Contacte

Carrer Pau Alsina, 25 - 08025
93 285 34 91
logo rodona telefon
a8047421@xtec.cat
logo rodona arroba
Altres email de contacte
logo rodona arroba
Metro: L4 Joanic
logo rodona metro
Bus: Línies 114, 55 (Pi i Margall)
logo rodona bus

Direcció Montse Travieso direccio@mroig.cat
Cap d’estudis Elisenda Benet capdestudis@mroig.cat
Coordinació pedagògica Mont Benaque coord.pedagog@mroig.cat
Secretaria Laura Lucas gestio@mroig.cat
Coordinació de primer cicle de l’ESO Lurdes León lourdesleon@mroig.cat
Coordinació de segon cicle de l’ESO Jordi Sebastià jordisebastia@mroig.cat
Coordinació de Batxillerat Montse Marcer montsemarcer@mroig.cat
Coordinació TAC Daniel Campos danielcampos@mroig.cat
Coordinació de festes Patrícia Prat patriciaprat@mroig.cat
Coordinació de riscos laborals Imma Fernández immafernandez@mroig.cat
Aula d'acollida Carmina Soler carminasoler@mroig.cat
Coordinació de la comunicació Web Toni Fabregat tonifabregat@mroig.cat
Coordinació intercanvi amb Alemanya Javier Fernández javierfernandez@mroig.cat
Coordinació LIC Pilar Murgadas pilarmurgadas@mroig.cat
Ciències Experimentals Neus Peris neusperis@mroig.cat
Ciències Socials i Filosofia Francisco Lopera franciscolopera@mroig.cat
Llengua i literatura castellana i clàssiques Juan Escalona juanescalona@mroig.cat
Llengua i literatura catalana Pilar Murgadas pilarmurgadas@mroig.cat
Llengües estrangeres Àngels Antoran angelsantoran@mroig.cat
Matemàtiques Albert Mallart albertmallart@mroig.cat
Música, VIP i Educació Física Pilar Martín pilarmartin@mroig.cat
Tecnologia Daniel Campos danielcampos@mroig.cat
1ESO A Javier Fernández javierfernandez@mroig.cat
1ESO B Anna Simó annasimo@mroig.cat
1ESO C Xavier Bundó xavierbundo@mroig.cat
1ESO D Roser Portella roserportella@mroig.cat
2ESO A Guerau Ribes guerauribes@mroig.cat
2ESO B Sònia Turmo soniaturmo@mroig.cat
2ESO C Cristina Rubio cristinarubio@mroig.cat
2ESO D Maria Elena Villanueva elenavillanueva@mroig.cat
3ESO A Daniel Campos danielcampos@mroig.cat
3ESO B Maria Carrasco mariacarrasco@mroig.cat
3ESO C Iván Gil ivangil@mroig.cat
3ESO D Neus Burgall neusburgall@mroig.cat
4ESO A Cristina Martínez cristinamartinez@mroig.cat
4ESO B Eloïsa Fernández eloisafernandez@mroig.cat
4ESO C Albert Mallart albertmallart@mroig.cat
1BAT A Jordi Ramada jordiramada@mroig.cat
1BAT B Pilar Tarancón pilartarancon@mroig.cat
2BAT A Txelui Negreira txeluinegreira@mroig.cat
2BAT B Juan Escalona juanescalona@mroig.cat
Professor/a Departament Email corporatiu
1 Soler Girones, Carme ADC - Aula d'acollida carminasoler@mroig.cat
2 Antoran, Àngels AN - Anglès angelsantoran@mroig.cat
3 Benaque Pérez, Montserrat AN - Anglès montbenaque@mroig.cat
4 Rubio López, Cristina AN - Anglès cristinarubio@mroig.cat
5 Turmo, Sònia AN - Anglès soniaturmo@mroig.cat
6 Ferrer Teichmann, Beatriz AN - Anglès 1/2 beatrizferrer@mroig.cat
7 Fernandez Falces, Javier AL-Alemany javierfernandez@mroig.cat
8 Lucas Gonzalez, Laura CLA - Cultura clàssica lauralucas@mroig.cat
9 Travieso , Montse CLA - Cultura clàssica mtravieso@mroig.cat
10 Bundó Barberá, Xavier LC - Llengua catalana i literatura xavierbundo@mroig.cat
11 Fernandez, Eloïsa LC - Llengua catalana i literatura eloisafernandez@mroig.cat
12 Murgadas, Pilar LC - Llengua catalana i literatura pilarmurgadas@mroig.cat
13 Ramada Garcia, Jordi LC - Llengua catalana i literatura jordiramada@mroig.cat
14 Valero, Ivan LE - Llengua castellana i literatura ivanvalero@mroig.cat
15 Burgall, Neus LE - Llengua castellana i literatura neusburgall@mroig.cat
16 Escalona, Juan LE - Llengua castellana i literatura juanescalona@mroig.cat
17 Simó Artola, Anna LE - Llengua castellana i literatura annasimo@mroig.cat
18 Boixader Casals, Jordi GE - Geografia i Història jordiboixader@mroig.cat
19 Negreira Verjillos, Jose Luis GE - Geografia i Història txeluinegreira@mroig.cat
20 Ribes Capilla, Guerau GE - Geografia i Història guerauribes@mroig.cat
21 Portella Lluch, Maria Roser GE - Geografia i Història roserportella@mroig.cat
22 Lopera, Francisco FIL-Filosofia franciscolopera@mroig.cat
23 Marcer, Montse EC- Economia montsemarcer@mroig.cat
24 Fabregat, Toni RE-Religió tonifabregat@mroig.cat
25 Jiménez Arenas, Xisca PSI - Orientació educativa xiscajimenez@mroig.cat
26 Gil Gonzalez, Ivan EF - Educació Física ivangil@mroig.cat
27 Martínez , Cristina EF - Educació Física cristinamartinez@mroig.cat
28 Fernandez, Imma DI - Dibuix immafernandez@mroig.cat
29 Prat Marín, Patrícia DI - Dibuix patriciaprat@mroig.cat
30 Martin, Pilar MU-Música pilarmartin@mroig.cat
31 Alvarez Fernandez, Marta FQ - Física i Química martaalvarez@mroig.cat
32 Carrasco, Maria FQ - Física i Química mariacarrasco@mroig.cat
33 Povill, Àngels FQ - Física i Química angelspovill@mroig.cat
34 León Fabregas, Lourdes CN - Biologia i Geologia lourdesleon@mroig.cat
35 Peris, Neus CN - Biologia i Geologia neusperis@mroig.cat
36 Tarancón, Pilar CN - Biologia i Geologia pilartarancon@mroig.cat
37 Alsina Jordi MA - Matemàtiques jordialsina@mroig.cat
38 Mallart Solaz, Albert MA - Matemàtiques albertmallart@mroig.cat
39 Martínez Núñez, Rubén MA - Matemàtiques rubenmartinez@mroig.cat
40 Roca Ester MA - Matemàtiques esterroca@mroig.cat
41 Sebastia Martinez, Jordi MA - Matemàtiques jordisebastia@mroig.cat
41 Santoro, Anna MA - Matemàtiques annasantoro@mroig.cat
42 Benet March, Elisenda TEC - Tecnologia elisendabenet@mroig.cat
43 Campos Granato, Daniel TEC - Tecnologia danielcampos@mroig.cat
44 Pons Monjo, Guillem TEC - Tecnologia guillempons@mroig.cat
45 Villanueva Rebenaque, Maria Elena TEC - Tecnologia elenavillanueva@mroig.cat