EQUIP DIRECTIU
Horari d’atenció |
||
Director | Ricard López Muñoz | Dll de 9 a 11h i Dv de 15 a 16h |
Cap d’estudis | Marc Arola Codina | |
Coordinador Pedagògic | Laia Mesas Antonio | |
Secretària | Gloria Vazquez Molina |
CLAUSTRE DOCENT
I3/I4 – | Mercè Guiteras Puig |
I3/I4 – | Ester Morral Rafart |
I3-I4 – | Gemma Prieto Viladomat / Àngela Del Saz Valverde |
I5/1r – | Anna Oliveras Sala |
I5/1r – | Laia Casellas Font |
2n/3r de primària | Mireia Checa Trabal |
2n/3r de primària | Sara Pulido Rodríguez |
2n/3r de primària | Gloria Vazquez Molina |
4t/5è de primària | Joan Vidal Selga |
4t/5è de primària | Sandra Sala Cardona |
4t/5è de primària | Anna Salvans Casas |
6è de primària | Lluís Muntadas Bartoló i Jordina Serrasolsas Claret |
Educació Física | Ricard López Muñoz i LLuís Muntadas Bartoló |
Llengua Anglesa | Eva Tascón Cotillas i Jordina Serrasolsas Claret |
Educació Musical | Joan Vidal i Sara Pulido |
Pedagogia terapèutica | Anna Oliveras Sala, Sandra Sala Cardona i Èlia Hinojosa Cots |
Religió | Aurora Pérez La Rosa |
1r d’ESO |
Laura Vacecillos Pinos (Biologia i geologia) i Ana Membrives Pérez (Anglès i Francès) / Estel Jauset Fígols (Anglès) |
2n d’ESO |
Jesús Ruiz Sojo (Geografia i història) i Edurne Pita Ortín (Dibuix) / Maria Codina Casellas (Dibuix) |
3r d’ESO |
Eva Codina Jiménez (Matemàtiques) i Blanca Sànchez Gòmez (LLengua catalana) / Quintín Canals Capellas (LLengua Catalana) |
4t d’ESO |
Maria Torrents Mas (Ciències Naturals) i Èlia Hinojosa Cots (Orientadora) |
Marc Arola Codina (Anglès), Laia Mesas Antonio (Orientadora), Jordi Vallribera Guerrero (Tecnologia) i M. Teresa Fornell Nieves (francès) | |
Referent EAP Refernt CREDA |
Miracle Trullàs Sunyé Eli Font Posa |
PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ I SERVEIS
Administrativa | Maribel Beltrán López |
Conserge | Roser Mauri Obradors |
Vetllador/a | Judit Catot |
Personal de neteja | Hind Tate, Hanane Fateh i Cristina López |
Coordinador de menjador | Africa González |
Monitors/es de menjador | Cristian Jordan, Joel Solà i Georgina Rivera |