Equips docents 18-19

EQUIP DOCENT 1r ESO  

1r A 1r B
TUTORIA (1h/set) Xesca Vela Àngels Sendra
LL. CATALANA (3h/set) Roser Lacueva
LL. CASTELLANA (3h/set) Lorena Tíscar
ANGLÈS (3h/set) Carme Flores
C. SOCIALS (3h/set) Joan Suau
MATEMÀTIQUES (3h/set) Mireia Domínguez
BG* (3h/set) Xesca Vela
TECNOLOGIA* (2h/set) Jordi Farré
ED. FÍSICA (2h/set) Raquel Domínguez
EVP (2h/set) Àngels Sendra
MÚSICA (2h/set) MU

*matèries que desdoblen 1h; MA i ANG  van lligades en horari

OPTATIVES

Religió Glòria Vendrell
Cultura i valors ètics Xesca Vela i Àngels Sendra
Francès Lorena Tíscar
Tècniques d’estudi Mònica Rovira
Lectoescriptura Rosa Ma Raymat
Posa’t en forma Irene Escala

 

EQUIP DOCENT 2n ESO  

2n A 2n B
TUTORIA (1h/set) Rosa Ma Raymat Jordi Farré
LL. CATALANA (3h/set) Rosa Ma Raymat
LL. CASTELLANA (3h/set) Clara Muñoz
ANGLÈS (4h/set) Mercè Castany
C. SOCIALS (3h/set) Miquel Raich
MATEMÀTIQUES (4h/set) Gemma Mas i Maria Llopart
FQ* (3h/set) Pilar Rodríguez
TECNOLOGIA* (2h/set) Jordi Farré
ED. FÍSICA (2h/set) Irene Escala
EVP (2h/set) Àngels Sendra

* matèries que desdoblen 1 h ; MA-ANG i CAS-CAT van lligades en horari      

OPTATIVES

Religió Glòria Vendrell
Cultura i valors ètics Rosa Ma Raymat i Jordi Farré
Francès Lorena Tíscar
Cultura clàssica Glòria Vendrell
Cinema Àngels Sendra
Teatre Xesca Vela

 

EQUIP DOCENT 3r ESO

3r A 3r B
TUTORIA (1h/set) Susanna Farré Mònica Artigas
LL. CATALANA (3h/set) Rosa Ma Raymat
LL. CASTELLANA (3h/set) Clara Muñoz
ANGLÈS*1 (3h/set) Mònica Artigas
C. SOCIALS (3h/set) Miquel Raich
MATEMÀTIQUES (4h/set)*2 Gemma Mas
FQ*2 (2h/set) Susanna Farré
BG*2 (2h/set) Júlia Solé
TECNOLOGIA *1 (2h/set) Maria Llopart
ED. FÍSICA (2h/set) Raquel Domínguez
MÚSICA (2h/set) MU

* Matèries que desdoblen 1 hora (les matèries  BG i FQ seran semestrals)

OPTATIVES

Religió Glòria Vendrell
Cultura i valors ètics Susanna Farré i Mònica Artigas
Francès Lorena Tíscar
Emprenedoria Joan Suau
Cinema Àngels Sendra
Programació i robòtica Jordi Farré

 

EQUIP DOCENT 4t ESO

4t A 4t B
TUTORIA (1h/set) Joan Suau Roser Lacueva
LL. CATALANA (3h/set) Roser Lacueva
LL. CASTELLANA (3h/set) Clara Muñoz
ANGLÈS (4h/set) Carme Flores (acadèmic)  i Mònica Artigas (aplicat)
C. SOCIALS (3h/set) Joan Suau
MATEMÀTIQUES (4h/set) Mireia Domínguez (acadèmic) i Gemma Mas (aplicat)
ED. FÍSICA (2h/set) Irene Escala
RELIGIÓ (1h/set) Optativa Glòria Vendrell
CVE Glòria Vendrell
FÍSICA I QUÍMICA (OEC=3h/set) Susanna Farré
BIOLOGIA I GEOLOGIA (OEC=3h/set) Empar Garcia
TECNOLOGIA (OEC=3h/set) Maria Llopart
 FRANCÈS (OEC=3h/set)  Lorena Tíscar
ECONOMIA (OEC=3h/set) Miquel Raich
ARTS ESCÈNIQUES I DANSA (OEC=3h/set) Xesca Vela
EVP (OEC=3h/set) Àngels Sendra
TIC  (OEC=3h/set) Maria Llopart
FILOSOFIA (OEC=3h/set) Glòria Vendrell