EQUIP DIRECTIU |
|
Director | Sr. Juan Carlos Merchán |
Cap d’Estudis | Sr. Federico Herencia |
Cap d’Estudis Adjunt (mòduls) | Sra. Maite Trujols |
Coordinadora Pedagògica | Sra. Anna Gea |
Secretari | Sr. Antoni Orpinell |
COORDINACIONS |
|
Coordinadora 1r d’ESO | Sra. Clara Ortega |
Coordinadora 2n d’ESO | Sra. Sara Macías |
Coordinadora 3r d’ESO | Sra. Núria Piera |
Coordinador 4r d’ESO | Sra. Ester Vilaró |
Coordinadora 1r i 2n batxillerat | Sra. Mariber Peláez |
Coordinador d’activitats | Sr. Joan Gázquez |
Comissió TAC: | Coordinador: Sr. Ignasi Oliete
Coordinador mòduls: Sr. Javier Matínez Moodle: Sr. Manolo Juárez Dinantia (prof): Sr. Manolo Juárez Web/Xarxes: Sra. Maite Novella |
Coordinador Lectura-Biblioteca: | Sr. Orland Grapí |
Responsable fotografia: | Sr. David Carracedo |
Coordinadora Prevenció Riscos Laborals | Sra. Anna Teixidó |
Aula d’acollida: | Sra. Carme Foix |
Coordinador Escola Verda | Per determinar |
Coordinació Coeducació, convivència i benestar: | Sra. Mònica Herruz |
Coordinadora Empresa | Sra. Arantxa Bravo |
Coordinador Mediació Seu | Sr. Roman Aixendri |
Coordinadora Mediació Mòduls | Sra. Isabel Tejada |
Psicopedagogia i orient. seu: | Sr. Miquel Amorós |
Psicopedagogia i orient. mòduls: | Sra. Lídia Garzón |
Coordinadora CLIC | Sra. Mònica Herruz |
Coordinació DELF | Sra. Alba Blasco |
Coordinació intercanvi Francès | Sr. Cédric Sautour |
Coordinació Sharing to learn | Sra. Toñi Martínez |
Coordinació Projectes Anglès | Sra. Teresa Ribé |
DEPARTAMENTS |
CAPS DE DEPARTAMENT |
Biologia i Geologia (seminari) | Sr. Xavier Monje |
Ciències Socials (Economia, Filosofia, Religió) | Sra. Carme Alfaro |
Ciències Socials (seminari) | Sr. Àlex Ros |
Educació Visual i Plàstica | Sr. Javier Portero |
Educació Física | Sr. Juan Carlos Pérez |
Física i Química | Sra. Loli Muñoz |
Ll. Estrangeres (Anglès) | Sra. Teresa Ribé |
Ll. Estrangeres (Seminari Francès) | Sra. Alba Blasco |
Llengua i Literatura Catalana | Sra. Mònica Herruz |
Llengua i Literatura Castellana | Sra. Pilar Gracia |
Llengües Clàssiques | Sr. Orland Grapí |
Matemàtiques | Sra. Mariber Peláez |
Música | Sra. Maite Trujols |
Tecnologia | Sra. Anna Teixidó |
Psicopedagogia i Orientació | Sr. Miquel Amorós |
TUTORIES DE GRUP |
||
Hores visita pares | Grup | Tutor/a |
E1A | Sra. Clara Ortega | |
E1B | Sra. María Saura | |
E1C | Sra. Isabel Prunell | |
E1D | Sr. Juan Antonio Díaz | |
E2A | Sr. Javier Peñafiel | |
E2B | Sr. Joan Carles Fernández | |
E2C | Sra. Alba Teixidor | |
E2D | Sr. Javier Vitales | |
E3A | Sr. Cédric Sautour | |
E3B | Sr. Daniel González | |
E3C | Sr. Francesc Gualdo | |
E3D | Sra. Arancha Herencia | |
E4A | Sr. Joan Gázquez | |
E4B | Sra. Maria Ani | |
E4C | Sra. Ester Vilaró | |
E4D | Sra. Maite Novella | |
B1A | Sr. Germán Carmona | |
B1B | Sra. Dolors Pedrol | |
B1C | Sra. Arantxa Bravo | |
B2A | Sra. Carmen Garijo | |
B2B | Sra. Paula Llorens | |
B2C | Sr. Roman Aixendri |