Personal de l’escola

 Claustre de mestres

 Educació Infantil

TUTORA P3 A – Sílvia Planas Martínez

TUTORA P3 B – Sílvia Vilavoy Pagès

TUTORA P4 A – Roser Vial Taulera

TUTORES P4 B – Mònica Reynal Ruíz

TUTORA P5 A – Anna Surroca Gramaje

TUTORA P5 B – M Àngels Canda Taboada

Mestres de suport a Educació Infantil – Sílvia Calm López i Clara Ribas Pallisera

Mestra de joc i moviment – Jesica Parareda Gordillo

 Cicle Inicial

TUTORA 1r A – Marta Fullana Noell

TUTORA 1r B i mestra de llengua anglesa – Eva Vila Vinuesa

TUTORA 2n A – Sònia Escribano Robles

TUTORA 2n B – Joan Font Ribera

Mestra de suport a Cicle Inicial – Mercedes Díaz Espiñeira i Mireia Segura División

Mestra d’Audició i llenguatge – Eva Barragan Blasi

Mestra de logopèdia – Mª Carmen Punset Murillo

Mestra d’Educació Especial – Cristina Padrosa de Genover

Mestra d’Educació Física – Juan Vicente Dellà Segarra

Mestra de Plàstica en llengua anglesa i suport – Sara Adroher Gordillo

 Cicle Mitjà

TUTORA 3r A i mestra de llengua anglesa – M Àngels Gallego González

TUTORA 3r B – Dolors Gasull Puig

TUTORA 4t A– Blanca Bofill Gimeno

TUTOR 4t B – Carles Bramon Ribas

Mestra d’Educació Física – Anna Cornet Arnalot

Mestra de suport a Cicle Mitjà – Imma Escrich Borniquel

Mestra de Religió catòlica – Gladis Mont Puig

 Cicle Superior

TUTORA 5è A – Núria Barceló Gutiérrez

TUTORES 5è B – Lurdes Casadellà Parrot

TUTORA 6è A – Olívia Sánchez Bayón

TUTORA 6è B – Laura Soler Ribas

Mestra d’Educació Física i de Llengua francesa – Àngels Gazapo Hernández

Mestra de Llengua anglesa – Carme Prats Lloveras

Mestra de suport a Cicle Superior i anglès – Núria Arenas Pijoan

Mestre de Música – David Mestre Vall

Mestra de suport a Cicle Superior – Ariadna Rodelas Soto

Mestra d’Aula d’Acollida – Vanessa Gómez González

 Personal d’Administració i Serveis

Tècnica d’Educació Infantil – Susana Mayans Simancas

Auxiliar d’Educació Especial – Pilar Quintana Pastoret

Administrativa – Montse de la Llave Alegrí

Conserge – Pere Sala Carbó

 EAP i CREDA

Psicopedagoga EAP – Felipa Ojeda Morales

CREDA – Maria Perpinyà Fortunet