On som

Institut Martí l’Humà
Av Doctor Folch, s/n
43400 Montblanc

 

Correus electrònics de contacte

Centre

  • Bustia General: e3009187@xtec.cat
  • Directora: Inmaculada Hueso Pérez
  • Cap d’Estudis: Miquel Simón Reche |
  • Cap d’Estudis adjunt: Mireia Romeu Nadal |
  • Coordinadora Pedagògica: Maria Josep Figuerol Roca|
  • Secretari: Albert Palau Llort |

ESO Tutors

  • Tutor 1r ESO A: Maria del Pilar Herrerias Gili 
  • Tutor 1r ESO B: Estefania Balanyà Carreras
  • Tutor 1r ESO C: Sergi Cuenca Esteve
  • Tutor 2n ESO A: Almudena Herrera Llobet
  • Tutor 2n ESO B: Elisenda Rosell Andreu
  • Tutor 2n ESO C: Carlota Martínez Domingo |
  • Tutor 3r ESO A: Sònia Tarrafeta Botello |    
  • Tutor 3r ESO B: Laura Calvo Polo |
  • Tutor 3r ESO C: Francesca Vila Alsina
  • Tutor 3r ESO D: Domènec Mora Bertran
  • Tutor 4t ESO A: Roser Merlos Borrull
  • Tutor 4t ESO B: Maria Montserrat Cubel López |
  • Tutor 4t ESO C: Eloi Moragues Cornet |
  • Tutor 4t ESO D: Raül Orive Alberich |

SIEI (Suport intensiu escolarització inclusiva)

  • Roser Funollet Obach |
  • Sílvia Martínez Ollé
  • Javier Mora Mirete

Aula d’acollida

  • Laia Aguilera Fontan |

BATXILLERAT Tutors

  • Tutor 1r Batxillerat A: Juan Antonio Guiral Marco |
  • Tutor 1r Batxillerat B: Josep Maria Pàmies Vilar
  • Tutor 2n Batxillerat A: Elvira Sanchez Ribellas |
  • Tutor 2n Batxillerat B: David Ribera Gassol

CICLES FORMATIUS Tutors

  • Tutor 1r Gestió Administrativa: Maria Dolores Sánchez |
  • Tutor 1r Manteniment Electromecànic: Àlex Revelles Andreu
  • Tutor 1r Elaboració de Productes Alimentaris: Antoni Barrull Graell
  • Tutor 2n Gestió Administrativa: Josep Collado Audivert  |
  • Tutor 2n Manteniment Electromecànic: Joan Antoni Castelló Bernal

DEPARTAMENTS

  • Cap de departament Català: Maria Roser Fabregat Escalé
  • Cap de departament Castella: Ester Moix Gómez
  • Cap de departament Llengües estrangeres: Gisela Obradó Remolà |
    • Cap de seminari Anglès: Manel González Freixas |
  • Cap de departament Matemàtiques: Maria Candela Jové Ribé
  • Cap de departament Ciències Naturals: Antonio Panadero Brunet |
    • Cap de seminari Física i Química:
  • Cap de departament Ciències Socials: Joan Sabaté Font |
    • Cap de seminari Geografia i Història: Maria del Pilar Herrerias Gili 
  • Cap de departament Expressió artística i Educació Física: Marta Pérez Espasa
  • Cap de departament Tecnologia: Montserrat Grau Vallverdú
  • Cap de departament Gestió Administrativa: Anna Porta Tarragó |
  • Cap de departament Manteniment Industrial: Xavier Llurba Rodríguez
  • Cap de departament Elaboració de Productes Alimentaris: Montserrat Campdepadrós Sans
  • Cap de departament Orientació: Núria Lloret Sánchez |

ALTRES CONTACTES:

  • Coordinació FP (FCT, Formació en centres de Treball): Albert Rovira Puntí |
  • Coordinació Llengua, interculturalitat i cohesió social: Olga Roset Moyà
  • Riscos laborals: Ma Dolors Monlleó Freixes |
  • Coordinació informàtica: Vicent Tortosa Sánchez |
  • Coordinació ESO: Anna Tombas Ferré |
  • Coordinació activitats extraescolars: Francesca Oller Aubia |
  • Coordinador de Qualitat: Albert Pérez Llorens |
  • Coordinador TAC: Ricardo Viruete Endorzáin |

PAS:

  • Administrativa: Carme Romero Martínez 
  • Auxiliar Administrativa: Sara Vega Poblet  |
  • Conserge: Assumpta Montserrat Batet |
  • Conserge: Ma Consuelo Ruiz Ferrer |