Contactes directes amb l’equip de mestres

Amb l’objectiu que les famílies tingueu un contacte directe amb tots i cadascun dels membres l’equip de mestres, disposeu d’unes adreces de correu electrònic per tal que hi hagi una comunicació més fluida. Podreu adreçar-vos amb els mestres dels vostres fills/es per qüestions més personalitzades. Per a informacions generals de centre podeu escriure a l’adreça de correu de l’escola esclesaigues@xtec.cat

Correus electrònics de l’equip de mestres:

Ed. Infantil:

P3 A (Dofins): Mireia Roselló Porcel mireiarosellop@escolalesaigues.cat

P3 B (Balenes): Jessica Alaminos Benito jessicaalaminosb@escolalesaigues.cat

Tècnica d’Educació Infantil de suport a P3: Cesca Sánchez Martí francescasanchezm@escolalesaigues.cat

P4 A (Estrelles de mar): Marta Vegara Llagostera martavegarall@escolalesaigues.cat

P4 B (Cavallets de mar): Marta Cerqueda Soto martacerquedas@escolalesaigues.cat

Suport educatiu a P4 : Emma Forment Fernández  emmaformentf@escolalesaigues.cat

P5 A (Pingüins): Laura Gorriz Vidal lauragorrizv@escolalesaigues.cat

P5 B (Tortugues): Dolors Crespín Rodríguez dolorscrespinr@escolalesaigues.cat

Suport educatiu a P5: Sílvia Duran Solano silviadurans@escolalesaigues.cat

Suport a la inclusió d’Ed. Infantil: Rosa Ruiz Mancho rosaruizm@escolalesaigues.cat

Anglès: Josep Cortada Simó josepcortadas@escolalesaigues.cat

Cicle Inicial:

1r A: (Foques) Ester Llano Cardona esterllanoc@escolalesaigues.cat

1r B: (Orques) Montse Baró Collado  montserratbaroc@escolalesaigues.cat

2n A (Belugues): Noelia Fernández Planas noeliafernandezp@escolalesaigues.cat

2n B (Taurons): Esther Pérez Alfonso estherpereza@escolalesaigues.cat 

Suport a la inclusió: Anna Carrion Garcia annacarriong@escolalesaigues.cat

Anglès: Mentxu Martínez Asensio  mentxumartineza@escolalesaigues.cat

Ed. Física: Lluís González Navarrete lluisgonzalezn@escolalesaigues.cat

Cicle Mitjà:

3r A (Onades): Bàrbara de Diego barbaradediegoz@escolalesaigues.cat

3r B (Volcans submarins): Ona Juan Cladellas onajuanc@escolalesaigues.cat

3r C (Oceans): Mirtha Villarroya Acosta mirthavillarroyaa@escolalesaigues.cat

4t A (Tsunamis): Mila Gómez Caja milagomezc@escolalesaigues.cat

4t B (Coralls): Verónica Requena Cantero  veronicarequenac@escolalesaigues.cat

4t C (Nenúfars): Mireia López José mireialopezj@escolalesaigues.cat

Suport a la inclusió del Cicle Mitjà: Pilar Herrero Andrés pilarherreroa@escolalesaigues.cat

 

Cicle Superior:

5è A: Xavi Bordes Gaset xavierbordesg@escolalesiagues.cat

5è B: Mònica Prado Rodríguez monicaprador@escolalesaigues.cat

5è C; Mireia Campillejo Funcasta mireiacampillejof@escolalesaigues.cat

Suport a la inclusió de 5è: Irene Ruiz Sagrera ireneruizs@escolalesaigues.cat

6è A: Maria Escudero Garcia mariaescuderog@escolalesaigues.cat

6è B: Cristina Sánchez Cervilla cristinasanchezc@escolalesaigues.cat 

6è C: Cristina Asesnio Soriano cristinaasensios@escolalesaigues.cat

Suport a la inclusió de 6è Elisabet Gómez Sánchez elisabetgomezs@escolalesaigues.cat

Educadora de suport a la inclusió: Roser Terricabras Arnó roserterricabrasa@escolalesaigues.cat