Informàtica

Juan Antonio Aguilera

Professor de xarxes

juan.aguilera@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Raül Algarra Verdú

Professor de sistemes

raul.algarra@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Estanis Casanova

Professor de maquinari

estanis.casanova@iesjoandaustria.org

Profile Picture
José Luis Castillo

Professor de FOL i empresa

joseluis.castillo@iesjoandaustria.org

Profile Picture
María Teresa Castillo

Professora d’aplicacions web i ofimàtiques

mariateresa.castillo@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Pablo Cavestany

Professor de bases de dades

pablo.cavestany@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Julia Espino

Professora de FOL i empresa

julia.espino@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Moisès Gómez

Professor de programació

moises.gomez@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Joan Iznardo

Professor de xarxes

joan.iznardo@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Pep Jimenez

Professor de xarxes

pep.jimenez@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Amèlia Lores Durà

Professora d’aplicacions web i ofimàtiques

amelia.lores@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Martín Martín

Professor de programació

martin.martin@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Sergi Martínez Millet

Professor de serveis i seguretat

sergi.martinez@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Juan Carlos Milena Moreno

Professor de sistemes i projectes

juancarlos.milena@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Marta Millàn

Professora de programació

marta.millan@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Álvaro Molina Pastor

Professor de programació

alvaro.molina@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Xavier Cardona

Professor de sistemes

xavier.cardona@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Sergi Pérez

Professor de programació

sergi.perez@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Xavier Pegenaute

Professor de sistemes

xavier.pegenaute@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Iván Quero Sevilla

Professor de sistemes

ivan.quero@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Jordi Quesada Balaguer

Professor de programació i bases de dades

jordi.quesada@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Miquel Tarazona

Professor de sistemes i maquinari

miquel.tarazona@iesjoandaustria.org

Profile Picture
Ignacio Torres

Professor de programació

ignacio.torres@iesjoandaustria.org

Profile Picture