Exàmens 2n de batxillerat de la tercera avaluació (maig 2019)
2-A | Dimecres 8 | Dijous 9 | Divendres 10 | |
8:30 – 9:50
Castellà – Ganau |
9:00 – 10:20 Anglès – Martí |
9:00 – 10:20 Optatives |
||
10:40 – 12:00
H.Filosofia – Rovira |
12:20 – 13:40 Mates (1) – ColomerH.Art (7) – Comellas |
11:00 – 12:20
Història – Romero |
||
Dilluns 13 | Dimarts 14 | |||
9:00 – 10:20
Física (1)-Coo Llatí (7)- Dalmau |
11:20 – 12:40
Química (1)-Coo Lit.Cat (7) – Martin |
|||
11:20 – 12:40
Català – Brussosa |
2-B | Dimecres 8 | Dijous 9 | Divendres 10 | |
9:00 – 10:20
Història – Sureda |
9:00 – 10:20 H.Filosofia – Rovira | 9:00 – 10:20 Optatives |
||
11:20 – 12:40
Geografia (5) – Sureda 12:20 – 13:40 Biologia (2)–Cabral |
12:20 – 13:40
Química (2) – Perez H.Art (5) – Comellas |
12:20 – 13:40
Català – Brussosa |
||
Dilluns 13 | Dimarts 14 | |||
9:00 – 10:20
Mates (2) – Colomer Mat CS (5)–Riboldi |
11:20 – 12:40
Castellà – Ganau |
|||
12:20 – 13:40
Anglès – Noguera |
2-C | Dimecres 8 | Dijous 9 | Divendres 10 | |
9:00 – 10:20
Castellà – Castellà |
9:00 – 10:20
Geografia (6)–Sureda Física (3)-Moron |
9:00 – 10:20 Optatives |
||
11:20 – 12:40
Història – Pascual |
11:00 – 12:20
Català – Vilalta |
11:20 – 12:40
H.Filosofia -Rovira |
||
Dilluns 13 | Dimarts 14 | |||
9:00 – 10:20
Tecno (3) – Ramos Mat CS (6)–Riboldi |
11:20 – 12:40
Mates (3)-Colomer Lit.Cat (6) – Martin |
|||
11:20 – 12:40
Anglès – Pey |
2-D | Dimecres 8 | Dijous 9 | Divendres 10 | |
9:00 – 10:20
Català – Martin |
9:00 – 10:20
Anglès – Fernandez |
9:00 – 10:20 Optatives |
||
11:20 – 12:40
Geografia (4) – Sureda |
11:20 – 12:40
Història – Pascual |
11:20 – 12:50
Castellà – Castellà |
||
Dilluns 13 | Dimarts 14 | |||
9:00 – 10:20
Econ.Emp. (4)–Roca |
9:00 – 10:20
Mat CS (4)– Riboldi |
|||
11:20 – 12:40
H.Filosofia – Rovira |
Exàmens de RECUPERACIÓ de 2n de batxillerat (maig 2019)
Dilluns 13 | Dimarts 14 | Dimecres 15 | Dijous 16 | Divendres 17 |
10:00 – 11:30
Biologia |
9:00 – 10:30
Filosofia |
10:00 – 11:30
Matemàtiques Mates C.S. |
||
12:00 – 13:30
Electrotècnia |
11:20 – 12:50
Història |
12:30 – 14:00
Català |
||
12:20 – 13:40
Dibuix tècnic |
||||
12:30 – 14:00
Ciències Terra Història Catalunya Literatura castellana |
||||
|
||||
Dilluns 20 | Dimarts 21 | Dimecres 22 | Dijous 23 | Divendres 24 |
8:30 – 10:00
Geografia |
9:00 – 10:30
Castellà |
AVALUACIONS |
11:20 ENTREGA DE NOTES |
|
8:50 – 10:20
Llatí |
11:10 – 12:40
Química |
|||
9:00 – 10:30
Física |
11:20 – 12:20
Literatura Catalana |
|||
12:30 – 14:00
Anglès |
11:30 – 13:00
Tecnologia |
|||
12:20 – 13:50
Economia d’Empresa Història Art |