Esdeveniments de febrer

febrer 2019

Dia Hora Activitat Grup Espai Responsable
1 Tot el dia Exposicions treball de recerca B2
 

1

08:15 Drogues (salut i escola) 3rB 3rB Xavi Escudero
09:15 Drogues (salut i escola) 3rC+1/2 3r A Biblioteca Xavi Escudero
10:15 Drogues (salut i escola) 3r D+1/2 3r A Biblioteca Xavi Escudero
 

4

Tot el dia ESQUIADA  ESO I BTX TOTS La Masella Jordi Oliver
15:45-17:45 Grup Impulsor Avancem
8:10-15:30 Geografia en acció B2B Cerdanyola (UAB) Rita Valle
5 Tot el dia Taller de llum i acústica 2n B /2n C Cosmocaixa Lupe Aranda
 

6

15:45-16:45 Reunió acord coresponsabilitat ESO-BATX Isabel Ramírez
09:15 Transtorns alimentaris (Salut i escola) 4rt A 4rt A Eva Gascón
09:15 Transtorns alimentaris (Salut i escola) 4rt B 4rt B Eva Gascón
11:45 Tabac (salut i escola) 2n A 2n A Lupe Aranda
 

7

Tot el dia Taller de llum i acústica 2nA/2n D Cosmocaixa Lupe Aranda
10:30 Taller d’engranatges 3r ESO mNACTEC Lali Segura
12:00 Taller d’engranatges 3r ESO mNACTEC Lali Segura
 

11

16:45-18:15 AVANCEM TIL 2N ANY
15:45 Examens pendents de cursos anteriors

Castellà, Experimentals, Matemàtiques, VIP i Música

1rA, 1rB, 1rC
16:15 Avaluació TDR
7:45- ? Pujades i Trias 2n de Cuina Lluís Foradada
12 proves de competències bàsiques de 4rt 4rt ESO
13 proves de competències bàsiques de 4rt 4rt ESO
11:45 Tabac (salut i escola) 2n B 2n B Lupe Aranda
11:45 Tabac (salut i escola) 2n C 2nC Lupe Aranda
11:45 Tabac (salut i escola) 2n D 2n D Lupe Aranda
14 12.30-13:30 BMX 2n D circuit BMX Jordi Oliver
14 11:15-14:45 Orientació 4rt tot 4rt Foment Eva Gascón
15 9:30-10:30 BMX 2nC circuit BMX Jordi Oliver
15 10:30-11:30 BMX 2n A cicuit BMX Jordi Oliver
15 11:30-12:30 BMX 2n B circuit BMX Jordi Oliver
15

ÚLTIM DIA DEL SEGON TRIMESTRE

2n BATX

 

 

18

Esquiada Cicles
10:15-14:45 Teatre: la casa de Bernarda Alba 4rt Sala Crespi. Terrassa Núria Fernández
15:45 Examens pendents de cursos anteriors

Català, Socials, Tecnologia i Anglès

1r A,1rB, 1rC
Aval PI’s de 1r i 4rt
 

20

Juntes 2a avaluació 2n BTX
09:15 Transtorns alimentaris (Salut i escola) 4rtC+AO 4rtC Eva Gascón
11:45 ciberbulling 2n C Aula 2n C Lupe Aranda
11:45 ciberbulling 2nD Aula 2nD Lupe Aranda
21 8:30-15:30 Makro i fàbrica Damm 1r de GM David Brunet
 

22

9:15-10:15 Normativa ciclomotor. G. Urbana 3r B Aula 2r B Xavi Escudero
ÚLTIM DIA DEL SEGON TRIMESTRE CAS
 

 

25

Tot el matí Taller de màquines elèctriques i automatismes

1r i 2n de BTX tecnològic

Tecnocampus de Mataró

Joan Bassa
16:45 Juntes 2a aval CAS Juanjo Navas
Avaluació PI’s de 2n i 3r
 

 

26

Electricitat, magnetisme i els seus efectes 2n ESO mNACTEC Pau Adell
10:15-11:45 Animation class 1r A+B Biblioteca Maribel Lopera
11:45-12:45 Animation class 1rC+D Bibiioteca Maribel Lopera