Organigrama

EQUIP DIRECTIU

  • DIRECTORA:Rosa Ramoneda
  • CAP D’ESTUDIS ESO i BATXILLERAT: Isabel Banderas
  • CAP D’ESTUDIS CICLES FORMATIUS: Cristina Teixidó
  • COORDINACIÓ PEDAGÒGICA:  Ana Gutiérrez
  • SECRETARI: Santiago Flaviân

CAPS DE DEPARTAMENT

  • Matemàtiques: J. Carles Farré
  • Llengües Estrangeres: Melània Cabello
  • Tecnologia, EVP, EF i Música: Alícia Romeu
  • Llengua Castellana i Catalana: Rosa Espot
  • Ciències Experimentals: Carme Schouten
  • Ciències Socials: Antoni Leal
  • Cicles Grau Mig: Roser Rodríguez
  • Cicles Grau Superior: Catalina Cerdà

 

CÀRRECS DE COORDINACIÓ

  • Coordinador TAC: Marc Porta
    Membres: Miguel Colom i Santi Flaviân
  • Coordinadora LIC: Montse Mont
  • Coordinadora Cicles Formatius: Encarnación Sanchís
  • Coordinadora Activitats i Serveis Escolars: Montse Ballbé
  • Coordinador Riscos Laborals: Josep Arnau

 

EQUIP DE TUTORS/ES

  • 1 ESO      Alícia Romeu
  • 2 ESO A    Montse Mont
  • 2 ESO B    Sara Azamar
  • 3 ESO        Montse Cid / Melània Cabello
  • 4 ESO      Toni Leal / Teresa Capdevila
  • 1r BAT       Rosa Espot / Romina Roque
  • 2n BAT      J. Carles Farré
  • 3r. CFGM ADM-INF    Professor d’Informàtica
  • CFGM. COND            Pau Clotet
  • 1r. CFGS. ANIM.       Cristina Teixidó
  • 2n. CFGS. ANIM       Catalina Cerdà
  • 1r CFGM COMERÇ  Encarnación Sanchis
  • 1r CFGS TURISME  Míriam Cuello

 

PAS

  • Administratiu    Carles Bordes
  • Conserges: Andrea Vaqué, Sergi Tórtola
  • Servei de neteja   Petrica Claudiu Stanica

 

TUTORIES TÈCNIQUES

  • Tutoria tècnica de mediació escolar: Teresa Capdevila
  • Tutoria tècnica de manteniment de laboratori:Irene Borda
  • Tutoria tècnica de manteniment de taller: Marc Porta
  • Tutoria tècnica de Impulsem la robótica: Miguel Colom
  • Tutoria tècnica pàgina web: Miguel Colom
  • Tutoria tècnica manteniment de material C.F. d ‘esports: Jan Cano i Pau Clotet
  • Tutories tècniques FCT- BID: Jus Erguin
  • Tutoria tècnica de sortides extraescolars: Carme Schouten
  • Tutoria tècnica Esport a l’escola: Marta Font
  • Tutoria tècnica web: Santi Flaviàn
  • Tutoria tècnica de teatre: Ana Gutiérrez, Antoni Leal, Alícia Romeu
  • Tutoria tècnica de biblioteca: Ana Gutiérrez
  • Tutoria tècnica de manteniment aula VP: Alícia Romeu
  • Tutoria tècnica d’estada a l’empresa: David Martín
  • Tutoria Tècnica manteniment aules de cicles: Sebastià Caba