Curs 2020-21

    • Vols informació? Envia un whatsapp  i ens posem en contacte al més aviat possible.

    • Anglès Pere Piquet 634746345
      Francès Lydia Torres 634746320
      Català Pere Piquet 634746345
      Castellà Pere Moreno 634746354
      GES Gemma Colom 634746702
      CAM Lydia Torres 634746320
      Accés Grau Superior Floren Mena 634746351
      Accés Universitat Teresa Alegre 634746336
      GES-CAM Laura Vives 634746356

OFERTA FORMATIVA CURS 2020-21

Modalitat

Torns

Clica aquí

Graduat en educació secundària Obligatòria (ESO)

Presencial

Semipresencial

Autoformació

De 9:00 a 20:00

Curs de formació específic per a l’accés a CF Grau Mitjà (CAM)

Presencial

Semipresencial

De 9:00 a 20:00

Preparació Proves

Accés a la Universitat (+25 anys)

Accés a CF Grau Superior

(Part Comuna i específica)

Autoformació

De 9:00 a 20:00

Anglès

Presencial

Anglès 1: Nivell A1. Matí i tarda

Anglès 2: Nivell A2.1 Matí i tarda

Anglès 3: Nivell A2.2 Matí i tarda

Francès

Presencial

Francès 1: Nivell A1.Matí i tarda

Francès 2: Nivell A2.1 Tarda

Francès 3: Nivell A2.2 Tarda

Català

Presencial

Català 1: Nivell A1  Matí

Català 2: Nivell A2  Matí

Català 3: Nivell B1 Tarda

Castellà

Presencial

Castellà 1: Nivell A1 Matí i tarda

Castellà 2: Nivell A2 Matí

Castellà 3: Nivell B1 Tarda

Visita al Cosmocaixa

L’alumnat de Ciències ha visitat el Cosmocaixa.