Equip humà

CURS 2018-2019

  • Equip docent
  • Equip directiu

 

Horari d’atenció a les famílies
Directora Anna Pérez Dilluns  i divendres
de 8,30 a 10,30 h
direccio@escolamcinto-poblesec.cat anna.perez@escolamcinto-poblesec.cat
Cap d’estudis Núria Cervera Dimarts
de 8’30 a 9’30 h
capdestudis@escolamcinto-poblesec.cat nuria.cervera@escolamcinto-poblesec.cat
Secretària M. Pau Navarro Dimecres
de 8,30 a 9,30 h
secretaria@escolamcinto-poblesec.cat mpau.navarro@escolamcinto-poblesec.cat
  • Tutors/es
Curs Tutor/a Horari d’entrevistes  
P3A Anna Martín-Corral

Laura González

Dimarts
de 10 a 11 h.
anna.martincorral@escolamcinto-poblesec.cat

laura.gonzalez@escolamcinto-poblesec.cat

P3B Begoña Sanabria
Dimarts
d’11,40 a 12,30 h.
begona.sanabria@escolamcinto-poblesec.cat
P4A Irene Quinto

María López-Mesas

Dimecres
d’11,40 a 12,30 h.
irene.quinto@escolamcinto-poblesec.cat

maria.lopezmesas@escolamcinto-poblesec.cat

 P4B Sílvia Messeguer Dimarts
d’11,30 a 12,30 h.
silvia.meseguer@escolamcinto-poblesec.cat
P5A Natàlia Juan

Lorena Contreras

Dimarts
de 9,15 a 10,00 h.
natalia.juan@escolamcinto-poblesec.cat

lorena.contreras@escolamcinto-poblesec.cat

P5B Sandra Marín
Dimarts
de 10,00 a 11,00 h.
sandra.marin@escolamcinto-poblesec.cat
1rA Marisa Álvarez Dimarts
d’ 11,00 a 12,00 h.
marisa.alvarez@escolamcinto-poblesec.cat
1rB Elisabeth Giner
Dimarts
de 12,00 a 13,00 h.
elisabeth.giner@escolamcinto-poblesec.cat
2nA Victòria Fraile Dilluns
de 9,30 a 10,30 h.
victoria.fraile@escolamcinto-poblesec.cat
2nB Maria Lorente Divendres de 9’30 a 10’30 h. maria.lorente@escolamcinto-poblesec.cat
3rA Cristina Santamaría
Divendres
de 8’30 a 9’30h.
cristina.santamaria@escolamcinto-poblesec.cat
3rB Aida Barba Divendres
d’11 a 12 h.
aida.barba@escolamcinto-poblesec.cat
4tA Ester González Dilluns
d’11 a 12 h.
ester.gonzalez@escolamcinto-poblesec.cat
4tB Lídia Llorca
Dilluns
de 12 a 13 h.
lidia.llorca@escolamcinto-poblesec.cat
5èA Albert Mediavilla
Divendres
de 8,30 a 9,30 h.
albert.mediavilla@escolamcinto-poblesec.cat
5èB Gemma Pinyol
Dimecres
d’11 a 12 h.
gemma.pinyol@escolamcinto-poblesec.cat
6èA Marta Avi Dimecres
de 9’30 a 10’30 h.
marta.avi@escolamcinto-poblesec.cat
6èB Ferran Roig
Divendres
de 9’30 a 10’30 h.
ferran.roig@escolamcinto-poblesec.cat
  • Altre professorat

 

Mercè Bautista
Coordinadora Educació Infantil
merce.bautista@escolamcinto-poblesec.cat
Maria Lorente Coordinadora Cicle Inicial maria.lorente@escolamcinto-poblesec.cat
Alícia Muñoz Coordinadora Cicle Mitjà  alicia.munoz@escolamcinto-poblesec.cat
Marta Avi Coordinadora Cicle Superior
marta.avi@escolamcinto-poblesec.cat
Lluís Giner Coordinador d’informàtica / Educació Musical lluis.giner@escolamcinto-poblesec.cat
Carla López Coordinadora de riscos / Educació Musical carla.lopez@escolamcinto-poblesec.cat
Roser Pellicer Coordinadora LIC /Aula d’Acollida roser.pellicer@escolamcinto-poblesec.cat
Montserrat Morillo Biblioteca / Llengua castellana montserrat.morillo@escolamcinto-poblesec.cat
Mireia Florensa Educació Especial mireia.florensa@escolamcinto-poblesec.cat
Xavier Benito Educació Especial xavier.benito@escolamcinto-poblesec.cat
Marta Sevilla

Lídia Cortés

Aula SIEI
marta.sevilla@escolamcinto-poblesec.cat

lidia.cortes@escolamcinto-poblesec.cat

Ariadna Ferrer Educació Musical ariadna.ferrer@escolamcinto-poblesec.cat
Pilar Calle Educació religiosa pili.calle@escolamcinto-poblesec.cat
Antonia Martín Educació física antonia.martin@escolamcinto-poblesec.cat
Judith Grau Educació física judith.grau@escolamcinto-poblesec.cat
M. Jesús Alarcía
(Oscar Salmerón)
Llengua anglesa / Llengua castellana oscar.salmeron@escolamcinto-poblesec.cat
Alícia Muñoz Llengua anglesa alicia.munoz@escolamcinto-poblesec.cat
Empar Cogollos Llengua anglesa empar.cogollos@escolamcinto-poblesec.cat
Arantxa Cobo Llengua anglesa arantxa.cobo@escolamcinto-poblesec.cat

 

  • Personal no docent

Educadora d’Educació Especial: Judit Planas i Sílvia Torras

Integradora social: Anna García

Auxiliar Educació Especial:     Eva Rosell

Consergeria: Maria Díaz

Administració: Laura Ferruz                         administracio@escolamcinto-poblesec.cat

Horari d’atenció a les famílies:   Matí de 8,45 a 11 h.

En cas que alguna família no es pugui ajustar a aquest horari, preguem demani hora per telèfon preguntant per la Sra. Laura Ferruz.

Traductora: Sana

  • Monitores de menjador

P-3: Teresa Alonso

P-4 i P-5: Cristina Atochero/Puri Vicario/ Susana Garcia/ Candela Lozano

1r, 2n i 3r: Marta Delgado/Eva Rosell/Anna Victoria Gómez

4t, 5è i 6è: Gerard Martínez/ Arham Shaikh/ Amparo Montava

Coordinadora: Mari Carmen Gomis

Horari d’atenció a les famílies : De dilluns a divendres de 8,30h a 10h