EQUIP DIRECTIU I COORDINACIONS |
||
Horari d’atenció a pares i mares | ||
Directora | Anabel Giménez | dilluns, 10-11h
divendres,11.30-12.30h |
Cap d’estudis | Josep M.Pinós | dimecres,11.30-12.30h |
Cap d’estudis | Silvia Orozco | dimarts,10-11h |
Coordinadora Pedagògica | Carme Garcia | dilluns,11.30-12.30h |
Secretari | Ramon Benabarre | divendres,18.30-19.30h |
Equip Coordinadors i Responsables |
|
LIC | Gemma Tona |
TIC | Jordi Jiménez
Isabel Nafría |
Prev. Riscos Laborals | Jordi Sandoval |
Activitats Extraescolars | Alícia Sirvent |
Pràcticum | Carme Garcia |
TUTORS I TUTORES D’ESO |
|||
Curs | Tutories pedagògiques | Horari d’atenció a pares i mares | |
1r ESO | A | M.Josep Raïch | dimecres,10-11h |
B | Carmina Viala | dimecres,10-11h | |
C | José Luís Pérez | dilluns,13.30-14.30h | |
D | Cristian Clausen | dilluns,10-11h | |
E | Víctor Martínez | dimarts,9-10h | |
COORDINADORA: ESTHER MAS | dilluns,12.30-13.30h | ||
2n ESO | A | Lluís Peña | dijous,10-11h |
B | Josep Lladó | dilluns,8-9h | |
C | Maria Català | dijous,10-11h | |
D | Marta Manresa | dilluns,18.30-19.30h | |
E | Mercedes Alonso | dilluns,9-10h | |
COORDINADORA: CARME GARCIA | dilluns,11.30-12.30h | ||
3r ESO | A | David Ruiz | divendres,9-10h |
B | Daniel Inguanzo | divendres,9-10h | |
C | Araceli Val | divendres,9-10h | |
D | Estefania Abilla | divendres,11.30-12.30h | |
E (3×4) | Albert Villalta | divendres,11.30-12.30h | |
COORDINADORA: CARME MATEO | dimarts,10-11h | ||
4t ESO | A | Pedro López | dilluns,13.30-14.30h |
B | Míriam Silvestre | dimecres,12.30-13.30h | |
C | Nadina Torres | divendres,9-10h | |
D | Alícia Muniente | dimecres,13.30-14.30h | |
UMA | Agustí Ortiz | divendres,11.30-12.30h | |
COORDINADOR: FÈLIX MARCO | dijous,9 a10h | ||
COORDINADOR ESO: FÉLIX MARCO | dijous,,9 a10h |
TUTORS I TUTORES DEFORMACIÓ PROFESSIONAL GRAU MITJÀ | |||
Curs | Tutories pedagògiques | Horari d’atenció a pares i mares | |
GESTIÓ ADMIN. | 1r | Enrique Fernández | dilluns,10-11h |
2n | Marta Civera | dimarts,10-11h | |
INSTAL·LACIÓ TELECOM | 1r | Juan Manuel Rodríguez | dimarts, 8-9h |
2n | Carlos Ontiveros | dimecres,9-10h | |
TUTORS I TUTORES DE FORMACIÓ PROFESSIONAL GRAU SUPERIOR | |||
ADMINISTRACIÓ I FINANCES | 1r | Olga Vitolo | |
2n | Ginesa Castaño | ||
ELECTROMEDICINA CLÍNICA | 1r | Jordi Sandoval | |
2n | José Luis Peral | ||
COORDINADORA FORM. PROF. Pilar Aguadé | dimecres,19.30-20.30h
dilluns, 19.30-20.30h |
||
PFI | Pilar Aguadé |