CURS ESCOLAR 2023-2024
EDUCACIÓ INFANTIL |
TUTORA DE I3 : Neus Sañudo |
TUTORA DE EI 1 : Mayka Pardo |
TUTORA DE EI 2: Isabel Arcos |
TUTORA DE EI 3 : Mari Carme Navarro |
REFORÇ EDUCACIÓ INFANTIL: Isabel Martínez |
REFORÇ EDUCACIÓ INFANTIL: |
EDUCACIÓ PRIMÀRIA |
TUTORA DE 1r A : Yaiza Álamo |
TUTORA DE1r B : Manuela Macarro |
TUTORA DE 2n A :Jenifer Calzado |
TUTORA DE 2n B : Cristina Peñalver |
TUTORA DE 3R : Júlia Picó |
TUTORA DE 4RT : Jèssica Baslino |
TUTORA DE 5è : José Millán |
TUTORA DE 6è : Hugo Huguet |
ESPECIALISTA EDUCACIÓ ESPECIAL: Amàlia Galan, Marta Castella, Miriam Moraleda. |
ESPECIALISTA AUDICIÓ I LLENGUATGE: Noemí Juan |
ESPECIALISTA ANGLÈS : Jesús Fernández |
ESPECIALISTA EDUCACIÓ MUSICAL: Olga Navarro , Jaume Moya |
ESPECIALISTA AULA D’ACOLLIDA: Fina Ariño |
MESTRA DE RELIGIÓ: Olga Navarro |
REFORÇ INFANTIL: Miriam Moraleda |
REFORÇ PRIMÀRIA : Montse Lozano , Mònica Roca, Paqui Carrasco. |
EDUCACIÓ SECUNDÀRIA |
TUTOR DE 1r ESO A: Ignasi Rehués |
TUTOR DE 1r ESO B: Mireia García |
TUTORA DE 2n ESO A: Míriam Gracia |
TUTORA DE 2n ESO B: Isabel Martínez |
TUTOR DE 3r ESO A: David Castellnou |
TUTOR DE 3r ESO B: Josep Vicent Aragó |
TUTORS DE 4t ESO A: Pilar Vilaburgès |
TUTORS DE 4rt ESO B: Sònia Barroso |
ESPECIALISTA LLENGUA CATALANA: Ignasi Rehués, irene Crivillés. |
ESPECIALISTA LLENGUA CASTELLANA: Pilar Vilaburgès, Cristina Cruz |
ESPECIALISTA LLENGUA ANGLESA: Sònia Barroso, Estela del Rincón |
ESPECIALISTA LLENGUA FRANCESA: Isabel Martínez |
ESPECIALISTA MATEMÀTIQUES: Carles Esteve , Míriam Gracia |
ESPECIALISTA GEOGRAFIA I HISTÒRIA: Sergio Gómez, Marina González |
ESPECIALISTA BIOLOGIA I GEOLOGIA: Josep Vicent Aragó, Cristina Julián. |
ESPECIALISTA TECNOLOGIA: Fèlix Posadas , Rafa Vila |
ESPECIALISTA FÍSICA I QUÍMICA: David Castellnou |
ESPECIALISTA MÚSICA I PLÀSTICA: Cristian González |
DIBUIX : Ignasi Marcer |
ESPECIALISTA EDUCACIÓ FÍSICA: Mireia García, Júlia Cerdà |
ORIENTADORS PSICOPEDAGÒGICS: Alicia Prats, Xènia Claret, Josep Hostau i Ramón Àvalos. |
AULA OBERTA 3 : Josep Hostau |
AULA OBERTA 4 : Alicia Prats |
COORDINACIONS |
COORDINADORA EDUCACIÓ INFANTIL: Miriam Moraleda |
COORDINADORA CICLE INICIAL : Noemí Juan |
COORDINADORA CICLE MITJÀ-SUPERIOR: Marta Castella |
COORDINADOR ESO : Fèlix Posadas |
EQUIP DIRECTIU |
DIRECTOR: Francisco Salmerón |
CAP D’ESTUDIS PRIMÀRIA : Julio Domínguez |
CAP D’ESTUDIS ESO : Sergio Gómez |
COORDINADORA PEDAGÒGICA ESO : Xènia Claret |
SECRETARI: Jaume Moya |
PERSONAL AUXILIAR I SERVEIS |
AUXILIAR ADMINISTRATIVA: Montse Usán |
PAS: Rubén Romero |
PAS: Jonatan Arasa |
TEI : Irene Esteban |
TIS : Sara del Peral |