-
Direcció
Direcció: Antònia Subirà
Caps d’estudis: Verónica Ciendones
Coordinació Pedagògica: Estel Casanova
Secretari: Josep Riera
Sotsdirector: Joan Miarons
-
Coordinacions de cicle
Coordinació 1r d’ESO: Àngels Blasco
Coordinació 2n d’ESO: Elena Duarri
Coordinació 3r d’ESO: Imma Vall
Coordinació 4t d’ESO: Núria Sayós
Coordinació de batxillerat: Àlex Sayós
Coordinació de sortides i servei comunitari: Núria Olivé
Coordinació LIC: Xevi Ballús
Coordinació informàtica i manteniment equips audiovisuals: David Àlvarez, Joan Miarons i Lluís Riboldi.
Coordinació de xarxes: Marta Pey
Coordinació riscos laborals: Gaspar Roselló
Coordinació IOC: Imma Castellà i Dolors Vila
Coordinació Projecte Coopera: Imma Torras
Coordinació Mediació: Imma Castellà
Coordinació del Pràcticum: Gaspar Roselló
Coordinació de l’Erasmus+ KA1 i projectes internacionals: Marta Pey i Marta Martí
Tutora de l’aula d’acollida: Gemma Bussoms
Coordinació del SIEI: Rosa Pujol
Coordinació de coeducació: Laia Serarols
-
Caps de departaments
Català: Felisa Vinagre
Idiomes: Marta Martí
Castellà: Imma Castellà
Matemàtiques: Lluís Riboldi
Física i Química: Elisabet Ylla-català
Biologia i Geologia: Rosa Justribó
Tecnologia: David Àlvarez
Ciències Socials: Francesc Navarro
Economia i Filosofia: Jordi Roca
Psicopedagogia: Rosa Pujol
Educació Física, Música i Visual i Plàstica: Anna Matamala
-
Tutories
A | B | C | D | E | AULA OBERTA | |
PRIMER D’ESO | Josep Joan Ramos | Pere Oms | Maia Mateos | Elisenda Montanyà | Natàlia Amaro | |
SEGON D’ESO | Carla Molist | Elisabet Aymerich | Xavier Aranda | Marcel Clemares | ||
TERCER D’ESO | Sílvia Pons | Anna Tort | Marc Font | Dolors Villén | Marta Vilar | |
QUART D’ESO | Oriol Chumillas | Oriol Vivet | Gemma Prat | Laura Vilalta | Laia Serarols | |
PRIMER BATXILLERAT | Núria Martínez | Bruna Palomo | Xevi Ballús | |||
SEGON BATXILLERAT | Josep Parera | Núria Masmiquel | David Sureda |
-
Intranet centre
Lluís Riboldi
-
PAS
Administratives: Montse Llobet.
Conserges: Josep M. Jiménez i Núria de la Osa
Biblioteca i serveis de l’AFA:
President de l’AMPA: Jose Llombart
Personal de neteja: Empresa de neteja
-
Consell escolar
Cap d’Estudis: Verónica Ciendones
Secretari: Josep Riera
Representant de l’Ajuntament: Elisabet Franquesa
Representant de l’AFA: Jose Llombart.
Professors: Imma Vall, Àlex Sayós, Felisa Vinagre, Imma Castellà i Gaspar Rosselló
Pares: Montse Clapera, Xavier Rico i Txell Gurt
Alumnes: Gemma Puig i Iria Hidalgo
PAS: Marta Coderch