Horaris dels grups

Horari “ESO 1r A”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Castellà

Chus Alamillo
A11
ESO 1r A
Geografia i Història

Alfred Brunet
A11
ESO 1r A
Català

Maria Bermúdez
A11
ESO 1r A
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A11
Cultura i Valors Ètics 1rA
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 1rA
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r A
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r A
09:00 – 10:00
Anglès

Ester Escudero
A11
ESO 1r A
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r A
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r A
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r A
Anglès

Ester Escudero
A11
ESO 1r A
Geografia i Història

Alfred Brunet
A11
ESO 1r A
10:00 – 11:00
Català

Maria Bermúdez
A11
ESO 1r A
Català

Mª Rosa Marina
A11
ESO 1r A
Matemàtiques

Xavier Roca
A11
ESO 1r A
Matemàtiques

Xavier Roca
A11
ESO 1r A
Matemàtiques

Nerea Pérez
A11
ESO 1r A
Castellà

Chus Alamillo
A11
ESO 1r A
Castellà

Alba Torrente
A11
ESO 1r A
Castellà

Chus Alamillo
A11
ESO 1r A
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Matèria optativa

Anna Cabot
A11
Optativa 1rA
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A11
ESO 1r A
Geografia i Història

Alfred Brunet
A11
ESO 1r A
Matemàtiques

Xavier Roca
A11
ESO 1r A
Català

Maria Bermúdez
A11
ESO 1r A
12:30 – 13:30
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A11
ESO 1r A
Tecnologia

Ricard Ibáñez
A11
ESO 1r A
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r A
Matèria optativa

Anna Cabot
A11
Optativa 1rA
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Anglès

Ester Escudero
A11
ESO 1r A
13:30 – 14:30
Música

Neus Solà
A11
ESO 1r A
Tutoria

Ricard Ibáñez
A11
ESO 1r A
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r A
Música

Neus Solà
A11
ESO 1r A
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r A

Horari “ESO 1r B”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Català

Clàudia Rosa
A12
ESO 1r B
Anglès

Maite Palos
A12
ESO 1r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Clàudia Rosa
A12
ESO 1r B
09:00 – 10:00
Geografia i Història

Alfred Brunet
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Català

Clàudia Rosa
A12
ESO 1r B
Català

Mª Rosa Marina
A12
ESO 1r B
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r B
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r B
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
10:00 – 11:00
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r B
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r B
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Música

Neus Solà
A12
ESO 1r B
Castellà

Alba Torrente
Cantina
ESO 1r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A12
ESO 1r B
Anglès

Maite Palos
A12
ESO 1r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matèria optativa

Ramon Banegas
A12
Optativa 1rB
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Matemàtiques

Xavier Roca
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A12
ESO 1r B
Castellà

Alba Torrente
A12
ESO 1r B
Castellà

Maria Ribas
A12
ESO 1r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Xavier Roca
A12
ESO 1r B
Matemàtiques

Nerea Pérez
A12
ESO 1r B
12:30 – 13:30
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Alba Torrente
A12
ESO 1r B
Geografia i Història

Alfred Brunet
A12
ESO 1r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Alfred Brunet
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matèria optativa

Ramon Banegas
A12
Optativa 1rB
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Matemàtiques

Xavier Roca
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
13:30 – 14:30
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Tutoria

Neus Solà
A12
ESO 1r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Anglès

Maite Palos
A12
ESO 1r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Tecnologia

Ricard Ibáñez
A12
ESO 1r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Música

Neus Solà
A12
ESO 1r B
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI

Horari “ESO 1r C”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Anglès

Ester Escudero
A13
ESO 1r C
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A13
ESO 1r C
Música

Neus Solà
A13
ESO 1r C
Anglès

Ester Escudero
A13
ESO 1r C
Anglès

Ester Escudero
A13
ESO 1r C
09:00 – 10:00
Català

Maria Bermúdez
A13
ESO 1r C
Català

Maria Bermúdez
A13
ESO 1r C
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r C
Català

Maria Bermúdez
A13
ESO 1r C
Català

Mª Rosa Marina
A13
ESO 1r C
Música

Neus Solà
A13
ESO 1r C
10:00 – 11:00
Castellà

Maria Ribas
A13
ESO 1r C
Castellà

Alba Torrente
A13
ESO 1r C
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A13
Cultura i Valors Ètics 1rC
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 1rC
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r C
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r C
Matemàtiques

