CURS 2023 – 2024
TUTORIES
NIVELL | GRUP A | GRUP B | ||
I3 | p3a@escolalamitjana.cat | Montse Almeida | p3b@escolalamitjana.cat | Marta Beà |
I4 | p4a@escolalamitjana.cat | Esther Gené | p4b@escolalamitjana.cat | Mònica Sàez |
I5 | p5a@escolalamitjana.cat | Montse Villòria | p5b@escolalamitjana.cat | Sònia Parra |
1r | tutoria1a@escolalamitjana.cat | Núria Guijalba | tutoria1b@escolalamitjana.cat | Sílvia Parra |
2n | tutoria2a@escolalamitjana.cat | Montse Forns | tutoria2b@escolalamitjana.cat | Fina Guiu |
3r | tutoria3a@escolalamitjana.cat | Maite Ribes | tutoria3b@escolalamitjana.cat | Cristina Torres |
4t | tutoria4a@escolalamitjana.cat | Laura Baldomà | tutoria4b@escolalamitjana.cat | Jordi Tomàs |
5è | tutoria5a@escolalamitjana.cat | Ton Romero | tutoria5b@escolalamitjana.cat | Leire García |
6è | tutoria6a@escolalamitjana.cat | Mireia Niubó | tutoria6b@escolalamitjana.cat | Neus Tomàs |
ESPECIALISTES
Educació infantil | Alícia Rodríguez | |||
Anglès | english@escolalamitjana.cat | Roser Orobitg | english2@escolalamitjana.cat | Silvia Pico |
Educació Física | educaciofisica2@escolalamitjana.cat | Ramon Gilabert | educaciofisica@escolalamitjana.cat | Francesc Ropero |
Educació Musical | musica@escolalamitjana.cat | Alba Pérez | ||
Educació Especial | ee@escolalamitjana.cat | Elena Mo | ||
Audició i llenguatge | mall@escolalamitjana.cat | Montse Segarra | ||
SIEI | siei1@escolalamitjana.cat | Júlia Girol | ||
Religió | religio@escolalamitjana.cat |
EQUIP DIRECTIU
Directora | Meritxell Soler | c5009344@xtec.cat |
Cap d’estudis | Eva Avilés | |
Secretària | Sílvia Filella |
EQUIP DE COORDINACIÓ
Coordinadora Educació Infantil | Montse Villòria |
Coordinadora Cicle Mitjans | Elena Mo |
Coordinadora Cicle Grans | Sílvia Pico |
Coordinadora CAEI | Eva Avilés |
Coordinadora Aprenents | Laura Baldomà |
Coordinadora de Riscos Laborals | Maite Ribes |
Coordinador TIC | Ton Romero |
Coordinadora LIC | Montse Segarra |
Coordinadora COCOBE | Mònica Sáez |
Coordinadora Biblioteca | Montse Segarra |
Coordinador Agenda 21 | Francesc Ropero |
PROFESSIONALS D’ATENCIÓ EDUCATIVA
TEI (Tècnica E.I) | Marta Cajal |
EEE (Educadora EE) | Anna Ballester |
Auxiliars d’E.E. | Àgueda Subies, Laura García, Alba Lumbierres |
ADMINISTRACIÓ I CONSERGERIA
Coordinadora menjador | Teresa Odina |
Administrativa | Cristina Bernal |
Conserge | Ana Blanco |
EQUIP D’ASSESSORAMENT EXTERN
Psicopedagoga | Maite Martí Guiu |
Treballadora social | Carme López |
Fisioterapeuta | Rosana Llurda |