FESTEJAJUNY 2011

Horari FESTEJAJUNY, 4 DE JUNY 2011

Festa Final de curs de les activitats esportives.

Al pati de l’escola Alexandre Galí, Mediterrània i a la pista esportiva de la Barceloneta. Al Passeig Marítim un mica abans d’arribar a l’Hospital del Mar.


(Autobusos 57, 157, 36 i 59)


Recordeu que els nois de futbol de l’escola Collaso i Gil estan a l’equip de l’escola de Futbol-Sala Nou d ela Rambla. EFS9 Rambla

Molta sort a tothom

09:30h. OBERTURA PORTES I BENVINGUDA

BASQUET


Pista Alexandre Galí 1 i 2
BENJAMÍ:
10:00h – 10:20h CEIP Drassanes vs CEIP Castella 1
10:25h – 10:45h CEIP Castella 1 vs Escola Sagrada Família
10:50h – 11:10h Escola Sagrada Família vs CEIP Drassanes
Competició de tir
11:15h – 11:20h CEIP Castella 1 vs Escola Sagrada Família
11:25h – 11:30h Escola Sagrada Família vs CEIP Drassanes
11:35h – 11:40h CEIP Drassanes vs CEIP Castella 1
ALEVÍ:
10:00h – 10:20h CEIP Mediterrània vs CEIP Castella 2
10:25h – 10:45h Escola de Basquet vs CEIP Mediterrània
10:50h – 11:10h CEIP Castella 2 vs Escola de basquet
Competició de tir
11:15h – 11:20h CEIP Mediterrània vs CEIP Castella Aleví
11:25h – 11:30h CEIP Castella Aleví vs Escola de Basquet
11:35h – 11:40h Escola de Basquet vs CEIP Mediterrània
12:00h – ENTREGA DE PREMIS BENJAMI I ALEVI

Pista Petita Mediterrània

INFANTIL (mixt)

12:00h – 12:30h Escola Vedruna vs Escola de bàsquet
12:30h – 13:00h IES Milà i Fontanals vs EFS 9 de la Rambla

FUTBOL SALA

Pista Alexandre Galí

ALEVI
12:00h – 12:15h Grup 1 CEIP Parc Ciutadella vs EFS Barceloneta
12:20h – 12:35h Grup 2 Escola Sagrada Família vs CEIP Alexandre Galí
12:40h – 12:55h Grup 1 EFS Barceloneta vs EFS 9 de la Rambla “A”
13:00h – 13:15h Grup 1 CEIP Parc Ciutadella vs EFS 9 de la Rambla “A”
Pista petita Mediterrània
ALEVI
13:00h – 13:15h Grup 2 CEIP Alexandre Galí vs EFS 9 de la Rambla “B
13:40h – 13:55h Final Aleví
Pista gran Maquinista
ALEVÍ
12:40h – 12:55h Grup 2 EFS 9 de la Rambla “B” vs Escola Sagrada
Família
Pista Alexandre Galí
BENJAMÍ
13:20h – 13:35h CEIP Mediterrània vs CEIP Alexandre Galí “B”
14:00h – 14:15h Final Benjamí
Pista Petita Mediterrània
BENJAMÍ
13:20h – 13:35h EFS 9 de la Rambla vs CEIP Alexandre Galí “A
13:40h – 13:55h 3er i 4rt lloc
Pista Alexandre Galí
BENJAMÍ
14:00h – 14:15h Final Benjamí
14:15h – ENTREGA DE PREMIS ALEVINS I BENJAMINS

Pista Petita Mediterrània
INFANTIL
10:00h – 10:15h SS Drassanes vs IES Milà i Fontanals
10:20h – 10:35h IES Milà i Fontanals vs EFS 9 de la Rambla
10:40h – 10:55h EFS 9 de la Rambla vs SS Drassanes
CADET
11:00h – 11:15h SS Drassanes vs IES Pau Claris
11:20h – 11:35h IES Pau Claris vs IES Milà i Fontanals
11:40h – 11:55h IES Milà i Fontanals vs SS Drassanes
12:00h – ENTREGA DE PREMIS INFANTIL I CADET

TAEKWONDO

Pati Alexandre Galí (zona adaptada)
12:30h – 13:00h Exhibició Taekwondo (EAMCV)
13:00h – ENTREGA DE PREMIS TAEKWONDO

HIP-HOP / INICIACIÓ AL RITME

Pati Alexandre Galí (zona adaptada)
11:40h IES Miquel Tarradell – Hip-Hop
11:50h Escola Sagrada Família – Iniciació al ritme
12:00h CEIP Castella – Hip-Hop
12:00h IES Pau Claris – Hip-Hop
13:10h CEIP Mediterrània – Hip-Hop/Iniciació al Ritme
13:20h CEIP Drassanes – Hip-Hop
13:30h CEIP Collaso i Gil – Hip-Hop
13:40h CEIP Ruben Dario – Iniciació al Ritme
13:50h CEIP Ruben Dario – Hip-Hop
14:00h – ENTREGA DE PREMIS HIP-HOP/ INICIACIÓ AL RITME

PATINATGE

Pista Gran Maquinista
10:30h Circuit d’obstacles (CEIP Parc de la Ciutadella)
10:50h Cursa (CEIP Parc de la Ciutadella)
11:10h Coreografia (CEIP Parc de la Ciutadella)
11:30h – ENTREGA DE PREMIS PATINATGE

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>