Claustre 18 – 19

EL NOSTRE CLAUSTRE

Us presentem la plantilla de l’Equip de Mestres de l’Escola Pere Torrent de Lloret de Mar del curs 2018 – 2019:

* L’horari d’atenció a direcció és de forma provisional, s’actualitzarà el d’aquest curs en breus. Gràcies per la vostra comprensió.

EQUIP DIRECTIU

Càrrec

Nom

Atenció públic a famílies

Directora

TERE CLARÀ

Dilluns a dijous:

de 9h a 10h del matí i de les 12:30 a 13h.

Dilluns i dimecres de 15h. a 16:30h.

Cap d’estudis

MARIA PRATSEVALL

Dilluns a dijous:

de 9h a 10h del matí i de les 12:30 a 13h.

Dilluns i dimecres de 15h. a 16:30h.

Secretària

ANNA FARRET Dilluns a divendres de 9h. a 10h.

 

PROFESSORAT DEL CENTRE (Curs 2018 – 2019):

EDUCACIÓ INFANTIL

Curs

Nom

Atenció a famílies

P3 A

PAT ALONSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P3 B

MARTA POZO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 A

MARIA MARTÍNEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 B

SANDRA QUÍLEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P4 C

ELENA ORTÍZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P5 A

ANNA LEBRERO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P5 B

ESTHER CUNILL

Divendres de 12:30h. a 13:00h

P5 C

AINA ALARCÓN

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT EI 1

MARIA PRATSEVALL i NOEMÍ SUGRAÑES / NURI ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PSICO

ARIADNA BOSCH

Divendres de 12:30h. a 13:00h

ANGLÈS P5

CRISTINA TORRUBIA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MÚSICA

NURI ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE INICIAL

Curs

Nom

Atenció a famílies

1r A

LAURA GARCÍA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

1r B

SISSI VILANOVA / ELISABET HOSTENCH

Divendres de 12:30h. a 13:00h

2n A

FABIOLA ALBERTÍ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

2n B

MARIA GARCÍA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CI

TERESA CLARÀ / SANDRA RAPOSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE MITJÀ

Curs

Nom

Atenció a famílies

3A

ISABEL GÓMEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

3B

GERARD GUTIÉRREZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4A

AGNÈS AMETLLER

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4B

CARLES PRAT

Divendres de 12:30h. a 13:00h

4C

Mª JOSÉ VÁZQUEZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CM

SONIA RIERA, ÒSCAR CARVAJAL I SILVIA DIAZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

CICLE SUPERIOR

Curs

Nom

Atenció a famílies

5A

MERCÈ PLANAS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

5B

CLARA COSTA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

5C

TONI BARRIONUEVO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

6A

ADOLF RAMOS

Divendres de 12:30h. a 13:00h

6B

TANIA MATA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

SUPORT CS

ANNA EXPÒSITO / ANDREU ARANDA / CARLES FUREST

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

ESPECIALISTES

Curs

Nom

Atenció a famílies

EE 1

SÒNIA RIERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

EE 2

ANNA EXPÒSITO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PSICO

ARIADNA BOSCH

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

E.F. CI i CM

ÒSCAR CARVAJAL

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

E.F. CS

ARIADNA BOSCH

Dimecres de 12:30h. a 13:00h

PAN CI + P5

CRISTINA TORRUBIA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PAN CM + 5è

SILVIA DÍAZ

Divendres de 12:30h. a 13:00h

PAN 6è

ANNA FARRET

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MÚSICA

ANDREU ARANDA

NÚRIA ESPARRAGUERA

Divendres de 12:30h. a 13:00h

RELIGIÓ 1

CARLES FUREST

Divendres de 12:30h. a 13:00h

RELIGIÓ 2

NOEMÍ SUGRAÑES

Divendres de 12:30h. a 13:00h

MALL

SANDRA RAPOSO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

AA

MARIOLA SANCHEZ i ESTER GARRIDO

Divendres de 12:30h. a 13:00h

 

PERSONAL NO DOCENT

Curs

Nom

TEI

CARME VENTURA

ADMINISTRATIVA

ANNA JOHÉ

CONSERGE

PAQUI NOGUERO

ENCARREGADA MENJADOR

ELSA PUIG

VETLLADORA

OLGA VILÀ