Organigrama 2020-2021

Direcció: M. Carme García Ortiz (direccio@elstresturons.cat)
Cap d’Estudis: Laura Solano (capdestudis@elstresturons.cat)
Coordinació Pedagògica: Maira Planells (coordinacio@elstresturons.cat)
Secretari: Juan Manuel González (secretari@elstresturons.cat)
Coordinació 1r d’ESO: Juanjo Escámez (juanjo.escamez@elstresturons.cat)
Coordinació 2n d’ESO: Elisabet Safont (elisabet.safont@elstresturons.cat)
Coordinació 3r d’ESO:  Neus Teixidó (neus.teixido@elstresturons.cat)
Coordinació 4t d’ESO: Íngrid Lorenzo (ingrid.lorenzo@elstresturons.cat)
Coordinació Batxillerat: Meritxell Grasa (meritxell.grasa@elstresturons.cat)
Coordinació CFGM: Carles Alconchel (carles.alconchel@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO A: Marta Fernández (marta.fernandez@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO B: Cristina Casals (cristina.casals@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO C: Isabel Alonso (isabel.alonso@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’ESO D: Anna Pujol (anna.pujol@elstresturons.cat)
Tutoria 1r d’eSO E: Juanjo Escámez (juanjo.escamez@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO A: Pilar Santos (pilar.santos@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO B: Elisabet Safont (elisabet.safont@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO C: Susanna Martínez (susanna.martinez@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO D: Marc Pastor (marc.pastor@elstresturons.cat)
Tutoria 2n d’ESO E: Víctor Vallejo (victor.vallejo@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO A: Neus Teixidó (neus.teixido@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO B: Jonatjan Polo (jonathan.polo@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO C: Estrella Vázquez (estrella.vazquez@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO D: Albert Fandos (albert.fandos@elstresturons.cat)
Tutoria 3r d’ESO E: Míriam Calvo (Aida Vega) (miriam.calvo@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO A: Marisol Ortiz (marisol.ortiz@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO B: Sílvia Vallhonesta (silvia.vallhonesta@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO C: Raquel Pérez (raquel.perez@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO D: Pere Novell (pere.novell@elstresturons.cat)
Tutoria 4t d’ESO E: Íngrid Lorenzo (ingrid.lorenzo@elstresturons.cat)
Tutoria Aula Oberta: Cinta Curto (cinta.curto@elstresturons.cat)
Tutoria 1r de batxillerat F: Neus Barris (neus.barris@elstresturons.cat)
Tutoria 1r de batxillerat G: Pilar Oriol (pilar.oriol@elstresturons.cat)
Tutoria 2n de batxillerat F: Eloy Navarro (eloy.navarro@elstresturons.cat)
Tutoria 2n de batxillerat G: Lola Rodríguez (lola.rodriguez@elstresturons.cat)
Tutoria 2n de Batxillerat H: Maria Artigues (maria.atigues@elstresturons.cat)
Tutoria CFGM GA1: David Filgaira (david.filgaira@elstresturons.cat)
Tutoria CFGM GA 2: Carles Vendrell (carles.vendrell@elstresturons.cat)
Tutoria CFGM MEF 1: Robert Blanch (robert.blanch@elstresturons.cat)
Tutoria PTT Vendes i Atenció al públic: Ester Vila
Tutoria PTT Fusteria: Maria Comet
Tutoria Aula d’acollida: Vanesa Marco (vanesa.marco@elstresturons.cat)
PAS
Secretaria:  Àngels Jiménez i Encarna Retamero (secretaria@elstresturons.cat)
Consergeria: Sol Belmonte i M. Àngels González (consergeria@elstresturons.cat)
Consell Escolar:
Presidència: Carme Pascual
Representants de les famílies:
Representant de l’Ajuntament:
Representants del professorat: Meritxell Grasa,
Representants de l’alumnat: Aleix Biel Estarlich,
Representant del PAS: Àngels Jiménez

 

Departaments:

Llengua catalana:
Maria Artigues
Vanesa Marco
Marta Fernández
Francesc Graupera
Maira Planells
Sílvia Vallhonesta
Llengua castellana:
Juanjo Escámez
Juan Ma González
Lola Rodríguez
Pilar Santos
Aida Vega / Míriam Calvo
Llengües estrangeres:
Hermínia Cortés
Cinta Curto
Sofia López / Dirk Volkmar
Íngrid Lorenzo
Virginia Marrón (francès)
Anna Pujol
Laura Solano (francès)
Estrella Vázquez
Ciències Socials:
Pau Martí
Greta Mustieles
Pilar Olea (religió)
Pilar Oriol (CVE)
David Pallarolas
Raquel Pérez
Xavier Piera
Víctor Vallejo
Ciències Naturals. Física i Química
Marta Bellot
Maite López
Elisabet Safont
Ciències Naturals. Biologia i Geologia
M. Carme Garcia
Àlex Martínez
Elisabet Safont
Neus Teixidó
Naís Vallès / Joaquin Grifo
Matemàtiques
Isabel Alonso
Neus Barris
Sílvia Beltran
Albert Fandos
Roser Fontbona
Héctor Garcia
Meritxell Grasa
Marc Pastor
Marisol Ortiz
Susanna Martínez
Joan Verdera
Tecnologia
Isabel Alonso
Roser Fontbona
Susanna Martínez
Marc Pastor
Caterina Puppo
Joan Verdera
Música
Sandra Ubach
Educació Visual i Plàstica
Montse Badia
Cristina Casals
Caterina Puppo
Educació Física
Aleix Castellsagué
Albert Fandos
Assumpta Feltrer
Jonathan Polo
Humanitats
Josep Maria Mir
Pau Martí
Greta Mustieles
Pilar Oriol
Orientació educativa
Montse Guillén
Rubén Ruiz
Manel Jiménez
Oleguer Verge
Natàlia Piqué / Júlia
Cicle Formatiu de Gestió Administrativa:
Carles Alconchel
Robert Blanch
David Filgaira
Jabier Maguregi
Carles Vendrell
Cicle Formatiu