portada-01

Sortim de manera controla

Benvolgudes famílies, us compartim unes recomanacions per poder gaudir de la primera sortida amb els vostres fills i filles d’una manera segura i prudent.

També us deixem un conte molt bonic que us ajudarà a explicar d’una manera més divertida, als més petits, tots aquestes instruccions.
Gaudiu molt d’aquesta passejada!!!

SORTIDA NENS I NENES (1)

 

Correus de l’Equip Educatiu

Us compartim els correus de tots els mestres de l’escola per facilitar la comunicació entre el claustre i les famílies.

Ha de ser una eina que s’utilitzi de forma responsable i d’ús exclusiu per qüestions relacionades amb els alumnes.

Escola c5009149@xtec.cat
Directora Anna Moseguí amosegui@xtec.cat
Cap d’estudis Montse Amella mamella2@xtec.cat
Secretari Javi Hernández jherna78@xtec.cat
P3 Anna Ametlla aametlla@xtec.cat
P4 Mar Farreny mfarren4@xtec.cat
P5 Núria Moncusí nmoncusi@xtec.cat
1er Núria Espinet nespinet@xtec.cat
2n Noemí Perelló noemiperello@gmail.com
3r A Ares Gómez agomez75@xtec.cat
3r M Marina Magri mmagri@xtec.cat
4t O Olga Ortega oortega3@xtec.cat
4t R

EF 6è

Robert Hernàndez rherna42@xtec.cat
5è A Anna Duaso aduaso@xtec.cat
5è E Edu Abella eabella@xtec.cat
6è G Guzmán Navarro gnavar8@xtec.cat
6è M Marisol Font mfont29@xtec.cat
Suports

CI i CM

Mª Teresa Gairoles mgairole@xtec.cat
Suports CS Anna Roure aroure5@xtec.cat
Anglès Mònica Bobet mbobet@xtec.cat
Annabel Agustí aagusti5@xtec.cat
Educació Física Iban Oto ioto@xtec.cat
Religió Evangèlica Jordi Tendero jorditendero1@gmail.com
Religió Catòlica Héctor Redondo hredondo@xtec.cat
Pedagogia Terapèutica Montserrat García mgarc278@xtec.cat
Aula d’acollida iSup. lingüístic Maria Peribañez mperiba2@xtec.cat
Música Blanca Ardiaca mardiac4@xtec.cat
TEI Ceci Domingo cdomin34@xtec.cat