Equip docent

Equip de mestres i tutories

Educació infantil
 Cicle inicial
 Cicle mitjà
 Cicle superior

Educació Infantil P3 

  • Montserrat Belmonte
  • Sònia Álvarez (T.E.I)
1r-2n A

  • Júlia Cardona
Tercer de Primària

  • Maria Peñarroya
Cinquè de Primària

  • Sonia Sola

 

1r-2n B

  • Anna Queralt

 

Educació Infantil P4-P5 A 

  • Natalia Artero
  • Marina Tormo
1r-2n C

  • Dani Garcia

 

Quart de Primària

  • Helena Alsina

 

Sisè de Primària

  • Meritxell Palomar

 

Educació Infantil P4-P5 B

  • Mª Fernanda Merino
Educació Infantil P4-P5 C 

  • Elisabeth Caritg

Especialistes

Atenció a la diversitat
Anglès
Educació Musical i Dansa
Equip de Coordinació Pedagògica
Atenció a la diversitat

  • Àngels Abad
Educació Infantil

  • Georgina González
Educació Infantil

  • Cristian Pardines
Cap d’estudis

  • Esther Ràfols Garde
 Educació Física

  • David Casabona
  • Dani Garcia
Cicle inicial

  • Júlia Cardona
Cicle inicial 

  • Anna Queralt Rubio
Coordinador/a cicle infantil

  • Àngels Abad
Cicle mitjà

  • Georgina González
Cicle mitjà

  • Sara Arnau
Coordinador/a primària

  • Meritxell Palomar
Cicle Superior

  • Georgina Gonzàlez
  • Sonia Sola
Cicle superior

  • Sara Arnau

Equip de menjador

P3

  • Yolanda
  • Evangelina
1r-2n A

  • Eva
5è de Primària

  • Cristina
P4-P5 A 

  • Marta
1r-2n B

  • Mela
6è de Primària

  • Ramon

 

 

P4-P5 B

  • Elisa

 

1r-2n C

  • Laura
P4-P5 C 

  • Judith

3r de Primària:

  • Carme
4t de Primària

  • Cora
Coordinadora

  • Núria
Acollida matí

 

Professorat d’instrument

Piano i teclat

  • Albert Bucet
Saxo

  • Pau Casares
Direcció de Big Bands

  • Miquel Biernés (3r i 6è)
  • Sara Arnau (4t i 5è)
  • Cristian Pardines  (suport)
Clarinet

  • Pau Casares
Trombó

  • Ivó Oller
Coordinador del projecte

  • Ivó Oller
Trompeta

  • Jaume Peña Ramírez
Bateria i Percussió

  • Miquel Biernés
Flauta travessera

  • Albert Comaleras
Guitarra i Baix Elèctric

  • Xavier Grau

Coordinació del projecte de música

  • Sara Arnau

Persones col·laboradores

Vetlladora

  • Laura
Administrativa

  • Ana Cerro
Consergería

  • Felipe Blasco

Equip directiu

Direcció

  • Francesc Grau
Cap d’estudis

  • Esther Ràfols
Secretaria

  • Núria Domingo