Organigrama

ORGANIGRAMA. Curs 2020-21

EQUIP DIRECTIU
·       Director:
Francesc Rodríguez
·       Cap d’Estudis: Elisenda Jorro
·       Cap d’Estudis Adjunt: Carme Agustí
·       Coordinació Pedagògica Eva Casanovas
·       Secretària: Veva Muñoz
CAPS DE DEPARTAMENT i SEMINARIS
·       Departament de Llengües: Rosa Ripollés
·       Departament de LL. Estrangeres: Antònia Moriana
·       Departament de Socials: Josep Campanales
·       Departament de Matemàtiques: Montse Vilches
·       Departament de C. Experimentals: Ma José Lobo
·       Departament de Tecnologia: Abel Fernández
·       Departament d’Expressió: Dolors Sucarrats
·       Departament d’Orientació: Esther Balcells
ENCÀRRECS DE DIRECCIÓ: COORDINADORS
·       Coordinadora 1r ESO Ma Dolors Jiménez
·       Coordinadora 2n ESO Montserrat Duarte
·       Coordinadora 3r ESO Maria Pla
·       Coordinador 4t ESO Manel Benito
·       Coordinadora de Batxillerat Cristina Prat
·       Coordinador digital José Castillo
·       Coordinadora de Biblioteca Antònia Moriana
·       Coordinador Convivència i Mediació Juanjo Cantero
·       Coordinador PAUs (Tutor 2n Batx) Alfonso Delgado
·       Coordinadora Riscos Laborals Petri Espinosa
·       Coordinador Activitats Extraescolars Rafa Haro
·       Coordinadora LiC i Revista Montse Sardà
·       Preparació Obtenció DELF (Tut Tècnica) Benjamín Marín

 

TUTORS

·       1r ESO “A” Agnès Planas
·       1r ESO “B” Branka Gavrilovic
·       1r ESO “C” Mª Dolors Jiménez
·       1r ESO “D” Ma Jesús Torres
·       1r ESO “E” Javier Navarro
·       1r ESO “F” Raúl del Castillo
·       2n ESO “A” Josep García
·       2n ESO “B” Elisabet Delgado
·       2n ESO “C” Montserrat Duarte
·       2n ESO “D” Gonzalo Trigueros
·       2n ESO “E” Ferran Peris
·       2n ESO “F” Carme Gil
·       3r ESO “A” Laura Vallès
·       3r ESO “B” Pablo Cócera
·       3r ESO “C” Maria Pla
·       3r ESO “D” Yolanda Sánchez
·       3r ESO “E” Thaís Rodríguez
·       3r ESO “F” Maria José Izquierdo
·       4t ESO “A” Montserrat Sardà
·       4t ESO “B” Manel Benito
·       4t ESO “C” Benjamín Marín
·       4t ESO “D” Maria Montserrat Clemente
·       4t ESO “E” Àlvar Orquín
·       4t ESO “F” Jaime Urquizu
·       1r Batx. “A” Sònia Navarrete
·       1r Batx. “B” Sergio Morales
·       2n Batx “A” Cristina Prat
·       2n Batx. “B” Alfonso Delgado
·       SIEI Susana Martínez