CLAUSTRE DE MESTRES curs 2023-24:
És l’òrgan col·legiat del centre amb màximes competències en l’àmbit pedagògic.
Equip Directiu :
Director: Sr. Màrius Nadal
Cap d’Estudis: Sra. Anna Bosch
Secretari: Sr. Xavier Combis
* Per parlar amb l’Equip Directiu cal demanar cita prèvia. L’horari d’atenció a les famílies és el següent: dilluns de 9:00h a 10:00h, dimarts de 12:00h a 13:30h i divendres de 15:00h a 16:30h.
Per qualsevol qüestió (suggeriments, dubtes, incidències, queixes, etc.), el procés a seguir és primer parlar-ne amb el/la tutor/a i si no s’ha pogut resoldre, demanar cita per parlar amb l’Equip Directiu. Demanem si us plau que es respecti aquest ordre i l’horari d’atenció establert.
Educació Infantil:
I3 A: Sra. Gemma Roig i Bitlloch I3 B: Sra. Rosa Crous i Grande
I4 A: Sra. Susanna Camós i Plana I4 B: Sra. Eva Espígol i Duran
I5 A: Sra. Txell Quintanas i Oliveras I5 B: Sra. Marta Batchellí i Vilà
Suport: Sra. Carme Roca i Pujol
TEEI: Sra. Lupita Paneque i Pérez / Carme Sala i Xargay
Música: Marc Martí i Balsach
Psicomotricitat I4-I5: Sr. Xavier Combis i Colomer
Cicle Inicial:
1r A: Sra. Eva Coll i Vilà 1rB: Sra. Eva Bosch i Bach
2n A: Sra. Núria Vila i Cruells 2n B: Sra. Mariona Tarradas i Costa
Cicle Mitjà:
3rA: Sr. Josep Galceran i Compte 3r B: Sra. Teresa Casas i Río
4t A: Sra. Dolors Feixa i Roura 4tB: Sra. Carmen Vila i Frigola
Cicle Superior:
5è A: Queralt Pineda i Miró
5è B: Sra. Anna Bosch i Bach i Sr. Albert Grabulosa i Sabater
5è C: Sra. Mar López i Castaño
6è A: Sra. Marta Renart i Ginestera 6è B: Isabel Güell i Juanola
Mestres especialistes:
Educació Física: Sr. Xavier Combis i Colomer (1r), Sra. Fina Martínez i Martos (CS, CM i 2n)
Música: Toni Álvarez i Casado
Llengua Anglesa: Judit Rojo i García (1r i 2n)
*A CM i CS les tutores amb l’especialitat d’anglès realitzaran l’anglès del seu nivell, tractant així la llengua anglesa de forma integrada com les altres llengües (català i castellà).
Educació Especial: Sra. Leli Delgado i Ruiz
Audició i Llenguatge: Sra. Dolors Verdaguer i Serarols
Auxiliar d’Educació Especial (Vetlladora): Sra. Pilar García i Fernández
Reforç: Ana Gutiérrez Pérez i Tina Tarradas i Faja
Religió: Sra. Queralt Pineda i Miró
Coordinadors de cicle:
Educació Infantil: Sra. Carme Roca i Pujol
Cicle Inicial: Sra. Eva Bosch i Bach
Cicle Mitjà: Sra. Leli Delgado i Ruíz
Cicle Superior: Sra. Fina Martínez i Martos
Coordinadors:
Coordinadora Prevenció de Riscos Laborals: Sra. Eva Coll i Vilà
Coordinadora digital: Sra. Isabel Güell i Juanola
Coordinadora de Llengua i Cohesió Social: Sra. Susanna Camós i Plana
Coordinadora de coeducació, convivència i benestar de l’alumnat: Fina Martínez i Martos
Coordinador Pla Català d’Esport a l’escola: Sr. Xavier Combis i Colomer
Serveis Educatius del Pla de l’Estany:
Psicopedagoga (EAP): Gemma Comas
LIC: Gemma Soler i Serra
Treballadora Social (EAP): Sra. Marta Compte i Bosch
Personal d’Administració i Serveis ( PAS ):
Administrativa: Sra. Susanna Juanola
Conserge: Sr. Carles Castany
Cuina/Menjador:
Cuineres: Sra. Ester Estany i Sra. Rosa Ferrers
Encarregada de menjador: Sra. Laia Sala i Soler