Equip humà IE Montagut

El nostre organigrama: el centre de tot és l’alumnat.

 

EQUIP DIRECTIU

Correu electrònic

DIRECTORA

Montse Rodríguez

montser@iemontagut.cat

CAP D’ESTUDIS

Montse Massuet

montsem@iemontagut.cat

COORDINADOR PEDAGÒGIC

Josep Calataiud

josep@iemontagut.cat

SECRETÀRIA

Maria Chaos

maria@iemontagut.cat

 

TUTORIES

Correu electrònic

EDUCACIÓ INFANTIL EI3

Olga Chinchilla

olga@iemontagut.cat

EDUCACIÓ INFANTIL EI4

Marifeli Carrillo

marifeli@iemontagut.cat

EDUCACIÓ INFANTIL EI5A

Regina Balastegui/ Adrià Buch

regina@iemontagut.cat

EDUCACIÓ INFANTIL EI5B

Anna Torrent/

annat@iemontagut.cat

CICLE INICIAL 1r

Judith Massagué

judith@iemontagut.cat

CICLE INICIAL 2n

Júlia Ramiro

julia@iemontagut.cat

CICLE MITJÀ 3r

Elena Gras i Georgina Carbonell

elena@iemontagut.cat

CICLE MITJÀ 4A

Montse Massuet

montsem@iemontagut.cat

CICLE MITJÀ 4B

Susana Hernández

susana@iemontagut.cat

CICLE SUPERIOR 5A

Tània Fernández

tania@iemontagut.cat

CICLE SUPERIOR 5B

Yasmina Janer

yasmina@iemontagut.cat

CICLE SUPERIOR 6A

Marta Gibert

martag@iemontagut.cat

CICLE SUPERIOR 6B

Mateu Vives

mateu@iemontagut.cat

ESO 1rA

Jorge Riquelme

jorge@iemontagut.cat

ESO 1rB

Albert Arcas

albert@iemontagut.cat

 

ESPECIALISTES

Correu electrònic

PSICOMOTRICITAT I EDUCACIÓ FÍSICA

Anna Sicart i Mateu Vives

annas@iemontagut.cat

LLENGUA CATALANA I LITERATURA

Josep Calataiud

josep@iemontagut.cat

LLENGUA ANGLESA INF. I 1r, 2n,3r

Adrià Buch

adria@iemontagut.cat

LLENGUA ANGLESA PRIMÀRIA

Laura Sánchez

laura@iemontagut.cat

LLENGUA ANGLESA SECUNDARIA

Eugènia Massachs

eugenia@iemontagut.cat

EDUCACIÓ MUSICAL

Bernat Lleixà/Yasmina Janer

bernat@iemontagut.cat

EDUCACIÓ ESPECIAL

Maria Chaos i Tània Fernández/Ester Zurano

maria@iemontagut.cat

ORIENTACIÓ EDUCATIVA

Aitana Dellonder

aitana@iemontagut.cat

MATEMÀTIQUES

Ricard Granado

ricard@iemontagut.cat

BIOLOGIA I GEOLOGIA

Albert Arcas Pons

albert@iemontagut.cat

RELIGIÓ

Vicenta Ronda

vicenta@iemontagut.cat

SOCIALS

Jorge Riquelme

jorge@iemontagut.cat

SUPORTS

Marta Ferreres i Montse Rodríguez

martaf@iemontagut.cat

montser@iemontagut.cat

TECNOLOGIA

Ricard Granado

ricard@iemontagut.cat

 

COORDINACIONS DE CICLE

Correu electrònic

EDUCACIÓ INFANTIL

Marifeli Carrillo

marifeli@iemontagut.cat

EDUCACIÓ PRIMÀRIA

Marta Gibert i Judith Massagué

martag@iemontagut.cat

 

COORDINACIONS / COMISSIONS

Coordinacions

Docent responsable

Correu electrònic

Coordinador d’informàtica

Ricard Granado

ricard@iemontagut.cat

Coordinadora LIC

Laura Sánchez

laura@iemontagut.cat

Coordinadora Riscos Laborals

Anna Sicart

annas@iemontagut.cat

Coordinació Àmbit Cientificotècnic i Matemàtic

Ricard Granado

ricard@iemontagut.cat

Coordinació Àmbit Humanístic, Social i Lingüístic

Eugènia Massachs

eugenia@iemontagut.cat

Coordinació Projectes i Interetapes

Jorge Riquelme

jorge@iemontagut.cat

Comissions

Docent responsable

Comissió de Llengua i Biblioteca

Eugènia Massachs

eugenia@iemontagut.cat

Comissió de Matemàtiques i Ciència

Júlia Ramiro

julia@iemontagut.cat

Comissió Social

Montse Massuet

montsem@iemontagut.cat

Comissió d’atenció a la diversitat (CAD)

Montse Rodríguez

montser@iemontagut.cat

Comissió Innovació

Bernat Lleixà

bernat@iemontagut.cat

Comissió TAC

Ricard Granado

ricard@iemontagut.cat

Comissió de convivència

Albert Arcas Pons

albert@iemontagut.cat

 

PERSONAL NO DOCENT

Correu electrònic

Conserge

Rosa Merino

rosa@iemontagut.cat

Administrativa

Ma Carmen Aguado

maricarmen@iemontagut.cat

Vetllador

Carles Carrillo

carles@iemontagut.cat