ESCOLA JOAN MARAGALL – RUBÍ Curs 2022/2023 |
Nom Ruta |
Hora d’anada |
Nom parada |
BLANC |
8:35 |
El Pinar (bus 2) |
BLANC |
8:45 |
Cadmo, 29/Pau Claris (bus-Cadmo) (Rubí) |
|
|
|
VERD |
8:20 |
Edison, 66/Monturiol (Rubí) |
VERD |
8:30 |
Pl. de la Sardana (bus-Sardana) (Rubí) |
VERD |
8:36 |
Av. Castellbisbal, 22/Topazi (bus-Topazi) (Rubí) |
VERD |
8:39 |
Av. Castellbisbal,102/Ctra. d’Ullastrell (Rotonda) |
VERD |
8:45 |
Ctra. d’Ullastrell/Camí de Ximelis (bus-Ximelis) |
|
|
|
GROC |
8:20 |
dels Avellaners/Can Bosc (bus-Avellaners) |
GROC |
8:25 |
Av. Can Tapis, 57 (bus-Les Valls) |
GROC |
8:30 |
Av. Can Tapis, 92 (bus-Av. Can Tapis) (Rubí) |
GROC |
8:35 |
Av. Can Tapis, 115 (bus-Pl. del Pí) |
GROC |
8:40 |
Av. de Can Mir, 193 (bus-La Bisbal) |
GROC |
8:43 |
Av. de Can Mir, 46 (bus-Aiguafreda) |
GROC |
8:48 |
d’Alcanar, 60 (bus-Arenys) |
|
|
|
MORAT |
8:25 |
Camí de Can Feliu, 2 (bus-Can Solà) |
MORAT |
8:28 |
Echegaray, 25 (bus-Herman Hesse) |
MORAT |
8:31 |
Echegaray, 49 (bus-Echegaray) |
MORAT |
8:40 |
Camí de les Martines, 189/Jacinto Benavente |
MORAT |
8:48 |
Av. de Castellnou, 88 (bus-Pica d’Estats) |
MORAT |
8:51 |
Av. de Castellnou, 48 (bus-Port de l’Ordal) |
|
|
|
BLAU |
8:20 |
Camí d’Ullastrell, 413 (bus-Can Barceló) |
BLAU |
8:25 |
Camí d’Ullastrell, 337 (bus-Vallès Parc) (Rubí) |
BLAU |
8:35 |
Desmond Tutu, 41/Tenzin Giatso (Dalai Lama), 66 |
BLAU |
8:45 |
Camí d’Ullastrell, 288 (bus-Menhagen Begin) |