Xavier Roca
A13
ESO 1r C
Matemàtiques

Nerea Pérez
A13
ESO 1r C
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A13
ESO 1r C
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Matèria optativa

Montserrat Vallhonrat
A13
Optativa 1rC
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Castellà

Alba Torrente
A13
ESO 1r C
Matemàtiques

Xavier Roca
A13
ESO 1r C
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 1r C
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 1r C
Geografia i Història

Alfred Brunet
A13
ESO 1r C
12:30 – 13:30
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 1r C
Matemàtiques

Xavier Roca
A13
ESO 1r C
Castellà

Alba Torrente
Cantina
ESO 1r C
Matèria optativa

Montserrat Vallhonrat
A13
Optativa 1rC
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 1r
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r C
13:30 – 14:30
Tecnologia

Ricard Ibáñez
A13
ESO 1r C
Tutoria

Alfred Brunet
A13
ESO 1r C
Geografia i Història

Alfred Brunet
A13
ESO 1r C
Geografia i Història

Alfred Brunet
A13
ESO 1r C
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 1r C

Horari “ESO 2n A”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Anglès

Virginia Gallozzi
A14
ESO 2n A
Física i Química

Marta Amat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n A
Tecnologia

Toni García
Taller de Tecnologia
ESO 2n A
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n A
Matemàtiques

Nerea Pérez
A14
ESO 2n A
Anglès

Virginia Gallozzi
A14
ESO 2n A
09:00 – 10:00
Castellà

Alba Torrente
A14
ESO 2n A
Castellà

Maria Ribas
A14
ESO 2n A
Cultura i Valors Ètics

Ramon Banegas
A14
Cultura i Valors Ètics 2nA
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 2nA
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n A
Física i Química

Marta Amat
A14
ESO 2n A
Català

Maria Bermúdez
A14
ESO 2n A
Català

Clàudia Rosa
A14
ESO 2n A
10:00 – 11:00
Matèria optativa

Montserrat Cano
A14
Optativa 2n A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
Geografia i Història

Ramon Banegas
A14
ESO 2n A
Català

Maria Bermúdez
A14
ESO 2n A
Geografia i Història

Ramon Banegas
A14
ESO 2n A
Matemàtiques

Nerea Pérez
A14
ESO 2n A
Matemàtiques

Xavier Roca
A14
ESO 2n A
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Matemàtiques

Nerea Pérez
A14
ESO 2n A
Música

Neus Solà
A14
ESO 2n A
Anglès

Virginia Gallozzi
A14
ESO 2n A
Anglès

Maite Palos
A14
ESO 2n A
Tecnologia

Toni García
A14
ESO 2n A
Matèria optativa

Montserrat Cano
A14
Optativa 2n A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
12:30 – 13:30
Música

Neus Solà
A14
ESO 2n A
Català

Maria Bermúdez
A14
ESO 2n A
Matemàtiques

Nerea Pérez
A14
ESO 2n A
Anglès

Virginia Gallozzi
A14
ESO 2n A
Castellà

Alba Torrente
A14
ESO 2n A
13:30 – 14:30
Geografia i Història

Ramon Banegas
A14
ESO 2n A
Tutoria

Nerea Pérez
A14
ESO 2n A
Física i Química

Marta Amat
A14
ESO 2n A
Castellà

Alba Torrente
A14
ESO 2n A
Física i Química

Marta Amat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n A
Tecnologia

Toni García
Taller de Tecnologia
ESO 2n A

Institut Cabrils

Horari “ESO 2n B”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Geografia i Història

Ramon Banegas
A15
ESO 2n B
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Anglès

Virginia Gallozzi
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Cultura i Valors Ètics

Ramon Banegas
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A11
Cultura i Valors Ètics 1rA
Català

Maria Bermúdez
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n B
09:00 – 10:00
Música

Neus Solà
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Alba Torrente
A15
ESO 2n B
Tecnologia

Genís Freixas
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Alba Torrente
A15
ESO 2n B
Castellà

Maria Ribas
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
10:00 – 11:00
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Neus Solà
A15
Optativa 2n B
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n B
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 2n B
Geografia i Història

Ramon Banegas
A15
ESO 2n B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Física i Química

Carles Marin
A15
ESO 2n B
Anglès

Virginia Gallozzi
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n B
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 2n B
Matemàtiques

Nerea Pérez
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Física i Química

Carles Marin
A15
ESO 2n B
Anglès

Virginia Gallozzi
A15
ESO 2n B
Anglès

Maite Palos
A15
ESO 2n B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Neus Solà
A15
Optativa 2n B
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
12:30 – 13:30
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Nerea Pérez
A15
ESO 2n B
Matemàtiques

