Organigrama

Centre

  • Direcció: Jaume Fernández
  • Caps d’Estudis: Cèlia Garbí i Claudi París
  • Coordinació Pedagògica: Clàudia Àlvarez
  • Secretaria: Tània Rubirola

ESO Tutors

  • Tutora 1r ESO A: Meritxell Pastor
  • Tutor 1r ESO B: Albert Ramos
  • Tutora 1r ESO C: Isabel Santanach
  • Tutor 1r ESO D: Vicenç Piferrer
  • Tutor 1r ESO E: Gonzalo Casán
  • Tutora 2n ESO A: Sònia Chavero
  • Tutora 2n ESO B: Sílvia Vilà
  • Tutora 2n ESO C: Mone Serra
  • Tutora 2n ESO D: Úrsula Fernández
  • Tutora 2n ESO E: Cristina de la Fuente
  • Tutora 2n ESO F: Montse Dalmau
  • Tutora 3r ESO A: Olga Oliver
  • Tutor 3r ESO B: Albert Carrillo
  • Tutora 3r ESO C: Anna Blanch
  • Tutor 3r ESO D: Jordi Burch
  • Tutora 3r ESO E: Cristina Conchillo
  • Tutora 3r ESO F: Clara Guixeras
  • Tutora 4t ESO A: Marissa Corredor
  • Tutora 4t ESO B: Montse Carré
  • Tutora 4t ESO C: Isabel Camps
  • Tutor 4t ESO D: Eduard Escalera
  • Tutor 4t ESO E: Òscar Sancenon
  • Tutor 4t ESO F: Vicenç Cara
  • Tutoria SIEI: Anna Ros
  • Tutoria Aula d’Acollida: Ester Borrell
  • Tutoria UEC: Elisenda Serrats
  • Tutoria Projecte Aprenent: Jordi Lorca

ESO Coordinadors

  • Coordinació 1r ESO: Montse Lardín
  • Coordinació 2n ESO: Gisela Duran
  • Coordinació 3r ESO: Núria Corona
  • Coordinació 4t ESO: Núria Pujol

BATXILLERAT

  • Tutor 1r Batxillerat A: Diego Mestre
  • Tutora 1r Batxillerat B: Montse Ordóñez
  • Tutora 1r Batxillerat C: Rosa Angulo
  • Tutora 2n Batxillerat A: Teia Galí
  • Tutora 2n Batxillerat B: Muntsa Tortós
  • Tutora 2n Batxillerat C: Xavier Vilaseca
  • Tutor 2n Batxillerat D: Marta Vilà
  • Coordinació Batxillerat: Maria Sàbat
  • Coordinació Batxibac: Jaume Fernández

DEPARTAMENTS

  • Cap de departament Orientació Psicopedagògica: Eulàlia Vila
  • Cap de departament Català: Jordi Lorca
  • Cap de departament Castellà: Teia Galí
  • Cap de departament Llengües estrangeres, Anglès: Adolfo Carbón
  • Cap de departament Llengües estrangeres, Francès: Cathy Jones
  • Cap de departament Matemàtiques: Quim Sinués
  • Cap de departament Experimentals: Marissa Corredor
  • Cap de seminari Experimentals: Montse Lardin
  • Cap de departament Socials: Victòria Ballabrera
  • Cap de departament Tecnologia: Manel Garcia
  • Cap de departament Educació Física: Josep Parals
  • Cap de departament Educació Visual i Plàstica: Àlex Trabal
  • Cap de departament Música: Santi Puertas
  • Cap de departament Clàssiques: Isabel Canós
  • Cap de departament Filosofia: Xavier Vilaseca

ALTRES COORDINACIONS

  • Tècnica d’integració social: Pilar Rusca
  • Tècnica SIEI:
  • Coordinador iEducació: Vicenç Cara
  • Acord de Corresponsabilitat: Teia Galí
  • Coordinació Riscos laborals: Òscar Sancenon
  • Coordinació Treball de Recerca de Batxillerat: Victòria Ballabrera
  • Coordinació Mediació: Jordi Lorca
  • Coordinació Escoles Verdes: Montse Dalmau
  • Coordinació Pla d’Esports: Josep Parals
  • Coordinació Lingüística:
  • Coordinació Biblioteca: Àlex Trabal
  • Coordinació Llengua, interculturalitat i cohesió social del centre:
  • Coordinació informàtica: Jordi Burch
  • Coordinació Proves Cambridge: Anna Blanch
  • Coordinació Proves DELF: Cathy Jones
  • Responsable Pla Impuls TIC: Manel Garcia
  • Manteniment web i revista: Albert Ramos

PAS

  • Administració: Domènec Esteban i Imma Ferrer
  • Consergeria: Trini Serrano i Marc Poca
  • Consergeria CME: Montse Ruano
  • Neteja: Juli Valdajos, Estefania Valdajos i Sara de Diós

ALTRES

  • EAP: Aline Bonet
  • Serveis Socials de l’Ajuntament de Palafrugell: Mònica González
  • Programa Salut a l’escola: Margarida Mauri i Rosa Pascual