Qui som?

Directora   Conxita Roca croca@escolaelviver.cat
Cap d’estudis d’E.Infantil i Primària
Alícia Cuello acuello@escolaelviver.cat
Cap d’estudis de secundària Ález Martín amartin@escolaelviver.cat
Secretària   Sonsoles Hernández shernadez@escolaelviver.cat
Coordinadora Comunitat Petits
Paula Sánchis psanchis@escolaelviver.cat
Coordinadora Comunitat Mitjans
Cristina Rodríguez crodriguez@escolaelviver.cat
Coordinadora Comunitat Grans
Mercè Rueda mrueda@escolaelviver.cat
Coordinadora Comunitat Joves
Sandra Muñoz smunoz@escolaelviver.cat
 P3A Sandra Sala ssala@escolaelviver.cat  P3B Raquel García rgarcia@escolaelviver.cat Paula Sánchis (Suport) psanchis@escolaelviver.cat
 P4A Anna Vives avives@escolaelviver.cat

Montse Moreno mmoreno@escolaelviver.cat

 P4B  Míriam Salazar msalazar@escolaelviver.cat Alícia Cuello (Suport) acuello@escolaelviver.cat
 P5A Carol Vázquez cvazquez@escolaelviver.cat  P5B Silvia Álvarez salvarez@escolaelviver.cat MªAngels Rosa (Educació Especial) mrosa@escolaelviver.cat
Amàlia Gonzàlez (TEI) amgonzalez@escolaelviver.cat
Javi Carmona (Suport) jcarmona@escolaelviver.cat
Júlia Ventura (Suport) jventura@escolaelviver.cat

 

 

 

1A
Cristina Rodríguez crodriguez@escolaelviver.cat 1B
Alba Reina areina@escolaelviver.cat Rosa García (E. Especial i suport ) rogarcia@escolaelviver.cat
2A Laura Linares llinares@escolaelviver.cat 2B  Daniel Costa dcosta@escolaelviver.cat  Mª José Escoí (E. Especial i suport) mescoi@escolaelviver.cat
 3A Quima Medina qmedina@escolaelviver.cat 3B Míriam Rodríguez mrodriguez@escolaelviver.cat  Eva García (suport) egarcia@escolaelviver.cat
 4A Mireia Sanz

Jesús Mateos jmateos@escolaelviver.cat

4B Inés Pantoja ipantoja@escolaelviver.cat Montse Casals (E. Especial i suport) mcasals@escolaelviver.cat
 5A Mercè Rueda mrueda@escolaelviver.cat  5B MªAngels Bardají mbardaji@escolaelviver.cat Meritxell García (suport) mgarcia@escolaelviver.cat
 6A Sandra Muñoz smunoz@escolaelviver.cat  6B Gemma Camprubí gcamprubi@escolaelviver.cat Chelo García (aula d’acollida) cgarcia@escolaelviver.cat

Josep Capellino (aula d’acollida) jcapellino@escolaelviver.cat

Inma Corella (especialista d’anglès) icorella@escolaelviver.cat
Elisabet Giralt (especialista d’anglès) eguitart@escolaelviver.cat
Lidia Font (especialista d’E. Especial)

Olga Camarena (especialista d’E. Especial) ocamarena@escolaelviver.cat

Xavi Adan (especialista d’E. Física) jadan@escolaelviver.cat
Carlos Pérez (especialista d’E. Física) cperezs@escolaelviver.cat
Javi Carmona (especialista de Música) jcarmona@escolaelviver.cat
Bernadette Farriol (Robòtica i cultura digital) bfarriol@escolaelviver.cat
Alba Giménez (TIS) agimenez@escolaelviver.cat
Conxita Roca (suport) croca@escolaelviver.cat
1 ESO A Martí Romaní
(Llengua Catalana) mromani@escolaelviver.cat
1 ESO B Noélia Olivares
(Llengua Castellana) nolivares@escolaelviver.cat
Xavi Albacete (Tecnologia) xalbacete@escolaelviver.cat
    Roger Ferrandiz (Matemàtiques) rferrandiz@escolaelviver.cat
    David Castellnou (C.Naturals) dcastellnou@escolaelviver.cat
    Esther Lázaro (Orientadora) elazaro@escolaelviver.cat
    Álex Martín (Anglès) amartin@escolaelviver.cat
Administrativa Imma Gázquez
Conserge Joaquin