Sant Jordi 2020

 

Celebrem junts el Sant Jordi, encara que des de casa. Aquí teniu un enllaç amb les propostes que us fem perquè ens ajudeu a omplir virtualment el centre de roses i poesia.

Sant Jordi 2020

Avui també hauríem de celebrar la nostra tradicional Fira Medieval. Aquest any no ha pogut ser, però l’any vinent es tornarà a organitzar i amb més força i il·lusió que mai. Us deixem un vídeo amb imatges de les edicions anteriors.

 

Butlletí de notes i altres informacions

Benvolgudes alumnes i famílies,

Els alumnes rebreu els butlletins de notes i els comentaris corresponents al 2n trimestre als  vostres correus de l’Institut Federica Montseny. El lliurament es farà al llarg del matí del divendres 3 d’abril.

A més a més, volem aprofitar per comunicar-vos que partir del dimecres 15 d’abril (dimarts 14 és festa a Badia) comença la tercera avaluació i ho farà a distància. Trobareu cada dilluns a la web la proposta de activitats de les diferents matèries amb les indicacions per realitzar-les. Són feines avaluables i formatives que comptaran per la nota del 3r trimestre.

Si us plau, contacteu amb el vostre tutor de seguiment per comunicar qualsevol inconvenient que pugui tenir per dur a terme les classes a distància o amb el lliurament de les notes del 2n trimestre.

1r d’ESO

Tutor de seguiment Correu electrònic
Rocio López rlopez@insfedericamontseny.cat
Pilar Graugés pgrauges@insfedericamontseny.cat
Lidia Curiel lcuriel@insfedericamontseny.cat
Mireia Delgado mdelgado@insfedericamontseny.cat
Montse Martínez mmartinez@insfedericamontseny.cat
Miki Cortés mangel@insfedericamontseny.cat
Esther Garcia egarcia7@insfedericamontseny.cat

2n d’ESO

Tutor de seguiment Correu electrònic
Maite Incinillas mincinillas@insfedericamontseny.cat
Gemma Sorni gsorni@insfedericamontseny.cat
Sonia Herrero sherrero@insfedericamontseny.cat
Alberto Hernando ahernando7@insfedericamontseny.cat
Mabel Martí mmarti@insfedericamontseny.cat
Milagros Macias mmacias@insfedericamontseny.cat
Francesc Rocamora frocamora@insfedericamontseny.cat

3r d’ESO

Tutor de seguiment Correu electrònic
Pere Novell pnovell@insfedericamontseny.cat
Ascen Vinyals avinyals@insfedericamontseny.cat
Taisma caparrós tcaparros@insfedericamontseny.cat
Ivan Vera ivera@insfedericamontseny.cat
Gemma Vallduriola gvallduriola@insfedericamontseny.cat
Marta Casamartina mcasamartina@insfedericamontseny.cat
Rabab Mhir rmhir@insfedericamontseny.cat

4t d’ESO

Tutor de seguiment Correu electrònic
Encarna Ortiz eortiz@insfedericamontseny.cat
Ivan Hileno ihileno@insfedericamontseny.cat
Jorge Solans jsolans@insfedericamontseny.cat
Antonio Monzonis amonzonis@insfedericamontseny.cat
Jose Manuel Álvarez jalvarez@insfedericamontseny.cat
Carolina Garcia cgarcia4@insfedericamontseny.cat
Queralt Ciganda qciganda@insfedericamontseny.cat

1r de BATXILLERAT

Tutor Mikel Fernández mfernandez5@insfedericamontseny.cat
Coordinador Francesc Rocamora frocamora@insfedericamontseny.cat