Organigrama

CÀRRECS CURS 2018– 2019  

CÀRRECS UNIPERSONALS I COORDINACIÓ
DIRECTORA M. PILAR SOTERAS
CAP D’ESTUDIS NÚRIA VIDAL
COORDINADORA PEDAGÒGICA ESTER PERPIÑÁ
SECRETÀRIA ABIGAIL MATEO
COORDINADORA 1r MONTSE BRETONES
COORDINADORA 2n TERESA PRIÓ
COORDINADORA 3r SÍLVIA GRIÑÓ
COORDINADORA 4t MARTA GRAU
COORDINADORA BATXILLERAT SANTI VALLE
COORDINADORS INFORMÀTICS SERGI GOMEZ / PEPE PARDO
COORDINADOR MANTENIMENT CARLES ALBESA
COORDINADOR DE PREVENCIÓ DE RISCOS EMILI BACHILLER
COORDINADORA LINGÜÍSTICA HELENA ARGEMÍ
COORDINADORA BIBLIOTECA CARME PERMAÑÉ
COORDINADORA PILE NÚRIA SOLÉ
COORDINADORA DEL PROGRAMA TEI RUTH TORRES
CAPS DE DEPARTAMENT
CIÈNCIES DE LA NATURALESA IGNASI CARRERAS
CIÈNCIES SOCIALS CARME VILLANUEVA
CATALÀ NICO AÑÓ
CASTELLÀ MARIA CAMP
ANGLÈS RAQUEL GONZÁLEZ
MATEMÀTIQUES PEPE PARDO
EXPRESSIÓ ARTÍSTICA JAIME CARAVACA
EDUCACIÓ FÍSICA CARLES ALBESA
TECNOLOGIA LLUÍS OLIVÁN
PSICOPEDAGOGIA ÀNGELS RODRÍGUEZ
CICLES JOAN CARLES CABEZA

 

CURS

TUTORS/ES

 

  CURS

TUTORS/ES

 

1A

 

EVA TARRAGÓ 4A ÀNGELS RODRÍGUEZ
 

1B

 

RAQUEL ANGULO 4B DAVID GRAU
 

1C

 

ANNA hUMBERT 4C BEGOÑA GIMENO
 

1D

 

JOSE ALBERTO PÉREZ 4D RAQUEL LOBATO
 

1E

 

CARME PERMAÑÉ 4E NICO AÑÓ
 

2A

 

ROGER PRAT 1BATX A MONTSE ESPERABÉ
 

2B

 

ALBERTO FERRER 1BATX B LLUÍS OLIVÁN
 

2C

 

CARLES ALBESA 1BATX C SÍLVIA LEIVA
 

2D

 

ÀNGEL PLA 2BATX A DORI MEDRANO
 

3A

 

RUTH TORRES 2BATX B MANEL MALLOL
 

3B

 

MIREIA PLANS 2BATX C ROSA SABATÉS
 

3C

 

ÒSCAR MORALES 1rSMIX XAVI CARRETERO
 

3D

 

FRANCESC QUESADA 2nSMiX JAVI GARCÍA
3E GINA ESTRADÉ

 

 

TUTORIES TÈCNIQUES

 

 

REVISTA ELI

HELENA ARGEMÍ

LLUÍS OLIVAN

CARME PERMAÑÉ

CARME VILLANUEVA

INTERCANVI IGNASI CARRERAS
MEDIACIÓ ÀNGELS RODRÍGUEZ
CONSELL DE DELEGATS ÀNGEL PLA
ORGANITZACIÓ PATIS CARLES ALBESA

 

 

PROFESSORAT REPRESENTANT AL CONSELL ESCOLAR

 

JOAN CARLES CABEZA
SÍLVIA GRIÑÓ
JAVI GARCIA
CARME VILLANUEVA
EMILI BACHILLER
MARIBEL MARTÍ
ÒSCAR MORALES
ÀNGELS RODRÍGUEZ

 

 

COMISSIONS

 

 

BIBLIOTECA

LLUÍS OLIVÁN

HELENA ARGEMÍ,

SANTI VALLE

CARME PERMAÑÉ

SÍLVIA PUIGORIOL

 

PILE

NÚRIA SOLÉ

IGNASI CARRERAS

LLUÍS OLIVÁN

DORI MEDRANO

 

SIEI

LOURDES BASSA

ABIGAIL MATEO

ISAURA XAVIER

DELIA PLANELLS

ALICIA INAREJOS

CAD ÀNGELS RODRÍGUEZ

SERVEIS SOCIALS (CS)

EAP

MONTSE BRETONES

TERESA PRIÓ

SÍLVIA GRIÑÓ

MARTA GRAU

LOURDES BASSA

RUTH TORRES

ABIGAIL MATEO

PILAR SOTERAS

ESTER PERPIÑÁ

TALLERS DE LECTURA DORI MEDRANO

LYDIA FEMENIA

SÍLVIA PUIGORIOL

ANNA HUMBERT

MONTSE BRETONES

EVA TARRAGÓ

ABIAGAIL MATEO

PILAR SOTERAS

 

  • EQUIPS EDUCATIUS

 

 

1r ESO

 

 

2n ESO

 

3r ESO

 

MONTSE BRETONES

EVA TARRAGÓ

RAQUEL ANGULO

ANNA HUMBERT

JOSE ALBERTO PÉREZ

CARME PERMAÑÉ

ISONA CORTÉS

EMILI BACHILLER

MARIONA BELLET

ISAURA XAVIER

ALICIA INAREJOS

 

TERESA PRIÓ

ROGER PRAT

ALBERTO FERRER

CARLES ALBESA

ÀNGEL PLA

SÍLVIA PUIGORIOL

STÉPHANE RIUS

ELENA GUEROLA

JAUME VILARRASA

ABIGAIL MATEO

CRISTINA GORDO

ESTER PERPIÑÀ

 

SÍLVIA GRIÑÓ

RUTH TORRES

MIREIA PLANS

ÒSCAR MORALES

FRANCESC QUESADA

GINA ESTRADÉ

MARIBEL MARTÍ

IGNASI CARRERAS

NÚRIA VILA

DELIA PLANELLS

RAQUEL GONZÁLEZ

JORDI BARDAVÍO

 

4t ESO

 

 

BATXILLERAT

 

CICLE FORMATIU

 

MARTA GRAU

ÀNGELS RODRÍGUEZ

DAVID GRAU

BEGOÑA GIMENO

NICO AÑÓ

RAQUEL LOBATO

SANDRA GALINDO

PILAR SOTERAS

JAIME CARAVACA

LOURDES BASSA

PEPE PARDO

 

SANTI VALLE

MONTSE ESPERABÉ

LLUÍS OLIVÁN

SÍLVIA LEIVA

LYDIA FEMENIA

MANEL MALLOL

ROSA SABATÉS

DORI MEDRANO

HELENA ARGEMÍ

NÚRIA CASANOVAS

MARIA CAMP

NÚRIA SOLÉ

CARME VILLANUEVA

NÚRIA VIDAL

 

JOAN CARLES CABEZA

XAVI CARRETERO

XAVI GARCIA

CRISTINA CASAS

SERGI GÓMEZ

NÚRIA VIDAL