Organigrama 2019-2020

Direcció: M. Carme García Ortiz (direccio@elstresturons.cat)
Cap d’Estudis: Laura Solano (capdestudis@elstresturons.cat)
Coordinació Pedagògica: Maira Planells (coordinacio@elstresturons.cat)
Secretari: Juan Manuel González (secretaria@elstresturons.cat / secretari@elstresturons.cat)
Coordinació 1r-3r d’ESO: Juanjo Escámez
Coordinació 4t d’ESO: Núria Montané
Coordinació Batxillerat: Meritxell Grasa
Tutoria 1r d’ESO A: Héctor Garcia
Tutoria 1r d’ESO B: Neus Barris
Tutoria 1r d’ESO C: Cristina Casals
Tutoria 1r d’ESO D: M. Àngels Mora
Tutoria 2n d’ESO A: M. José Ibáñez
Tutoria 2n d’ESO B: Susanna Martínez
Tutoria 2n d’ESO C: Joaquim Argés
Tutoria 2n d’ESO D: Xavi Llamas
Tutoria 3r d’ESO A: Marga Galià
Tutoria 3r d’ESO B: Neus Teixidó
Tutoria 3r d’ESO C: Marisol Ortiz
Tutoria 3r d’ESO D: Estrella Vázquez
Tutoria 4t d’ESO A: Nuria Montané
Tutoria 4t d’ESO B: Aida Vega
Tutoria 4t d’ESO C: Sílvia Vallhonesta
Tutoria 4t d’ESO D: Josep Pruna
Tutoria Aula Oberta: Cinta Curto
Tutoria 1r de batxillerat F: Sílvia Beltran
Tutoria 1r de batxillerat G: Pilar Oriol
Tutoria 2n de batxillerat F: Leire Sales
Tutoria 2n de batxillerat G: Lola Rodríguez
Tutoria CFGM1: Carles Vendrell
Tutoria CFGM2: Teresa Casals
PAS
Secretaria:  Àngels Jiménez i Encarna Retamero (secretaria@elstresturons.cat)
Consergeria: Sol Belmonte i Oscar Mora
Consell Escolar:
Presidència: Carme Pascual
Representants de les famílies:
Representant de l’Ajuntament:
Representants del professorat:
Representants de l’alumnat:
Representant del PAS: Àngels Jiménez

 

Departaments:

Llengua catalana:
Maria Artigues
Marta Fernández (Joaquim Argés)
M. Àngels Mora
Maira Planells
Sílvia Vallhonesta
Llengua castellana:
Juanjo Escámez
Juan Ma González
Isabel González
Lola Rodríguez
Aida Vega
Llengües estrangeres:
Cinta Curto
David Estrada
Sofia López

Virginia Marrón (francès)

Antonio Segura

Laura Solano (francès)

Estrella Vázquez
Ciències Socials
Marga Galià
Núria Montané
Pilar Olea (religió)
David Pallarolas
Josep Pruna
Ciències Naturals. Física i Química
Marta Bellot
Violeta Gràcia (Xavier Llamas)
Maite López
Ciències Naturals. Biologia i Geologia
Roser Fontbona
M. Carme Garcia
Elisabet Safont
Neus Teixidó
Naís Vallès (Àlex Martínez)
Matemàtiques
Neus Barris
Marta Bassols
Sílvia Beltran
Núria Bosch
Héctor Garcia
Palmira Garcia
Meritxell Grasa
Marisol Ortiz
Tecnologia
Pere Bastardas
Roser Fontbona
Marcel·la Llabot
Susanna Martínez
 Música
M. José Ibáñez
Educació Visual i Plàstica
Montse Badia
Cristina Casals
Caterina Puppo
Educació Física
Assumpta Feltrer
Manel Morago
 Humanitats
Josep Maria Mir
Leire Sales
Pilar Oriol
Orientació educativa
Montse Guillén
Rubén Ruiz
Mariona Joseph
Anna López
Natàlia Piqué
Cicle Formatiu de Gestió Administrativa:
Carles Alconchel
Teresa Casals
Carles Vendrell
Jabier Maguregi