Equip docent

Equip de mestres i tutories

Educació infantil
 Cicle inicial
 Cicle mitjà
 Cicle superior

Educació Infantil 3 anys

  • Natalia Artero Basteiro
  • Ana Rodríguez Álvarez
  • Sònia Álvarez Domínguez (T.E.I)
Primer de Primària

  • Júlia Cardona Colom
Tercer de Primària

  • Javier Delgado Cañaveras
Cinquè de Primària

  • Meritxell Palomar Baró
Educació Infantil 4 anys

  • Mª Fernanda Merino Villar
Segon de Primària

  • Sònia Ortí Fernández
  • Sara Arnau Bertomeu

 

Quart de Primària

  • Helena Alsina Bardagí

 

Sisè de Primària

  • Josep M. Grau Aymerich
  • Mireia Bellver

 

Educació Infantil 5 anys

  • Montserrat Belmonte Blasco

Especialistes

Atenció a la diversitat
Anglès
Educació Musical i Dansa
Equip de Coordinació Pedagògica
Atenció a la diversitat

  • Àngels Abad Martin
Educació Infantil

  • Georgina Gonzàlez Cuxart
Educació Infantil

  • Sara Arnau Bertomeu
Cap d’estudis

  • Sònia Ortí Fernández
Psicomotricitat i Educació Física

  • David Casabona Casal
Cicle inicial

  • Júlia Cardona Colom
1er, 2on Primària

  • Sara Arnau Bertomeu
Coordinador/a cicle infantil

  • Àngels Abad Martin
Cicle mitjà

  • Georgina Gonzàlez Cuxart
3er, 4art i 5è Primària

  • Àngels Graells Bofill
Coordinador/a primària

  • Meritxell Palomar Baró
Cicle Superior

  • Georgina Gonzàlez Cuxart
6è Primària

  • Àngels Graells Bofill

Equip de menjador

P-3

  • Yolanda Garcia
  • Eva Amado
Primer de Primària

  • Claudia Herrera
Cinqué de Primària

  • Mireia López
P-4 

  • Cristina Rodriguez
Segon de Primària

  • Núria Bagues
Sisé de Primària

  • Marta Pique
P-5

  • Carme Santasusagna

Tercer de Primària:

  • Sara Black
Reforç infantil

  •  Vanessa Bailén
Quart de Primària

  • Andrés Barranco
Coordinadora

  • Ainoa García
Acolliment matí

  • Eva Amado

Professorat d’instrument

Piano i teclat

  • Albert Bucet
Saxo

  • Pau Casares Romeva
Direcció de Big Bands

  • Ferran Caba Roset (3r i 6è)
  • Xavier Grau (4t i 5è)
Clarinet

  • Pau Casares Romeva
Trombó

  • Ferran Caba Roset
Coordinador del projecte

  • Ivó Oller Soler
Trompeta

  • Jaume Peña Ramírez
Bateria i Percussió

  • Miquel Biernés
Flauta travessera

  • Albert Comaleras
Guitarra i Baix Elèctric

  • Xavier Grau

Coordinació del projecte de música

  • Àngels Graells Bofill

Persones col·laboradores

Vetlladora

Administrativa

  • Ana Cerro
Consergería

  • Loli López

Equip directiu

Direcció

  • Núria Domingo Monclús
Cap d’estudis

  • Sònia Ortí Fernández
Secretaria

  • Àngels Graells Bofill