Equip humà

CURS 2020-21

Degut a la situació sanitària produïda per la COVID-19, les famílies no podeu entrar al recinte escolar sinó és amb cita prèvia.

Per aquesta raó, us preguem que truqueu a l’escola si necessiteu una entrevista amb l’equip directiu.

Si l’entrevista és amb el tutor o tutora dels vostres fills i filles, cal que la demaneu a través de l’agenda.

  • Equip docent
  • Equip directiu

 

Horari d’atenció a les famílies
Directora Anna Pérez Dimecres
de 8,30 a 10,30 h
direccio@escolamcinto-poblesec.cat anna.perez@escolamcinto-poblesec.cat
Cap d’estudis Núria Cervera Dimecres
de 8’30 a 9’30 h
capdestudis@escolamcinto-poblesec.cat nuria.cervera@escolamcinto-poblesec.cat
Secretària M. Pau Navarro Dimarts
de 8,30 a 9,30 h
secretaria@escolamcinto-poblesec.cat mpau.navarro@escolamcinto-poblesec.cat
  • Tutors/es
Curs Tutor/a Horari d’entrevistes  
P3-1 Sandra Marín  Dilluns de 15h a 15,45h sandra.marin@escolamcinto-poblesec.cat
P3-2 Natàlia Juan

Sara Saez

Dijous de 9h a 10h natalia.juan@escolamcinto-poblesec.cat

sara.saez@escolamcinto-poblesec.cat

P3-3 Mercè Bautista Divendres de 15h a 15,45h  merce.bautista@escolamcinto-poblesec.cat
P4A Anna Martín-Corral

Aina Comas

.Dilluns d’11,30h a 12,30h anna.martincorral@escolamcinto-poblesec.cat

aina.comas@escolamcinto-poblesec.cat

 P4B Sílvia Messeguer Dijous d’11,30h a 12,30h silvia.meseguer@escolamcinto-poblesec.cat
P5-1 Irene Quinto

Amagoia Xaus

Dimarts d’11,30h a 12,30h irene.quinto@escolamcinto-poblesec.cat

amagoia.xaus@escolamcinto-poblesec.cat

P5-2 Begoña Sanabria
Dimecres d’10,30h a 11,30h
begona.sanabria@escolamcinto-poblesec.cat
P5-3 Arantxa Cobo
Dimarts d’10,30h a 11,30h arantxa.cobo@escolamcinto-poblesec.cat
1r-1 Marisa Álvarez Dimarts de 9,35h a 10,20h marisa.alvarez@escolamcinto-poblesec.cat
1r-2 Sònia Romera
Dilluns de 15,35h a 16,20h sonia.romera@escolamcinto-poblesec.cat
1r-3 Judith Grau Dimarts d’11,30h a 12,20h judith.grau@escolamcinto-poblesec.cat
2n-1 Victòria Fraile Dilluns d’11,30h a 12,20h victoria.fraile@escolamcinto-poblesec.cat
2n-2 Elisabeth Giner Divendres de 9,35h a 10,20h elisabeth.giner@escolamcinto-poblesec.cat
2n-3 M. Jesús Alarcía       (Maria Cortasa) Dimecres de 9,35h a 10,20h maria.cortasa@escolamcinto-poblesec.cat
3r-1 Aida Barba Dijous de 8,40h a 9,35h aida.barba@escolamcinto-poblesec.cat
3r-2 Lídia Llorca Dimecres de 8,40h a 9,35h lidia.llorca@escolamcinto-poblesec.cat
3r-3 Alícia Muñoz Divendres de 8,40h a 9,35h alicia.munoz@escolamcinto-poblesec.cat
4t-1 Cristina Santamaría Divendres de 8,40h a 9,35h cristina.santamaria@escolamcinto-poblesec.cat
4t-2 Francesca Llurba Dimecres de 15,25h a 16,10h francesca.llurba@escolamcinto-poblesec.cat
4t-3 Antonia Martín Dimarts de 9,35h a 10,20h antonia.martin@escolamcinto-poblesec.cat
5è-1 Albert Mediavilla
Dilluns de 8,30h a 9,15h albert.mediavilla@escolamcinto-poblesec.cat
5è-2 Ester González Dimarts de 9,15h a 10,00h ester.gonzalez@escolamcinto-poblesec.cat
5è-3 Montserrat Morillo Dimecres de 8,30h a 9,15h montserrat.morillo@escolamcinto-poblesec.cat
6è-1 Marta Avi Dimarts de 15,15h a 16,00h marta.avi@escolamcinto-poblesec.cat
6è-2 Gemma Pinyol
Divendres de 9,15h a 10,00h gemma.pinyol@escolamcinto-poblesec.cat
6è-3 Empar Cogollos Dimarts d’11,15h a 12,00h empar.cogollos@escolamcinto-poblesec.cat
  • Altre professorat

