Equip de l’escola

Ed. Infantil:

P3 A (Dofins): Marta Vegara

P3 B (Balenes): Marta Cerqueda

P4 A (Estrelles de mar): Dolors Crespín

P4 B (Cavallets de mar): Mireia Roselló

P5 A (Pingüins): Laura Gorriz

P5 B (Tortugues): Eli Sisó

Suport a la inclusió: Rosa Ruiz

Anglès: Josep Cortada

Suport educatiu : Emma Forment

Coordinadora: Eli Sisó.

Cicle Inicial:

1r A: Noelia Fernández

1r B: Esther Pérez/Míriam Sánchez

2n A: Ester Llano

2n B: Montse Baró

Suport a la inclusió: Anna Carrion

Anglès: Mentxu Martínez

Música: Mirtha Villarroya

Ed. Física: Lluís González

Coordinadora: Ester Llano

Cicle Mitjà:

3r A: Mila Gómez

3r B: Verónica Requena

4t A: Bàrbara de Diego

4t B: Xavier Bordes

Suport a la inclusió: Irene Ruiz

Anglès: Mireia López

Música: Mirtha Villarroya

Ed. Física: Lluís González i Xavier Bordes

Coordinadora: Mila Gómez

Cicle Superior:

5è A: Cristina Sánchez/Íngrid Hervias

5è B: Pilar Herrero

6è A: Maria Escudero

6è B: Mònica Prado/Alba Mustarós

Suport a la inclusió: Albert Albiol

Anglès: Cristina Asensio

Música: Mirtha Villarroya

Ed. Física: Albert Albiol i Maria Escudero

Coordinadora: Cristina Asensio

Educador d’inclusió: David Menent

Vetllador: Oliver Mac-Carte

Equip Directiu:

Director: Josep Cortada

Cap d’Estudis: Lluís González

Secretària: Mirtha Villarroya

Coordinacions i referents:

Coordinador TAC: Xavi Bordes

Coordinadora LIC: Maria Escudero

Coordinadora de prevenció de riscos laborals: Emma Forment

Coordinadora d’educació inclusiva: Irene Ruiz

Coordinadora del Pla Català de l’Esport: Bàrbara de Diego

Coordinadora Erasmus+: Mentxu Martínez

Coordinadora de laboratori i hort: Cristina Sánchez

Referent de coeducació i igualtat de gènere: Marta Cerqueda

Referent de la Xarxa de competències Bàsiques: Mònica Prado

Referent de biblioteca: Mireia López

Responsable del projecte de Geolocalització: Cristina Asensio

Coordinadora de la Comissió de Festes: Noelia Fernández

Coordinadora de la Comissió d’art: Mireia Roselló.

Personal d’Administració i Serveis (PAS):

Auxiliar administrativa: Trini Rueda

Conserge: Anna Sala