Àngel Oribe
A15
ESO 2n B
Geografia i Història

Ramon Banegas
A15
ESO 2n B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Maria Bermúdez
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Música

Neus Solà
A15
ESO 2n B
Matemàtiques

Nerea Pérez
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
13:30 – 14:30
Català

Maria Bermúdez
A15
ESO 2n B
Català

Clàudia Rosa
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Tutoria

Maria Bermúdez
A15
ESO 2n B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Anglès

Virginia Gallozzi
A15
ESO 2n B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Nerea Pérez
A15
ESO 2n B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Castellà

Alba Torrente
A15
ESO 2n B

Institut Cabrils

Horari “ESO 2n C”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Castellà

Alba Torrente
A16
ESO 2n C
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n C
Matemàtiques

Nerea Pérez
A16
ESO 2n C
Física i Química

Marta Amat
A16
ESO 2n C
Música

Neus Solà
A16
ESO 2n C
09:00 – 10:00
Anglès

Virginia Gallozzi
A16
ESO 2n C
Anglès

Maite Palos
A16
ESO 2n C
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 2n C
Castellà

Alba Torrente
A16
ESO 2n C
Castellà

Maria Ribas
A16
ESO 2n C
Matemàtiques

Nerea Pérez
A16
ESO 2n C
Anglès

Virginia Gallozzi
A16
ESO 2n C
10:00 – 11:00
Matèria optativa

Montserrat Cano
A14
Optativa 2n A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Carles Marin
A16
Optativa 2n C
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
Anglès

Virginia Gallozzi
A16
ESO 2n C
Música

Neus Solà
A16
ESO 2n C
Català

Maria Bermúdez
A16
ESO 2n C
Català

Clàudia Rosa
A16
ESO 2n C
Física i Química

Marta Amat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n C
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 2n C
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Anglès

Virginia Gallozzi
A16
ESO 2n C
Física i Química

Marta Amat
A16
ESO 2n C
Geografia i Història

Ramon Banegas
A16
ESO 2n C
Tecnologia

Genís Freixas
A16
ESO 2n C
Matèria optativa

Montserrat Cano
A14
Optativa 2n A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 2n
Matèria optativa

Carles Marin
A16
Optativa 2n C
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 2n
12:30 – 13:30
Geografia i Història

Ramon Banegas
A16
ESO 2n C
Matemàtiques

Nerea Pérez
A16
ESO 2n C
Matemàtiques

Àngel Oribe
A16
ESO 2n C
Física i Química

Marta Amat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 2n C
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 2n C
Castellà

Alba Torrente
A16
ESO 2n C
Geografia i Història

Ramon Banegas
A16
ESO 2n C
13:30 – 14:30
Matemàtiques

Nerea Pérez
A16
ESO 2n C
Tutoria

Alba Torrente
A16
ESO 2n C
Català

Maria Bermúdez
A16
ESO 2n C
Cultura i Valors Ètics

Ramon Banegas
A16
Cultura i Valors Ètics 2nC
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 2nC
Català

Maria Bermúdez
A16
ESO 2n C

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 3r A”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Geografia i Història

Manuel Colomer
A21
ESO 3r A
Matemàtiques

Àngel Oribe
A21
ESO 3r A
Català

Sílvia Pascual
A21
ESO 3r A
Català

Sílvia Pascual
A21
ESO 3r A
Tecnologia

Genís Freixas
A21
ESO 3r A
09:00 – 10:00
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 3r A
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 3r A
Anglès

Maite Palos
A21
ESO 3r A
Anglès

Maite Palos
A21
ESO 3r A
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r A
Física i Química

Montserrat Vallhonrat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r A
Matemàtiques

Àngel Oribe
A21
ESO 3r A
10:00 – 11:00
Català

Sílvia Pascual
A21
ESO 3r A
Català

Clàudia Rosa
A21
ESO 3r A
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r A
Castellà

Maria Ribas
A21
ESO 3r A
Matemàtiques

Àngel Oribe
A21
ESO 3r A
Matemàtiques

Albert Cantó
A21
ESO 3r A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
Matèria optativa

Ricard Ibáñez
A21
ESO 3r A
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Anglès

Maite Palos
A21
ESO 3r A
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
Matèria optativa

Ricard Ibáñez
A21
ESO 3r A
Matemàtiques

Àngel Oribe
A21
ESO 3r A
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
A21
ESO 3r A
Geografia i Història

