Organigrama

COMPOSICIÓ CICLES CURS 19-20

ED. INFANTIL
Rosa Oller Serra TUTORA P4A Raquel Lordén Losada TUTORA P4B 
Núria Masgrau Alzina  Suport EI Fanny Ribera Casado TUTORA P5A
Fina Bernadas Vilalta  TUTORA P5B Assumpta Sunyer Sellarés  TUTORA P3A
Assumpta Santacreu Comerma TUTORA P3B Lourdes Comallonga MALL 
Beti Gómez Rodríguez  TEI Anna Pellicer Canudas ½ suport EI
CICLE INICIAL
Meritxell Serra Obiols TUTORA 2nA  Ruben Barajas Ibáñez TUTOR 2nB 
Montse Vegas Espias TUTORA 1rA  Trini Sala González TUTORA 1rB 
Carla Galiot Mestra religió i suport Núria Garde Basas Mestra anglès CI i CM
CICLE MITJÀ
Teresa Planas Soler TUTORA 4tA Anna Oliveras Expósito TUTORA 4tB
Anna Rubio Funes TUTORA 3rA Tomàs Belanche Comas TUTOR 3rB 
Ramona Simon Pajerols Secretària i Suport a l’Escriptura Núria Subirana De la Rosa Cap d’Estudis Primària, Anglès 
Meritxell Junyent Pons Educació Especial Primària
CICLE SUPERIOR
Jaume Serra Cabrerizo TUTOR 5èA Violeta Abad TUTORA 5èB
Susana Culebras Serra TUTORA 6èA Mar Lorente Hinojo TUTORA 6èB
Anna Guitart Barniquel  Música CM i CS Gina Soler Carrió Ed. física CS
ESO
M. Alba Casellas Puig Directora, Projectes Primària. Gemma Roset Morera  Cap d’Estudis ESO, Anglès
Guillem Gramunt Sarró Tecnologia Gemma Sensada Correas TUTORA 2n ESOA i VIP
Cristina Fernández Bautista Socials Jessica Pradas Lumbreras Coordinadora Pedagògica, TUTORA 1r ESOA, Socials
Elisabet Teixidor Vilanova TUTORA 1r ESOB, Biologia Marta Jané Presas TUTORA 3r ESOA, Tecnologia
Sílvia Monzó Monraval TUTORA 2n ESOB, Català Antònia Marsiñach Albets TUTORA 4t ESOA, Castellà
Marta Casals Pellicer TUTORA 4t ESOB, Anglès Christian Ortega Padró Psicopedagog
Ramon Pagerols Parcerissa  Tecnologia Joan Lluís Vilà Educació Física
Anna Degès Arimany Mates M.Antònia Bellés Sabata Català
Albert Puigbó Bosch Tecnologia Guillem Niubò Solé Socials
Elisabet Serra Santasusagna Mates Immaculada Noguerola Solà Cap d’Estudis ESO, Biologia 
Josep Lluís Albiac Balaguer Anglès Mireia Boix Alvera Música
Cristian Reyes  Mates
SIEI
Víctor Rubio Hernández Mestre Núria Cònsola Educadora
Lídia Olalla Vetlladora
PAS
Noemí Rodríguez Jordana Auxiliar administrativa
Jordi Simon Peraire Conserge Dolors Vargas Del Barco Conserge