Organigrama del curs 2019-20

PROFESSORAT DEL CENTRE

 

EQUIP DIRECTIU

  • Director:  Miquel Àngel Garcia
  • Cap d’Estudis: Jordi Martínez
  • Cap d’Estudis Adjunt: José A. Sánchez
  • Coord. Pedagògic: Santi Puig
  • Secretari: Toni Puig
  • Coord. de Primer i Segon d’ESO: Auxi López
  • Coord. de Tercer i Quart d’ESO: Eli Jaime
  • Coord. Batxillerat: Sussi Aurich
  • Coord. d’Activitats:  Isabel Ramírez
  • Coord. Informàtica: Jaume Jové (aj: Íker Cárdaba)
  • Coordinador Lingüístic: Ofra Mata
  • Coordinador Riscos Laborals: Josep Descamps
  • Coordinadora biblioteca: Eulàlia Rodríguez

TUTORS

  • 1A:   Ofra Mata
  • 1B:   Maria Velasco
  • 1C:   Marta Serra
  • 1D:  Jordi Macau
  • 1E:   Araceli Perez
  • 1F:   Marc Fages
  • 2A:   Almudena Arjona
  • 2B:  Jaume Caixàs
  • 2C:  Olga Mundo
  • 2D:  Ana María Andrés
  • 2E:  Núria Tura
  • 2F:  Laura Martínez
  • 3A:  Armand Fontanella
  • 3B:  Anna Juanola
  • 3C:  Marta Baret
  • 3D:  Sònia Jiménez
  • 3E:  Maria Espelt
  • 4A:  Emma Martínez
  • 4B:  Lourdes Balló
  • 4C:  Eli Jaime
  • 4D:  Ainhoa Rubio
  • Aula acollida: Jaume Canyet
  • 1BtxA:  Santi puig
  • 1Btx B: Isabel Ramírez
  • 2Btx A: Sussi Aurich
  • 1 C.F:  Lluís Feliu Quim Torrent
  • 2 C.F:  Eduard Groslambert

REPRESENTANTS CONSELL ESCOLAR

  • Josep Descamps
  • Sònia Jiménez
  • Anna Juanola
  • Ofra Mata
  • Eva Riera
  • Ainhoa Rubio

COMISSIÓ ATENCIÓ DIVERSITAT

  • Eli Jaime
  • Auxi López
  • Araceli Pérez
  • Santi Puig
  • EAP del centre (Cristina Fajardo)

 

 

DEPARTAMENT O SEMINARI CAP DE DEPARTAMENT O SEMINARI PROFESSORS ASSIGNATS
Llengua Catalana

Ofra Mata

Català:

  • Jaume Canyet
  • Elisabet Jaime
  • Jordi Macau
  • Santi Puig
  • Núria Puigdevall
  • Susanna Congost

Aula d’acollida: Maria Espelt

Clàssiques : Loreto Forcada

Llengua Castellana

Mario Bueno

  • Almudena Arjona
  • Lourdes Balló
  • Soledad Pozo
  • Isabel Ramírez
  • Ainhoa Rubio
Llengües estrangeres

Lourdes Roviras

Anglès

  • Ana Maria Andrés
  • Esther Benedet
  • Ivette Farraró
  • Núria Grau
  • Elisabeth Salleras
  • Myranda Vorster

Francès: Jaume Jové

Ciències Socials

Francesc Vernet

Ciències socials

  • Ignasi Bellver
  • Jaume Caixàs
  • Jordi Martínez
  • Joan Marc Fages

Filosofia: Francesc Sanchis

Religió: Olga Mundo

Orientació: Araceli Pérez

Matemàtiques

Emma Martínez

Matemàtiques

  • Miquel Àngel Garcia
  • Anna Geli
  • Eudald Banals
  • Lluís Suquet
  • Antoni Puig

Economia: Eva Riera

Biologia i Geologia

Sussi Aurich

  • Marta Baret
  • Mònica Casanovas
  • Anna Juanola
  • Marta Serra
Física i química

Pere Vilarubias

  • Laura Martínez
  • Anna Pagès
  • Roger Vilà
Tecnologia

Sònia Jiménez

  • Iker Càrdaba
  • Rosa Valentí
  • Montse Riu
  • Mireia Sala
Educació Visual i Plàstica

David Martínez

  • Eulàlia Rodríguez

Música

Auxi López

  • Nuri Tura
Educació Física

Josep Descamps

  • Armand Fontanella
  • Martí Carrera
  • Maria Velasco
Cicle Formatiu

Quim Torrent

  • Eduard Groslambert (1/2)
  • José Antonio Sánchez
  • Lluís Feliu (1/2)