Organigrama

Organigrama – Càrrecs directius
Càrrec Membres
Director VÍCTOR PEREZ GARCIA
Secretària CARME JOSE BUSQUETS
Cap d’estudis JOAN REIXACH OLIVE
Coordinadora pedagògica ANNA SUNYER ESQUERRÀ
Cap d’estudis adjunt DAVID MARTÍ SUBIROS
Organigrama – Càrrecs de coordinació
Càrrec Membres
1r ESO EVA COLOMÉ PLANAGUMÀ
2n ESO JUDITH TORRENT POCH
3r ESO MARTA CARRERAS MASÓ
4t ESO GEMMA CAJA MARTÍNEZ
Batxillerat JAUME VILA FRIGOLA
Cicles Formatius PERE HIDALGO SANTOS
Activitats ISABEL FELIU SUBIRANA
Informàtica NARCÍS BARTIS BOSCH
Riscos Laborals MAITE SOLA MONTSERRAT
Orientació SARA CABARROQUES GÜELL
Esport Escola MARIONA DURAN SERRATS
Moodle JOAN CAROL TARRUS
Biblioteca MARIA FERNANDEZ POU
iEducació JOAN REIXACH OLIVE
Organigrama – Consell Escolar
Càrrec Membres
President VÍCTOR PEREZ GARCIA
Cap d’Estudis JOAN REIXACH OLIVE
Representants del claustre del professorat SARA CABARROQUES GÜELL
ADRIANA BERENGUER MILLANES
MARTA CARRERAS MASO
DAVID MARTÍ I SUBIRÓS
MARC JUAN ALERT
IMMA VERDAGUER GIRONÈS
ISABEL FELIU SUBIRANA
Representant del PAS PERE PALMADA BADIA
Representant del PAE CÈLIA GARCIA PELLEJÀ
Representants de l’alumnat ERICA CARRASCO NADAL
YASMINA ZELLAL MOUMOU
CARLA GÜELL MARTÍ
Representants de pares i pares de l’alumnat JORDI PUIG VILAGELIU
NEUS ESCODA HEREU
EVA RAMIÓ BOSCH
Representant de l’AMPA DOLORS GUARDIOLA SIDERA
Representant de l’Ajuntament de Banyoles ESTER BUSQUETS FERNÁNDEZ
Secretària CARME JOSE BUSQUETS
Organigrama – Tutories
1r ESO A EVA COLOMÉ PLANAGUMÀ
1r ESO B ELENA CONSTANS TEIXIDOR
1r ESO C IRENE TIRADO CAMARENA
1r ESO D CONCEPCIÓ MONTGÓ TINTÓ
2n ESO A JUDITH TORRENT POCH
2n ESO B JOSEP KOSTOPOULOS RAMI
2n ESO C MARIONA COLL FONT
2n ESO D JOSEP GRATACOS GUILLEN
3r ESO A MARTA CARRERAS MASO
3r ESO B MARTA ROMAGOSA TUSET
3r ESO C MARIA ÀNGELA VINARDELL PUIG
Aula Oberta 4t RAFAEL FERRE MALAGÓN
4t ESO A GEMMA CAJA MARTÍNEZ
4t ESO B MARIA FERNANDEZ POU
4t ESO C SUSANA ORTEGA CORTIJOS
1r Batxillerat A SÍLVIA TORRENT FERRER
1r Batxillerat B M TERESA CELS FELIP
1r Batxillerat C AURELI ÁLVAREZ VILLA
2n Batxillerat A ROSA MILLA MASANAS
2n Batxillerat B MIQUEL CASTILLO CARBONELL
CFGM Conducció activitats físiques i esportives GREGORI TARRÉS BARNADA
1r CFGS Ensenyament i animació socioesportiva MARC JUAN ALERT
2n CFGS Ensenyament i animació socioesportiva INÉS ERITJA REAL
Organigrama – Caps de departament i seminari
Càrrec Membres
Biologia i Geologia M ÀNGELS VINARDELL PUIG
Ciències Socials JOSEP LLUIS MARTÍNEZ MASFERRER
Dibuix ANNA FERRER MARTÍNEZ
Educació Física MARTA ROMAGOSA TUSET
Filosofia AURELI ÁLVAREZ VILLA
Física i Química JOSEP KOSTOPOULOS RAMI
Llengua Anglesa IMMA VERDAGUER GIRONÈS
Llengua Castellana XAVIER XARGAY OLIVA
Llengua Catalana MARIA FERNANDEZ POU
Llengua Francesa ISABEL FELIU SUBIRANA
Llengües Clàssiques MARTÍN FABREGA VILA
Matemàtiques ENRIC EDO FERNÁNDEZ
Música CARME MONELLS LAQUÉ
Orientació SARA CABARROQUES GÜELL
Tecnologia JOAN CAROL TARRUS
Ensenyaments d’esports JESÚS ESCOSA BAIXERAS
Activitats físiques i esportives MARC JUAN ALERT