Organigrama

EQUIP DIRECCIÓ

Director Joan Gavilan  jgavilan@insfortpius.cat
Cap d’Estudis Esther Farrero efarrero@insfortpius.cat
Coordinadora Pedagògica Arantxa Seix aseix@insfortpius.cat
Secretària Macarena Valbuena mvalbuena@insfortpius.cat

TUTORIES

ESO. Tutores i tutors

  • Tutor 1r ESO A: Guillem Pintos
  • Tutor 1r ESO B: Àgueda Bosch
  • Tutor 2n ESO A: Pau Senra
  • Tutor 2n ESO B: Pilar Díaz
  • Tutor 3r ESO A: Cristina Moncusí
  • Tutor 3r ESO B: Aina Manuel
  • Tutor 3r ESO C: Sacra Comorera
  • Tutor 3r ESO D:
  • Tutor 4t ESO A: Àngels Tormo
  • Tutor 4t ESO B: Sergi Castells
  • Tutor 4t ESO C: Pere Trilla
  • Tutor 4t ESO D: Martí Fargas
  • Tutores Aula de suport (SIEI): Dàmaris Salgado i Berta Fernández
  • Tutora Aula Acollida: Albert Vallès

BATXILLERAT. Tutores i tutors

  • Tutor 1r Batxillerat A: Imma Bretones
  • Tutor 1r Batxillerat B: Ramiro Ropero
  • Tutor 2n Batxillerat A: Josep Maria Sardà
  • Tutor 2n Batxillerat B: Nieves Nieto i Xavier Biosca

COORDINACIONS

Coordinadora 1r cicle ESO Martina Ros mros@insfortpius.cat
Coordinadora 2n cicle ESO Guillem Martínez gmartinez@insfortpius.cat
Coordinadora de Batxillerat Pilar Ruiz pruiz@insfortpius.cat
Coordinadora d’Activitats i Serveis Anna Bruguer abruguer@insfortpius.cat
Coordinador d’Informàtica José David Carbajosa jcarbajosa@insfortpius.cat
Orientació Marta Alegret malegret@insfortpius.cat
Coordinador de Mediació Martí Fargas mfargas@insfortpius.cat
Coordinador LIC Sacra Comorera scomorera@insfortpius.cat
Coordinador de Riscos Laborals Nieves Nieto nnieto@insfortpius.cat

CAPS D’ÀMBIT

ÀMBIT NOM CORREU
LINGÜÍSTIC

  • Català
  • Castellà
  • Anglès i Francès
Marta Sangenís msangen@insfortpius.cat
MATEMÀTIC

  • Matemàtiques
Montserrat Ventura mventura@insfortpius.cat
CIENTÍFIC-TECNOLÒGIC

  • Biologia i Geologia
  • Física i Química
  • Tecnologia
Guiller Mellado gmellado@insfortpius.cat
ARTÍSIC

  • Educació Visual i Plàstica
  • Música
  • Educació Física
Esther Collados ecollados@insfortpius.cat
SOCIAL

  • Socials
  • Economia
  • Filosofia
  • Clàssiques
  • Religió
Emília Olivé eolive@insfortpius.cat
ORIENTACIÓ EDUCATIVA Marta Alegret malegret@insfortpius.cat

 

 

ASSOCIACIÓ DE FAMÍLIES D’ALUMNES (AFA)

Contacte: afafortpius@gmail.com