Equip

Tota la comunitat educativa treballem plegats per a l’educació i benestar dels nostres alumnes.

  • Equip Directiu

Director: Domingo Espot Jubilla
Cap d’estudis: Joaquim Tubert Mauné
Secretari: Carlos Garcia Romera
Coordinador pedagògic: Carme Pons Saura

  • Coordinacions de cicle
  • Departaments
    • Llengua i Literatura catalana:
      Rachid Aghmir
      Eva Torrente
      Vicent Santamaria
      Carme Martínez
    • Llengua i Literatura castellana:
      Jordi Pérez
      Elies Carles
    • Francès:
      Montserrat Benaque
    • Anglès:
      Carme Pons
      Anna Muñoz
      Laia Font
    • Biologia i Geologia:
      Daniel Miñano
      Joaquim Tubert
      Joana Vilagrasa
    • Física i Química:
      Alex Blasi
      Glòria Brau
    • Aula d’acollida:
      Helena Serra / Marc Leal
    • Geografia i Història:
      Pilar Molina
      Marisa Escuer
    • Filosofia:
      Javier Hernández
      Víctor Geira
    • Matemàtiques:
      Maria Velia Anderlini
      Lluís Poch
      Joan Bozzo
    • Educació Física:
      Sandra Rovira
    • Clàssiques:
      Sara Bladó
    • Religió:
      Elvira Ferrer
    • Psicopedagogia:
      Maria Jesús García
      Cèlia Sorribes
    • Tecnologia:
      Carles Garcia
      Domingo Espot
      Sara Jiménez
      Gemma Sábado
    • Economia:
      Alba Borrell Porta
    • Música:
      Imma Solé
    • Educació visual i plàstica:
      Carmen Olivares
      Ariadna Goñi
  • Tutories
    • 1 ESO A: Rachid Aghmir
    • 1 ESO B: Gemma Sábado
    • 2 ESO A: Glòria Brau
    • 2 ESO B: Joan Bozzo
    • 2 ESO C: Imma Solé
    • 3 ESO A: Jordi Pérez
    • 3 ESO B: Glòria Brau
    • 4 ESO A: Vicent Santamaria
    • 4 ESO B: Elies Carles
    • Aula Oberta: Eva Torrente
    • Aula d’Acollida: Iris Mortelmans
    • 1 BAT: Javier Hernández
    • 2 BAT: Pilar Molina
  • Consell escolar
  • Personal d’Administració i Servei (PAS)
    • Conserge:
      Anna Delgado
    • Auxiliar administrativa:
      Mercè Lahoz
  • Personal educatiu
    • Integradora social: Eva Cortón