Qui som?

EQUIP DIRECTIU PERSONAL NO DOCENT
Directora: Núria Puerta

Cap d’estudis: Anna Navarro

Secretària: Sara Barrio

Tècnica d’Educació Infantil: Imma Navajas

 

Conserges: Montse Colominas i Enric Comes

 

Personal administratiu: Judith

 

Monitoratge del servei de menjador:

  • P3-A: Vanessa Medina
  • P3-B: Paqui Heredia
  • P4/P5-A: Carmen García
  • P4/P5-B: Cristina Gamero
  • P4/P5-C: Núria Montes
  • 1r: Georgina Carbajal
  • 2n: Teresa Morejón
  • 3r: Amparo Sánchez // Vanessa Rodríguez
  • 4t: Judith Ventura
  • 5è-A: Cristina López
  • 5è-B: Ana Sánchez
  • 6è: Inés Florido // Tatiana Barea

 

Coordinadora del servei-menjador: Vanessa Rodríguez

 

Monitoratge d’acollida matinal:

Núria Montes, Vanessa Rodríguez i Judith Ventura

 

Equip de neteja:

Carmen P., Mónica, Laura, Carmen i Betty

 

EQUIP DOCENT
Tutora P3-A: Lorenna Galisteo

Turora P3-B: Paula Sabarich

Tutora P4/P5-A: Sarai Caro

Tutora P4/P5-B: Nerea González

Tutora P4/P5-C: Neus Pañella

Mestra de reforç i anglès a Infantil: Marta Rodríguez
Tutora 1r-A: Anna Gutiérrez

Tutor 1r-B: Abel Campoy

Tutora 2n: Montse Caballé
Mestre de reforç i anglès a Cicle Inicial: Rafa Cuquerella
Tutor 3r-A: Jordi Jodar

Tutora 3r-B: Concepció Cerdà

Tutora 4t-A: Annie Guerao

Tutora 4t-B: Marta Garcia

Mestre de reforç i anglès a Cicle Mitjà: Oriol Romero

Altres mestres de reforç: Arnau Prats i Gloria Vargas

Tutora 5è-A: Cristina Duran

Tutora 5è-B: Cristina Gómez

Tutora 6è-A: Eva Gavaldà

Tutora 6è-B: Marta Garcés // Anna Navarro

Tutora 6è-C: Lara Calduch

Mestre de reforç i anglès a Cicle Superior: Bea Martín

Altres mestres de reforç: Isabel Nieto i Anna Navarro

EQUIP DE COORDINADORS/ES AL CENTRE

  • Coordinador de Riscos Laborals: Abel Campoy
  • Coordinadora LIC: Cristina Duran
  • Coordinador TAC: Oriol Romero
  • Coordinadora d’Escola Verda: Neus Pañella

 

Coordinadores pedagògiques de cada cicle/ etapa

  • Coordinadora d’Educació Infantil: Sarai Caro
  • Coordinadora de Cicle Inicial: Montse Caballé
  • Coordinadora de Cicle Mitjà: Marta Garcia
  • Coordinadora de Cicle superior: Bea Martín