Acompanyament / Escoleta Blava

Us podeu posar en contacte amb el vostre equip tutorial enviant un correu electrònic.

L’alumnat té un correu electrònic coorporatiu (@ietn.cat) que permet comunicar-se amb les mestres per correu o videoconferència.

2n d’ESO:

3r d’ESO:

4t d’ESO:

Proposta i Recursos

Durant el tercer trimestre prioritzem les propostes i el seguiment individualitzat amb tot l’alumnat, per això:

  • Cada setmana ens posem en contacte telefònic.
  • Enviem proposta pel correu.
  • I realitzem trobades virtuals amb videoconferència.

Sempre tenim en compte la realitat de cada infant i els mitjans que realment es puguin utilitzar.

Recursos

En aquest enllaç teniu organitzades algunes de les propostes i els recursos que anem compartint.

Fotos

En aquest enllaç trobareu totes les fotos d’aquest curs 2019-2020 organitzades per escoletes i cursos.

Acompanyament / Escoleta Taronja

Us podeu posar en contacte amb el vostre equip tutorial enviant un correu electrònic.

L’alumnat té un correu electrònic coorporatiu (@ietn.cat) que permet comunicar-se amb les mestres per correu o videoconferència.

P3:

  • Rut Sánchez: rsanchez@ietn.cat
  • Laia Barbadillo: lbarbadillo@ietn.cat
  • Olga Caminals: ocaminals@ietn.cat
  • Irene Revelles: irevelles@ietn.catCatiCati

P4:

  • Clara Maristany: cmaristany@ietn.cat
  • Laura Huguet: lhuguet@ietn.cat
  • Silvia García: sgarcia@ietn.cat

P5:

  • Alba Ruiz: aruiz@ietn.cat
  • Carlota Vidal: cavidal@ietn.cat
  • Cati Canas: ccanas@ietn.cat

1r de primària:

  • Mar Mena: mmena@ietn.cat
  • Mercè Baucells: mbaucells@ietn.cat

Proposta, Recursos i Fotos

Durant aquest tercer trimestre prioritzem les propostes i el seguiment individualitzat amb tot l’alumnat, per això:
  • Cada setmana ens posem en contacte telefònic.
  • Enviem proposta per correu.
  • Fem una proposta de Projecte Globalitzat.
  • I realitzem trobades amb videoconferència.

Sempre tenim en compte la realitat de cada infant i els mitjans que realment es puguin realitzar.

Fotos
Recursos per segon, tercer i quart

Acompanyament /Escoleta Groga

Tot l’alumnat tindrà un acompanyament de la seva tutoria individualitzada, si us voleu posar en contacte aquest són els nostres correus electrònics:
2n de primària:
  • Eva Montanet: emontanet@ietn.cat
  • Tona Fernàndez: tfernandez@ietn.cat
  • Àlex Borràs: aborras@ietn.cat
3r de primària:
  • Judit Hernández: jhernandez@ietn.cat
  • Laura Mateu: lmateu@ietn.cat
  • Virginia Rodríguez: vrodriguez@ietn.cat
4t de primària:
  • Dani Alarcon: dalarcon@ietn.cat
  • Carlota Bris: cbris@ietn.cat
  • Bryan Pérez: bperez@ietn.cat
  • Mari Robles: mrobles@ietn.cat