Organigrama

 

ÒRGANS DE GOVERN I COORDINACIÓ, TUTORIES, MEMBRES DEL CONSELL ESCOLAR i PAS

 CURS 2018-2019

 ÒRGANS UNIPERSONALS DE GOVERN

Director: Joan Martorell

Cap d’Estudis: Charo García

Secretària/Administradora: Roser Rodríguez

Coordinadora Pedagògica: Eulàlia Forgas

ÒRGANS UNIPERSONALS DE COORDINACIÓ

Coordinador d’Activitats i Serveis: Guillermo San Juan

Coordinador de Batxillerat: Esther Mas

Coordinador de 1r i 2n ESO: Miquel Fornells

Coordinador de 3r i 4t ESO: Anna Serrat

Coordinadora de la SIEI : Eva Capdet

Coordinador Informàtic: Antoni Navarro

Coordinador de Riscos Laborals: Rubén Lumbiarres

Coordinador Psicopedagògic: Anna Serrat

Coordinador Projecte Esport i Escola: Jaume Sarasa

Coordinadora Biblioteca i Pla de Lectura : Lola Giraldo

Coordinador estada a l’empresa: Rubén Lumbiarres

 

CAPS DE DEPARTAMENT:

Departament Artístic: Germán March

Departament de Ciències: Mar Lago

Departament d’Educació Física: Blas Fito

Departament de Llengües: Julio Ruiz

Departament de Llengües Addicionals: Carme García

Departament de Matemàtiques: Inma Vayà

Departament de Tecnologia: Josep Serrano

Departament de Socials: Isabel Pérez

Departament de Música: Ester Cabiscol

 

TUTORIES ESO, BATXILLERAT I USEE

1r ESO A: Rosa Vidal

1r ESO B: Carmen Lara

1r ESO C: Rosa Ordoño

2n ESO A: Carmen Troncho

2n ESO B: Lola Pulido

2n ESO C: Mercé Saura

3r ESO A: Maribel Molina

3r ESO B: Núria Estún

3r ESO C: Susanna Panisello

4t ESO A: M.Jesús Cuevas

4t ESO B: Jordi Colell

4t ESO C: Miriam Ojeda

1r BAT A: Mª José Romero

1r BAT B: Rosa Peralta

1r BAT C: Xavi Gimeno

1r BAT D: José Luis Pastrana

2n BAT A: Fina Aranada

2n BAT B: Carme Aliaga

2n BAT C: Blanca Ballesteros

2n BAT D: Josep Pradas

 

Tutories USEE1r B: Imma Lladó 2r B: Ariana Sanchis 3r A  : Ariana Sanchís 4r B Eva Capdet.

 

REPRESENTANTS DEL PROFESSORAT AL CONSELL ESCOLAR:

Esther Cabiscol, Blas Fito González, Isabel Pérez, Antoni Navarro, Eulàlia Forgas, Jaume Sarasa i Josep Serrano

 

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS:

Administratives:

Noe Soldevila, Marta Vicién

Conserges:

Carmen Palmero, Rosa Ibáñez