Personal de l’escola

 Claustre de mestres

 Educació Infantil

TUTORA P3 A – Mònica Reynal Ruíz i Ana Ma Rico Álvarez

TUTORA P3 B – Roser Vial Taulera i Marisol Bazán Gálvez

TUTORA P4 A – Marta Corominola Boix

TUTORES P4 B – Anna Surroca Gramaje

TUTORA P5 A – Sílvia Planas Martínez

TUTORES P5 B – Sílvia Vilavoy Pagès i Gemma López Cabañó

Mestres de suport a Educació Infantil – M Àngels Canda Taboada, Griselda Brugada Puigbertran, Marta Llach Serra i Maite Palanca Sorni.

Mestra de Logopèdia – Mª Carme Punset Murillo

 Cicle Inicial

TUTORES 1r A – Laia Pineda Rivero

TUTOR 1r B – Eva Vila Vinuesa i Judit Juanola

TUTORA 2n A – Sònia Escribano Robles i Xavi Quintà Lozano

TUTORA 2n B – Joan Font Ribera

Mestra de suport a Cicle Inicial – Rosa Madrenas Mir

Mestra d’Audició i llenguatge – Carla Gallart Peña

Mestra d’Educació Especial – Cristina Padrosa de Genover

Mestra de Llengua Anglesa i Plàstica – Sandra Compte Boixader

Mestre d’Educació Física – Jose Manuel Álvarez Cuñat

 Cicle Mitjà

TUTORA 3r A – M Àngels Gallego González

TUTOR 3r B – Dolors Gasull Puig

TUTORA 4t A – Blanca Bofill Gimeno

TUTORA 4t B – Georgina García Gómez (substituint Carles Bramon Ribas)

Mestra d’Educació Física – Anna Cornet Arnalot

Mestra de suport a Cicle Mitjà – Maria Gallego Estrella (substituint Consol Mercader Isach)

Mestra de Religió catòlica i Plàstica – Gladis Mont Puig

Mestra de música – Marina Pratcorona Subirana

Mestra de Llengua Anglesa – Mariona Collado Camps

 Cicle Superior

TUTORA 5è A – Marc Aguilera Ferrer

TUTORES 5è B – Núria Arenas Pijoan

TUTORA 6è A – Àngels Gazapo Hernández

TUTORA 6è B – Laura Soler Ribas i Júlia Costa Rodríguez

Mestra de Llengua anglesa i plàstica – Carme Prats Lloveras

Mestre de Música – David Mestre Vall

Mestres de suport – Lurdes Casadellà Parrot i  Jesús Iranzo Rodríguez

 Personal d’Administració i Serveis

Tècnica d’Educació Infantil – Desirée Cordero Olmedo

Auxiliar d’Educació Especial – Pilar Quintana Pastoret

Administrativa – Montse de la Llave Alegrí

Conserge – Joan Ceballos Espino

Tècnica d’Integració Social – Sandra Flos Llach

Treballadora social – Marta Delclòs

 EAP i CREDA

Psicopedagoga EAP – Felipa Ojeda Morales

CREDAG – Maria Perpinyà Fortunet