Curs 2023-24
Equip directiu. Perfil i trajectòria professional
- Direcció: Fidel Navarro Garcia
- Cap d’estudis: Rosa Pérez Aguilar
- Secretaria: Cristina Soro Corbella
Coordinacions
- Educació infantil: Xènia Pujol
- Primer cicle de primària: Marta Anoll
- Segon cicle de primària: Rubén Álvarez
- TAC: Estefania Torres
- Llengua i interculturalitat: Neus Membrado
- Prevenció de riscos laborals: Sara Marzal
- Community manager: Laura Morte
- Biblioteca: Arantza Fernandez de Viana
Quadre pedagògic
Educació Infantil | ||
I3 | A Xènia Pujol | xeniapujol@escolamarina.cat |
B Joana Díaz | joanadiaz@escolamarina.cat | |
I4 | A Antònia de Gràcia | antoniadegracia@escolamarina.cat |
B Loly González | lolygonzalez@escolamarina.cat | |
I5 | A Estefania Tesoro | estefaniatesoro@escolamarina.cat |
B Agnés Pérez | agnesperez@escolamarina.cat |
TEI: Carme Urbano (Alba Duerto)
Educació Primària | ||
1r | A Sara Melón | saramelon@escolamarina.cat |
B Marta Anoll | martaanoll@escolamarina.cat | |
2n | A Ana Maria Jové | anamariajove@escolamarina.cat |
B Zoe Araus | zoearaus@escolamarina.cat | |
3r | A Arantza Fernández de Viana | arantzafernandez@escolamarina.cat |
B Yolanda González | yolandagonzalez@escolamarina.cat | |
4t |
A Estefania Torres | estefaniatorres@escolamarina.cat |
B Laura Morte | lauramorte@escolamarina.cat | |
5è |
A Gemma Perramon (Berta Borràs) | gemmaperramon@escolamarina.cat |
B Marc Sisó | marcsiso@escolamarina.cat | |
C Marta Bosch i Susana del Olmo | martabosch@escolamarina.cat | |
6è | A Ana Chover | anachover@escolamarina.cat |
B Maëva Bridoux | maevabridoux@escolamarina.cat |
Reforç Educació Infantil i Primària |
Núria Sala |
Oriol Raventós | |
Cristina Soro | |
Rosa Pérez | |
Fidel Navarro | |
Especialitat Anglès |
Sara Marzal |
Neus Membrado i Aura Ballesteros | |
Especialitat Educació Física | Rubén Álvarez |
Educació especial | Anna Carlas |
Tamara Galera | |
Música | Txus Maestro |
Atenció EAP | Erica Calatayud |
CREDA | Toni Sànchez |
Vetlladora | Cristina Abad |
Personal d’administració i serveis
- Administrativa: Raquel Gimeno
- Conserge: Tere Gutiérrez
- Neteja: Lourdes Ferrer, Lourdes Ortega, Cristina Vicente i Sílvia Bonet.