Equip humà

Equip directiu

Quim Preixens

Sergi del Moral

Anna Cornellà

Anna Jordà

Núria Orte

Director: Quim Preixens – quim.preixens@ielesvinyes.net
Cap d’estudis: Sergi del Moral – sergi.delmoral@ielesvinyes.net
Cap d’estudis adjunta: Anna Cornellà – anna.cornella@ielesvinyes.net
Coordinadora pedagògica: Anna Jordà – anna.jorda@ielesvinyes.net
Secretària: Núria Orte – nuria.orte@ielesvinyes.net

Equip docent educació infantil

Carla Torrent

Lídia Carretero

Rebeca Jiménez

Adolfo Vicente

Núria Orte

Blanca Mostaza

Lourdes Ruiz

Meritxell Ruiz

Coordinació d’equip docent: Lídia Carretero – lidia.carretero@ielesvinyes.net

Educació infantil 3 anys: Carla Torrent – carla.torrent@ielesvinyes.net
Educació Infantil 4 anys: Lídia Carretero – lidia.carretero@ielesvinyes.net
Educació Infantil 5 anys: Rebeca Jiménez – rebeca.jimenez@ielesvinyes.net
Reforç: Adolfo Vicente / Núria Orte – adolfo.vicente@ielesvinyes.net / nuria.orte@ielesvinyes.net
Educació especial: Blanca Mostaza – blanca.mostaza@ielesvinyes.net
Educació musical: Lourdes Ruiz – lourdes.ruiz@ielesvinyes.net
Llengua anglesa: Meritxell Ruiz – meritxell.ruiz@ielesvinyes.net

Equip docent educació primària

Blanca Mostaza

Patricia Martin

Mel Lurbe

Angie Fernández

Albert Adell

Miguel Serrabona

Ariadna Rovira

Maria Bigordà

Quim Preixens

Anna Cornellà

Lourdes Ruiz

Meritxell Ruiz

Raquel Gragera

Coordinació d’equip docent: Blanca Mostaza – blanca.mostaza@ielesvinyes.net
Coordinació TIC: Patricia Martín – patricia.martin@ielesvinyes.net

Primer de primària: Mel Lurbe – mel.lurbe@ielesvinyes.net
Segon de primària: Angie Fernández – angie.fernandez@ielesvinyes.net
Tercer de primària: Albert Adell – albert.adell@ielesvinyes.net
Quart de primària: Miguel Serrabona – miguel.serrabona@ielesvinyes.net
Cinquè de primària: Ariadna Rovira – ariadna.rovira@ielesvinyes.net
Sisè de primària: Patricia Martin / Maria Bigordà – patricia.martin@ielesvinyes.net / maria.bigorda@ielesvinyes.net

Educació especial: Blanca Mostaza / Quim Preixens / Anna Cornellà – blanca.mostaza@ielesvinyes.net / quim.preixens@ielesvinyes.net / anna.cornella@ielesvinyes.net
Educació musical: Lourdes Ruiz – lourdes.ruiz@ielesvinyes.net
Llengua anglesa: Meritxell Ruiz – meritxell.ruiz@ielesvinyes.net
Educació física: Raquel Gragera – raquel.gragera@ielesvinyes.net

Equip docent 1r ESO

Elena Balaguer

Raúl Arana

Núria Boix

Pere Royo

Rosa Martínez

Sandra Serra

Sandra Coronel

Sergi del Moral

Coordinació tutorial (PAT): Elena Balaguer – elena.balaguer@ielesvinyes.net
Coordinació de projectes (PRO): Raúl Arana – raul.arana@ielesvinyes.net
Orientadora: Núria Boix – nuria.boix@ielesvinyes.net

Equip docent
Elena Balaguer – elena.balaguer@ielesvinyes.net
Pere Royo – pere.royo@ielesvinyes.net
Raúl Arana – raul.arana@ielesvinyes.net
Rosa Martínez – rosa.martinez@ielesvinyes.net
Sandra Serra – sandra.serra@ielesvinyes.net
Sandra Coronel – sandra.coronel@ielesvinyes.net
Sergi del Moral – sergi.delmoral@ielesvinyes.net

