Organigrama

  • Direcció

Direcció: Rosa Justribó
Cap d’estudis: Laura Vilalta
Coordinació Pedagògica: Marta Martí
Secretaria: Alba Blasco
Sotsdirector: Lluís Riboldi

  • Coordinacions de cicle

Coordinació 1r i 2n d’ESO: Núria Rabert
Coordinació 3r i 4t d’ESO: Josep Riera
Coordinació de batxillerat: Joan Brussosa
Coordinació sortides I activitats: Núria Olivé
Coordinació LIC i GEP: Imma Andreu
Coordinació informàtica: Joan Miarons
Manteniment equips audiovisuals: Antonia Subirà
Coordinació riscos laborals: Anna Coo
Coordinació IOC: Imma Castellà i Montse Colomer
Coordinació Projecte Coopera: Imma Torras
Coordinació Mediació: Imma Castellà
Coordinació del Pràcticum: Montse Juvé
Coordinació de l’Erasmus+ KA1: Marta Pey
Tutora de l’aula d’acollida: Imma Vilalta
Coordinació del SIEI: Rosa Pujol

 

  • Caps de departaments

Català: Felisa Vinagre
Idiomes: Marta Noguera
Castellà: Imma Castellà
Matemàtiques: Dolors Vila
Física i Química: Anna Coo
Biologia i Geologia: Marisol Cabral
Tecnologia: Josep Joan Ramos
Ciències Socials: Xavier Palacios
Filosofia: Pep Parera
Economia: Jordi Roca
Psicopedagogia: Anna Riera
Visual i Plàstica: Mireia Navarro
Educació Física: Anna Matamala

  • Tutories

 

  A B C D E AULA OBERTA
PRIMER D’ESO Imma Andreu Josep Joan Ramos Paco Navarro Elena Duarri Elisenda Montanyà
SEGON D’ESO Maria Carme Comellas Jordi Coma Elisabet Ylla- Català Mercè Sau
TERCER D’ESO Raül Casasas Imma Vall Marisol Cabral  Antonia Subirà Mercè Salmerón
QUART D’ESO David Gallardo Nuria Sayos Gemma Bussoms Maite Bruch
PRIMER BATXILLERAT Nuria Martinez Ester Ibañez Marta Vilar Josep Parera
SEGON BATXILLERAT  Veronica Ciendones  Enric Martin David Sureda
  • Intranet centre

Lluís Riboldi

  • PAS

Tècnica d’Integració Social/Mare voluntària: – / Imma Torras
Administratives: Elisabet Dorca i Elisenda Marchuet
Conserges: Aurora Arenas i Josep M. Jiménez
Biblioteca i serveis de l’AMPA: Irene Vilaró
President de l’AMPA: Jordi Antentas
Personal de neteja: Empresa de neteja

  • Consell escolar

Directora: Rosa Justribó

Cap d’Estudis: Laura Vilalta
Secretaria: Alba Blasco
Representant de l’Ajuntament: Elisabet Franquesa
Representant de l’AMPA: Jordi Antentas
Professors: Felisa Vinagre Garcia, Montserrat Dalmau Fontcuberta, Núria Olivé Boqué, Núria Rabert i Joan Brussosa
Pares: Núria Molist i Estibariz Pous.
Alumnes:
PAS: Elisabet Dorca Serra.