Manuel Colomer
A21
ESO 3r A
12:30 – 13:30
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r A
Física i Química

Carles Marin
A21
ESO 3r A
Geografia i Història

Manuel Colomer
A21
ESO 3r A
Castellà

Maria Ribas
A21
ESO 3r A
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r A
Biologia i Geologia

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r A
13:30 – 14:30
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r A
Cultura i Valors Ètics

Manuel Colomer
A21
Cultura i Valors Ètics 3rA
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 3rA
Tutoria

Manuel Colomer
A21
ESO 3r A
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r A
Castellà

Maria Ribas
A21
ESO 3r A

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 3r B”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r B
Física i Química

Montserrat Vallhonrat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r B
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Tecnologia

Genís Freixas
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Maria Ribas
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Manuel Colomer
A22
ESO 3r B
Matemàtiques

Àngel Oribe
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
09:00 – 10:00
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r B
Biologia i Geologia

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Sílvia Pascual
A22
ESO 3r B
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Anglès

Maite Palos
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Física i Química

Carles Marin
A22
ESO 3r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
10:00 – 11:00
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Manuel Colomer
A22
ESO 3r B
Matemàtiques

Àngel Oribe
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Manuel Colomer
A22
ESO 3r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Cultura i Valors Ètics

Manuel Colomer
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matèria optativa

Ramon Banegas
A22
Optativa 3r B
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Matemàtiques

Àngel Oribe
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Matèria optativa

Ramon Banegas
A22
Optativa 3r B
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 3r B
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 3r B
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r B
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
12:30 – 13:30
Català

Sílvia Pascual
A22
ESO 3r B
Català

Clàudia Rosa
A22
ESO 3r B
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Anglès

Maite Palos
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Àngel Oribe
A22
ESO 3r B
Matemàtiques

Nerea Pérez
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Castellà

Maria Ribas
A22
ESO 3r B
13:30 – 14:30
Anglès

Maite Palos
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r B
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Tutoria

Carles Marin
A22
ESO 3r B
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Maria Ribas
A22
ESO 3r B
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Català

Sílvia Pascual
A22
ESO 3r B

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 3r C”

 

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r C
Física i Química

Carles Marin
A23
ESO 3r C
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A14
ESO 3r C
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r C
Física i Química

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r C
Català

Sílvia Pascual
A23
ESO 3r C
09:00 – 10:00
Educació Física

Pere Bossa
Pavelló esportiu
ESO 3r C
Matemàtiques

Àngel Oribe
A23
ESO 3r C
Geografia i Història

Manuel Colomer
A23
ESO 3r C
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A23
Cultura i Valors Ètics 3rC
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 3rC
Castellà

Maria Ribas
A23
ESO 3r C
10:00 – 11:00
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r C
Anglès

Maite Palos
A23
ESO 3r C
Matemàtiques

Àngel Oribe
A23
ESO 3r C
Matemàtiques

Albert Cantó
A23
ESO 3r C
Anglès

Maite Palos
A23
ESO 3r C
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Maria Bermúdez
A23
Optativa 3r C
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Català

Sílvia Pascual
A23
ESO 3r C
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Maria Bermúdez
A23
Optativa 3r C
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r C
Català

Sílvia Pascual
A23
ESO 3r C
Català

Clàudia Rosa
A22
ESO 3r C
Tecnologia

Genís Freixas
A23
ESO 3r C
12:30 – 13:30
Anglès

Maite Palos
A23
ESO 3r C
Geografia i Història

Manuel Colomer
A23
ESO 3r C
Castellà

Maria Ribas
A23
ESO 3r C
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 3r C
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 3r C
Matemàtiques

Àngel Oribe
A23
ESO 3r C
13:30 – 14:30
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r C
Biologia i Geologia

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r C
Castellà

Maria Ribas
A23
ESO 3r C
Tutoria

Maria Ribas
A23
ESO 3r C
Matemàtiques

Àngel Oribe
A23
ESO 3r C
Geografia i Història

Manuel Colomer
A23
ESO 3r C

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 3r D”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Castellà

Maria Ribas
A24
ESO 3r D
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r D
Geografia i Història

Manuel Colomer
A24
ESO 3r D
Matemàtiques

Àngel Oribe
A24
ESO 3r D
Anglès

Maite Palos
A24
ESO 3r D
09:00 – 10:00
Biologia i Geologia

Joan Llansó
A24
ESO 3r D
Física i Química

Carles Marin
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r D
Física i Química

