Contacte

Per tal d’evitar desplaçaments innecessaris aconsellem que concerteu entrevista per mitjà de l’agenda de l’alumnat o a través del correu electrònic administracio@escola-giroi.com i us assegureu que us puguem atendre correctament.

També podeu contactar directament amb el professorat a través del seu correu electrònic:

EQUIP DIRECTIU
DIRECTORA Lluïsa Vigas lvigas2@escola-giroi.com
CAP D’ESTUDIS Carme Forn cforn1@escola-giroi.com
SECRETÀRIA Irene Sola isola3@escola-giroi.com
PERSONAL DOCENT 21/22
INFANTIL
Infantil A Maribel García mgar387@escola-giroi.com
Infantil B Míriam Colom mcolom9@escola-giroi.com
Infantil C Sandra Duarte sduarte3@escola-giroi.com
Infantil D Montse Farré mfarre49@escola-giroi.com
PRIMÀRIA
Inicial A Alba Moreno amoren87@escola-giroi.com
Inicial B Elisabet Soria esoria2@escola-giroi.com
Inicial C Irene Casanovas icasano7@escola-giroi.com
3r Jordi Marcó jmarco9@escola-giroi.com
4tA Laura Soto lsoto2@escola-giroi.com
4tB Vanessa Becerra vbecerra@escola-giroi.com
4tC Mireia Velasco mvelas42@escola-giroi.com
5èA Panti Berrozpe pberrozp@escola-giroi.com
5èB Carme Lorente clorent8@escola-giroi.com
5èC Jordi Casas jcasas38@escola-giroi.com
6èA Mireia Monmany mmonmany@escola-giroi.com
6èB Cristina Palma cpalma2@escola-giroi.com
6èC Maite Dantí mdanti@escola-giroi.com
ESPECIALISTES 
MÚSICA Paula Sendim psendim@escola-giroi.com
EDUCACIÓ ESPECIAL Myriam García mgarc135@escola-giroi.com
PERSONAL NO DOCENT
VETLLADORES
AUX.ADMINISTRATIVA Laia Membrive administracio@escola-giroi.com
CONSERGE Jordi Figueras
LOGOPEDA Susanna Gonzalez susannag79@escola-giroi.com
COORD. MENJADOR Gemma Omella

MENJADOR

  • Dilluns a divendres de 7:30 a 15:00 hores
  • Telèfon: 658.90.88.14

AFA