Equip docent 2n ESO

Núria Junyent

Salva Chiva

Núria Boix

Alicia Salvador

Gemma Vidal

Gregori Berbegal

Merche Garcia

Coordinació tutorial (PAT): Núria Junyent – nuria.junyent@ielesvinyes.net
Coordinació de projectes (PRO): Salvador Chiva – salvador.chiva@ielesvinyes.net
Orientadora: Núria Boix – nuria.boix@ielesvinyes.net

Equip docent
Alicia Salvador – alicia.salvador@ielesvinyes.net
Gemma Vidal – gemma.vidal@ielesvinyes.net
Gregori Berbegal – gregori.berbegal@ielesvinyes.net
Merche Garcia – merche.garcia@ielesvinyes.net
Núria Boix – nuria.boix@ielesvinyes.net
Núria Junyent – nuria.junyent@ielesvinyes.net
Salvador Chiva – salvador.chiva@ielesvinyes.net

Equip docent 3r ESO

Sonia Martin

Betlem Cuesta

Òscar Navarro

Anna Jordà

Blanca Pi

Carol Torres

Gerard Folch

Glòria Arias

Lídia Garriga

Coordinació tutorial (PAT): Sonia Martin – sonia.martin@ielesvinyes.net
Coordinació de projectes (PRO): Betlem Cuesta – betlem.cuesta@ielesvinyes.net
Orientador: Òscar Navarro – oscar.navarro@ielesvinyes.net

Equip docent
Anna Jordà – anna.jorda@ielesvinyes.net
Betlem Cuesta – betlem.cuesta@ielesvinyes.net
Blanca Pi – blanca.pi@ielesvinyes.net
Carol Torres – carol.torres@ielesvinyes.net
Gerard Folch – gerard.folch@ielesvinyes.net
Glòria Arias – gloria.arias@ielesvinyes.net
Lídia Garriga – lidia.garriga@ielesvinyes.net
Òscar Navarro – oscar.navarro@ielesvinyes.net
Sonia Martin – sonia.martin@ielesvinyes.net

Equip docent 4t ESO

Núria Pons

Blanca Amengual

Òscar Navarro

Antonio Luengo

Caterina Riba

Daniel Laguna

Daniel Magallón

Maribel Romero

Marta Alite

Coordinació tutorial (PAT): Núria Pons – nuria.pons@ielesvinyes.net
Coordinació de projectes (PRO): Blanca Amengual – blanca.amengual@ielesvinyes.net
Orientador/a: Òscar Navarro – oscar.navarro@ielesvinyes.net

Equip docent
Antonio Luengo – antonio.luengo@ielesvinyes.net
Blanca Amengual – blanca.amengual@ielesvinyes.net
Caterina Riga – caterina.riba@ielesvinyes.net
Daniel Laguna – daniel.laguna@ielesvinyes.net
Daniel Magallón – daniel.magallon@ielesvinyes.net
Maribel Romero – maribel.romero@ielesvinyes.net
Marta Alite – marta.alite@ielesvinyes.net
Núria Pons – nuria.pons@ielesvinyes.net

Altres coordinacions

Coordinació TIC: Maribel Romero / Patricia Martin
Coordinació biblioteca: Núria Pons
Coordinació d’alumnes en pràctiques: Anna Jordà

Comissió d’Atenció a la Diversitat i Serveis ajuntament

Òscar del Barrio: Representant de l’EAP
Mestra d’educació especial (infantil i primària): Blanca Mostaza
Orientació 1r i 2n ESO: Núria Boix
Núria Pons – nuria.pons@ielesvinyes.netÒscar Navarro
Coordinadora pedagògica: Anna Jordà
Serveis socials de l’Ajuntament de Castellbisbal: Borja i Demelsa
Coordinadora del “Tastet d’oficis” de l’Ajuntament de Castellbisbal: Carla Lombao

Administració i consergeria

Cristina Rabazo

Jose Manuel García

Montse Serra

Administració: Cristina Rabazo
Consergeria: Jose Manuel García i Montse Serra

Històric

Equip humà – 2018-19

Equip humà – 2017-18