 

Mercè Bautista
Coordinadora Comunitat  petits
merce.bautista@escolamcinto-poblesec.cat
Elisabeth Giner Coordinadora Comunitat mitjans elisabeth.giner@escolamcinto-poblesec.cat
Marta Avi Coordinadora Comunitat grans
marta.avi@escolamcinto-poblesec.cat
Albert Mediavilla Coordinador d’informàtica  albert.mediavilla@escolamcinto-poblesec.cat
Carla López Coordinadora de riscos / Educació Musical carla.lopez@escolamcinto-poblesec.cat
Roser Pellicer Coordinadora LIC /Aula d’Acollida roser.pellicer@escolamcinto-poblesec.cat
Montserrat Morillo Biblioteca / Llengua castellana montserrat.morillo@escolamcinto-poblesec.cat
Mireia Florensa Educació Especial mireia.florensa@escolamcinto-poblesec.cat
Xavier Benito Educació Especial xavier.benito@escolamcinto-poblesec.cat
M. Dolors Muñoz Aula SIEI
mdolors.munoz@escolamcinto-poblesec.cat
Ariadna Ferrer Educació Musical ariadna.ferrer@escolamcinto-poblesec.cat
José Luís Sánchez Educació Musical joseluis.sanchez@escolamcinto-poblesec.cat
Pilar Calle Educació religiosa pili.calle@escolamcinto-poblesec.cat
Antonia Martín Educació física antonia.martin@escolamcinto-poblesec.cat
Judith Grau Educació física judith.grau@escolamcinto-poblesec.cat
M. Jesús Alarcía
(Maria Cortasa)
Llengua anglesa / Llengua castellana maria.cortasa@escolamcinto-poblesec.cat
Alícia Muñoz Llengua anglesa alicia.munoz@escolamcinto-poblesec.cat
Empar Cogollos Llengua anglesa empar.cogollos@escolamcinto-poblesec.cat
Arantxa Cobo Llengua anglesa arantxa.cobo@escolamcinto-poblesec.cat

 

  • Personal no docent

Tècnica d’Educació Infantil: Marta López

Educadora d’Educació Especial: Judit Planas i Sylvia Torras

Integradora social: Anna García

Auxiliar Educació Especial:     Eva Rosell, Susana García

Consergeria: Maria Díaz

Administració: Laura Ferruz                         administracio@escolamcinto-poblesec.cat

Horari d’atenció a les famílies:   Matí de 9,15 a 12 h.

En cas que alguna família no es pugui ajustar a aquest horari, preguem demani hora per telèfon preguntant per la Sra. Laura Ferruz.

Traductora: Sana

  • Monitores de menjador
P3-1 M. Àngels Rodríguez P3-2 i P3-3 Julia Pastor
P4-1 Puri Vicario P4-2 Laura Soldevila
P5-1 Glendy Santos P5-2 i P5-3 Susana Garcia
1r1 i 1r3 Irina Sánchez 1r2 Marc Salles
2n1 i 2n2 Marta Delgado 2n3 Carlos Gris
3r1 i 3r2 Belinda Paredes 3r3 i 4t3 Laura Fernández
4t1 i 4t2 Eva Rosell 5è1 i 6è1 Pepa Martínez
5è2 i 6è3 Gerard Martínez 5è3  i 6è2 Salva Pérez

 Coordinadora: Mari Carmen Gomis

Horari d’atenció a les famílies per a la venda de tiquets eventuals : Dilluns de 8,30h a 10h