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r D
Matemàtiques

Àngel Oribe
A24
ESO 3r D
Cultura i Valors Ètics

Manuel Colomer
A24
ESO 3r D
Català

Mª Rosa Marina
A24
ESO 3r D
10:00 – 11:00
Anglès

Maite Palos
A24
ESO 3r D
Geografia i Història

Manuel Colomer
A24
ESO 3r D
Anglès

Maite Palos
A24
ESO 3r D
Castellà

Maria Ribas
A24
ESO 3r D
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Toni García
A24
Optativa 3r D
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
ESO 3r D
Francès

Anna Cabot
Biblioteca
Francès 3r
Matèria optativa

Toni García
A24
Optativa 3r D
Matèria optativa

Sara Pastor
B22
Orientació 3r
Castellà

Maria Ribas
A24
ESO 3r D
Català

Mª Rosa Marina
A24
ESO 3r D
Matemàtiques

Àngel Oribe
A24
ESO 3r D
Matemàtiques

Albert Cantó
A24
ESO 3r D
12:30 – 13:30
Tecnologia

Ricard Ibáñez
Taller de Tecnologia
ESO 3r D
Tecnologia

Genís Freixas
Taller de Tecnologia
ESO 3r D
Biologia i Geologia

Joan Llansó
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r D
Biologia i Geologia

Marta Amat
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 3r D
Física i Química

Carles Marin
A24
ESO 3r D
Educació Física

Eva Lopez
Pavelló esportiu
ESO 3r D
Geografia i Història

Manuel Colomer
A24
ESO 3r D
13:30 – 14:30
Català

Mª Rosa Marina
A24
ESO 3r D
Català

Sílvia Pascual
A24
ESO 3r D
Matemàtiques

Àngel Oribe
A24
ESO 3r D
Tutoria

Genís Freixas
A24
ESO 3r D
Educació Física

Eva Lopez
Pavelló esportiu
ESO 3r D
Tecnologia

Genís Freixas
A24
ESO 3r D

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 4t A”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Anglès

Meritxell Tenas
A25
ESO 4t A
Castellà

Chus Alamillo
A25
ESO 4t A
Geografia i Història

Montserrat Cano
A25
ESO 4t A
Geografia i Història

Montserrat Cano
A25
ESO 4t A
09:00 – 10:00
Matemàtiques

Albert Cantó
A25
ESO 4t A
Matemàtiques

Albert Cantó
A25
ESO 4t A
Català

Mª Rosa Marina
A25
ESO 4t A
Tecnologia

Toni García
A25
ESO 4t A
Castellà

Chus Alamillo
A25
ESO 4t A
10:00 – 11:00
Tecnologia

Toni García
A25
ESO 4t A
Castellà

Chus Alamillo
A25
ESO 4t A
Física i Química

Jordi Xaubet
A25
ESO 4t A
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Matemàtiques

Albert Cantó
A25
ESO 4t A
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A25
ESO 4t A
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Física i Química

Jordi Xaubet
A25
ESO 4t A
Geografia i Història

Montserrat Cano
A25
ESO 4t A
Anglès

Meritxell Tenas
A25
ESO 4t A
Cultura i Valors Ètics

Alfred Brunet
A25
Cultura i Valors Ètics 4tA
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 4t
Física i Química

Jordi Xaubet
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 4t A
Tecnologia

Toni García
Taller de Tecnologia
ESO 4t A
12:30 – 13:30
Anglès

Meritxell Tenas
A25
ESO 4t A
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Matemàtiques

Albert Cantó
A25
ESO 4t A
Català

Mª Rosa Marina
A25
ESO 4t A
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t A
13:30 – 14:30
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t A
Física i Química

Jordi Xaubet
Laboratori de Física, Química i Biologia
ESO 4t A
Tecnologia

Toni García
Taller de Tecnologia
ESO 4t A
Tutoria

Albert Cantó
A25
ESO 4t A
Anglès

Meritxell Tenas
A25
ESO 4t A
Català

Mª Rosa Marina
A25
ESO 4t A

Institut Cabrils

Horari “ESO 4t B”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Geografia i Història

Montserrat Cano
A28
ESO 4t B
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A28
ESO 4t B
Castellà

Chus Alamillo
A28
ESO 4t B
Anglès

Meritxell Tenas
A28
ESO 4t B
09:00 – 10:00
Anglès

Meritxell Tenas
A28
ESO 4t B
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A28
ESO 4t B
Anglès

