Equip

Equip de Mestres

El claustre de professors està format pels mestres generalistes i pels especialistes. És l’òrgan de debat i de presa de decisions sobre els temes pedagògics. Els/les mestres es reuneixen periòdicament, per aprofundir en les qüestions que afecten a la metodologia de les diferents matèries, l’anàlisi de la dinàmica de grups, el rendiment escolar i, en general, per fer una revisió avaluadora del treball realitzat.

Equip Directiu

Directora Maria José Sánchez
Cap d’Estudis Cèlia Moreno
Secretària Laura Pareja

TUTORIES

INFANTIL BLAU Lydia Villena
INFANTIL TARONJA Marga Lorenzo
INFANTIL GROC Lucia Garcia
INFANTIL LILA Magalí Santandreu
CICLE INICIAL A Belén Doménech
CICLE INICIAL B Teresa Ferré
CICLE INICIAL C Teresa Rascón
CICLE MITJÀ A Marisa Foix
CICLE MITJÀ B David Massoni
CICLE MITJÀ C Cristina Garcia
Cristian Nadal
Alba Cabiscol

 

ESPECIALISTES

Anglès Noemí Dalmau / Laura Fernàndez
Suport Ed.Infantil Nerea Salvador
 
Música Marisa Foix / Belén Doménech
Educació Física David Massoni / Cristian Nadal
Educació Especial Teresa Ferré

 

COORDINACIONS

Educació Infantil i Cicle Inicial Laura Pareja
Cicle Mitjà i Cicle Superior Cèlia Moreno
Informàtica Maria José Sànchez
Biblioteca Teresa Rascón
Suport plàstica Marta Espinach

 

Personal d’administració, serveis i programes educatius

 

Tècnica Educació Infantil Eli Planas
Bidell Maria José López
Auxiliar administrativa Montse Maluenda
Administratiu AFA Nacho Ferrer

 

Empresa menjador 9 Natural cuina
Cuinera Estefania Garcia
Ajudants de cuina Paqui Rodríguez, Mercedes Aquinomueses i Rosa Antequera

 

Empresa monitors L’Esguard SCCL
Coordinadora  Xènia Mulero
Monitors
INFANTIL BLAU Aina Sanosa
INFANTIL TARONJA Roser Juaneda
INFANTIL GROC Maria Monclús
INFANTIL LILA Nil Sugranyes
CICLE INICIAL A Guillem Sagristà
CICLE INICIAL B Pau Ventura
CICLE INICIAL C Gerard Puig
CICLE MITJÀ A Blanca Garay
CICLE MITJÀ B Joana Oliver
CICLE MITJÀ C Ignasi Ferrer
Alba Rufo
Roser Carbó
Suport
Acollida  Alba Rufo