Organigrama

Equip directiu
Directora

 

 

 

 

Sandra Martín

Enginyera Tècnica Industrial

Secretària durant vuit anys

Directora des del curs 2020/2021

Cap d’Estudis

 

 

 

 

Elionor Rosell

Llicenciada en Llengua Catalana

Coordinadora pedagògica durant quatre anys

Cap d’Estudis adjunt durant tres anys

Cap d’estudis des del curs 2020/2021

Secretari

 

 

Joan Gregori

Enginyer de Camins, Canals i Ports

Secretari des del curs 2020/2021

Coordinadora Pedagògica

 

 

Mercè de la Hoz

Llicenciada en Química

Coordinadora pedagògica des del curs 2016/2017

Cap d’Estudis Adjunt

 

 

Arantxa Nebot

Llicenciada en Psicologia

Cap d’estudis adjunt des del curs 2020/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coordinacions
Coordinadors de 1r d’ESO Elena Fernández-Miranda

Manuel Álvarez

Coordinadors de 2n d’ESO Anna Ortiz

Albert Tarrés

Coordinador de 3r d’ESO Eduard Estrada

Josep Lluís Mayans

Coordinadora de 4t d’ESO Mila Domeque

Irene Gómez

Coordinador de Batxillerat Bernat Pèlach
Coordinador d’Informàtica  Marc Altès
Coordinador LIC Joan Calsapeu
Coordinador de Riscos Laborals Alexis Castro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutories
Grup Nom Horari d’atenció a les famílies
1A Rocío Rodríguez Dilluns 12:30 – 13:30

Dimecres 11:30 – 12:30

1B Hugo Bonardell Dilluns 12:30 – 13:30

Dimecres 10:00 – 11:00

1C Isaac Aragón Dimecres 10:00 – 11:00

Dijous 10:00 – 11:00

1D Paloma Larraga Dimecres 11:30 – 12:30

Divendres 12:30 – 13:30

1E Óscar Martínez Dilluns 11:30 – 12:30

Dijous 11:30 – 12:30

2A Eduard Estrada Dilluns 12:30 – 13:30
2B Albert Tarrés Dimecres 11:30 – 12:30
2C Anna Pardo Dilluns 11:30 – 12:30
2D Dimecres 9:00 – 10:00
2E
2F
3A Dilluns 11:30 – 12:30
3B Rosa Navarro Dijous 12:30 – 13:30
3C Inma Moreno Dimarts 11:30 – 12:30
3D Dilluns 12:30 – 13:30
3E Divendres 11:30 – 12:30
3F Josep Lluís Mayans Dimecres 11:30 – 12:30
4A Irene Gómez Dimecres 12:30 – 13:30
4B Ana Belén García Divendres 9:00 – 10:00
4C Elena Varela Dimarts 10:00 – 11:00
4D Inés Guillem Dijous 9:00 – 10:00
4E
4F
1r Bat A Eduardo Ruiz Divendres 11:30 – 12:30
1r Batx B
1r Batx C
2n Bat Bernat Pèlach Divendres 12:30 – 13:30
Aula d’acollida Arantxa Nebot Dilluns 13:30 – 14:30