Meritxell Tenas
A28
ESO 4t B
Economia

Albert Cantó
A28
ESO 4t B
Economia

Albert Cantó
A28
ESO 4t B
10:00 – 11:00
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A28
ESO 4t B
Matemàtiques

Albert Cantó
A28
ESO 4t B
Català

Mª Rosa Marina
A28
ESO 4t B
Castellà

Chus Alamillo
A28
ESO 4t B
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Geografia i Història

Montserrat Cano
A28
ESO 4t B
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t B
Economia

Albert Cantó
A28
ESO 4t B
Geografia i Història

Montserrat Cano
A28
ESO 4t B
Cultura i Valors Ètics

Montserrat Cano
A28
Cultura i Valors Ètics 4tB
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 4t
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A28
ESO 4t B
12:30 – 13:30
Català

Mª Rosa Marina
A28
ESO 4t B
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t B
Anglès

Meritxell Tenas
A28
ESO 4t B
Català

Mª Rosa Marina
A28
ESO 4t B
13:30 – 14:30
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A28
ESO 4t B
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A28
ESO 4t B
Tutoria

Montserrat Cano
A28
ESO 4t B
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A28
ESO 4t B
Castellà

Chus Alamillo
A28
ESO 4t B

 

Institut Cabrils

Horari “ESO 4t C”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Mª Rosa Marina
A26
ESO 4t C
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Albert Cantó
A27
ESO 4t D
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t C
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Albert Cantó
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
09:00 – 10:00
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Geografia i Història

Montserrat Cano
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Física i Química

Jordi Xaubet
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Anglès

Meritxell Tenas
A26
ESO 4t C
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Anglès

Meritxell Tenas
A26
ESO 4t C
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
10:00 – 11:00
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
Física i Química

Jordi Xaubet
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Albert Cantó
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Mª Rosa Marina
A26
ESO 4t C
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Albert Cantó
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Castellà

Chus Alamillo
A26
ESO 4t C
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Física i Química

Jordi Xaubet
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Cultura i Valors Ètics

Ramon Banegas
A26
Cultura i Valors Ètics 4tC
Religió

Carme Piferrer
B21
Religió 4t
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
12:30 – 13:30
Biologia i Geologia

Montserrat Vallhonrat
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t D
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Anglès

Meritxell Tenas
A26
ESO 4t C
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Cultura i Valors Ètics

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Albert Cantó
A26
ESO 4t C
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A26
ESO 4t C
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Àmbit Matemàtic SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Geografia i Història

Montserrat Cano
A26
ESO 4t C
13:30 – 14:30
Anglès

Meritxell Tenas
A26
ESO 4t C
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Geografia i Història

Montserrat Cano
A26
ESO 4t C
Projectes SIEI

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI
Tutoria

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Tutoria

Montserrat Vallhonrat
A26
ESO 4t C
Àmbit lingüístic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Català

Mª Rosa Marina
A26
ESO 4t C
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
Àmbit Matemàtic SIEI

Nerea Prieto
SIEI
SIEI
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t C
Principi o fi de setmana

Ana Badenes-Gasset
SIEI
SIEI

Institut Cabrils

Horari “ESO 4t D”

Hora Dilluns 25 Dimarts 26 Dimecres 27 Dijous 28 Divendres 29
08:00 – 09:00
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Albert Cantó
A27
ESO 4t D
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
09:00 – 10:00
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
10:00 – 11:00
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
11:00 – 11:30
11:30 – 12:30
Català

Mª Rosa Marina
A27
ESO 4t D
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Anglès

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
12:30 – 13:30
Educació Física

Eva Lopez
Pista exterior
ESO 4t D
Filosofia

Carme Piferrer
A27
Filosofia 4t
Educació Visual i Plàstica

Suso Carrera
Aula Dibuix
Dibuix 4t
Informàtica

Toni García
Taller de Tecnologia
Informàtica 4t
Francès

Anna Cabot
A25
Francès 4t
Música

Neus Solà
A26
Música 4t
Cultura i Valors Ètics

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Geografia i Història

Montserrat Cano
A27
ESO 4t D
Castellà

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
13:30 – 14:30
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D
Llatí

Chus Alamillo
A27
ESO 4t D
Tutoria

Meritxell Tenas
A27
ESO 4t D
Cultura Científica

Montserrat Vallhonrat
A27
ESO 4t D
Matemàtiques

Mª Teresa Rodríguez
A27
ESO 4t D