Organigrama

En aquesta secció hi podeu trobar els diferents professionals que treballen al nostre centre

 

EQUIP DIRECTIU

Director Eduard Montané
Coordinador Pedagògic Roser Torres
Secretària Verònica Bonillo
Cap d’estudis ESO Mingo Alcalá
Cap d’estudis EP Cori Amat
Cap d’estudis EI Oriol Folgado

 

  • COMUNITAT DE PETITS
    P3A: Raquel Vilanova P3B: Maria Puig
    P4A: Lídia Guerrero P4B: Sílvia Arnau
    P5A: Sílvia Muñoz P5B: Eva Navarro
    Suport : Maria Rovira ( Coordinació petits ) SUPORT: Anna Parés ( coordinació TAC)
    PSICOMOTRICITAT: Gerard Turiella  TEI: Sònia Alcantarilla

    COMUNITAT DE MITJANS

    1rA: Mª Teresa Mateo / Isabel León 1rB: Miriam Prat / Cristina Cortés
    2nA: Lídia Alfonso 2nB: Mª Teresa Cartañà
    3rA: Joan Sagristà  (coordinador mitjans) 3rB: Mª José Fernández ( coordinació tallers matemàtics)

    COMUNITAT DE GRANS

    4tA: Mònica Castaño 4tB: Àlex Gimeno
    5èA: Laura Lasheras / Ana domínguez 5èB: Carme Martí (coordinadora grans)
    6èA: Àngels Jiménez 6èB: Miriam Robles

    ESPECIALISTES

    Llengua Anglesa: Cori Amat, Sandra Mojón (coordinació llengües estrangeres) 

    Alba de la Hoz ( riscos laborals)

    Ed. Musical: Montse Estopà ( coordinació de festes), Oriol Folgado
    SIEI: Estefania Gil Ed. Física: Àlex Queralt (Pla català de l’esport)
    NESE: Íngrid Bladé TEES:  MªJosé Mata
    PEES: Emma Roselló Biblioteca: Núria París (coordinació biblioteca)
    Aula Acollida: Mari Carmen Cañizares Vetlladora: Carolina Alonso

    COMUNITAT DE JOVES

    Docent / Educador Especialitat Càrrec
    Patri Pedrola Figueras  LC-DIV Coordinació comunitat joves i LIC
    Núria Moragrega Vilella LC Tutoria 4t B    
    Joan Roca Pluvins  LC Tutoria 4t A
    Vero Bonillo Garcia LE-DIV Secretària 
    Araceli Abarca Rojano LE Cap departament llengües.
    Elisenda Fenés Folch AN Coordinació GEP
    Manuela Fernandez Fernandez  AN  
    Mª Josefa Martin Nebot  AL Tutoria 2A 
    Cori Hernandez Coca PSI Coordinació convivència
    Jaume Escoda Sancho TEC-TIC Tutoria 3B
    Ester Cabré Torroja  TEC  Cap departament tecno (TIC)
    Domingo Alcalà Sorribes MA-IAN Cap d’estudis ESO
    Miguel A. Vives (Meritxell Joanpere Salvadó) MA Tutoria 2B 
    Mònica Vaqué Porta MA Tutoria 1A
    Francisco  Canalda Ropals MA-IAN Cap departament matemàtiques.
    Teresa Turallols Ferrando FiQ  Cap departament científic
    Maria del Mar Moll Jordà (Sara Tomàs Hernandez) BIO-IAN Tutoria 1B
    Marc Martí Alcobé BIO Tutoria 3A
    Eduard Montané Cugat GE Director
    Anna Casanova Cachinero GE-IAN Cap departament humanístic
    Roser Torres Sanz MU Coordinadora Pedagògica
    Ainhoa Rodríguez Porta EF-DIV  
    Mari Carmen Cañizares (Anna Pardo Montalban) AP-Acollida Tutora  acollida
    Sandra Badia Mestre (⅔) SIEI Tutora SIEI. Coordinació AD
    Cristina Bargalló Marco (⅓) SIEI
    Marina Martí Ruiz (½) SIEI  
    Aurora Sanchez EE SIEI  
    Maria José Mata AUX EE  
    Meritxell Reig (Raquel Martínez Escrig) PSI