Organigrama

 

Equip Directiu. Bústia General: insalba@insalba.cat

càrrec Nom contacte
Directora Núria Ventura nventur3@insalba.cat
Cap d’Estudis Jorge Luengo jluengo@insalba.cat
Coordinadora Pedagògica Anna Iglesias aiglesias@insalba.cat
Secretari Lucas Salvador lsalvador@insalba.cat

 

Personal d’administració i servei. consergeria@insalba.cat

càrrec Nom contacte
consergeria Xavi Ortiz xortiz@insalba.cat
consergeria Juan Antonio Sillero jsillero@insalba.cat
administració Conxi Collado ccollado@insalba.cat
administració Cristina Mateu cmateu@insalba.cat
administració Dolors Llonch dllonch@insalba.cat

 

Caps de Departaments i Seminaris

Departaments Professors contacte
Català / Castellà Anna Moneo amoneo@insalba.cat
Llengües estrangeres Ana Escuadra aescuadra@insalba.cat
STEM Esther Mas emas@insalba.cat
Socials Diego Granado dgranado@insalba.cat
Expressió Joan Manel Chouciño jchoucino@insalba.cat

 

Coordinacions

Càrrec Professors contacte
Coordinació 1r d’ESO Cristina López clopez@insalba.cat
Coordinació 2n d’ESO Victòria Mellado vmellado@insalba.cat
Coordinació 3r d’ESO Jordi Gratacòs jgratacos@insalba.cat
Coordinació 4t d’ESO Mari Del Rosal mrosal@insalba.cat
Coordinació Batxillerat Anna Moneo amoneo@insalba.cat
Coordinació Orientació Ana Valero avalero@insalba.cat
Coordinació Erasmus Cristina Curto ccurto@insalba.cat
Coordinació Informàtica Marc Boigues mboigues@insalba.cat
Auxiliar TAC Fran Sánchez fsanchez@insalba.cat
Coordinació GEP Isabel Cruces icruces@insalba.cat
Coordinació Riscos Laborals Ester Gil egil@insalba.cat
Coordinació activitats intraescolars Álex Álvarez aalvarez@insalba.cat

 

Tutories curs 2020-21

Grup Professors contacte
1r A d’ESO Ester Mas emas@insalba.cat
1r B d’ESO Rosa Olivé rolive@insalba.cat
1r C d’ESO Sebastià Ondoño sondono@insalba.cat
1r D d’ESO Pedro Farré pfarre@insalba.cat
1r E d’ESO M.Rosa Campuzano mcampuzano@insalba.cat
1r F d’ESO Montse Escapa mescapa@insalba.cat
1r G d’ESO Ana Valero avalero@insalba.cat
2n A d’ESO Esther Gil egil@insalba.cat
2n B d’ESO Alex Álvarez aalvarez@insalba.cat
2n C d’ESO Sonia Pavón spavon@insalba.cat
2n D d’ESO Alejandro Vicente avicente@insalba.cat
2n E d’ESO Elvira Compte ecompte@insalba.cat
2n F d’ESO Fran Sánchez fsanchez@insalba.cat
3r A d’ESO Elisabet Puigsech epuig@insalba.cat
3r B d’ESO Ma José Amaya mamaya@insalba.cat
3r C d’ESO Conchi Peñafiel cpenafiel@insalba.cat
3r D d’ESO Cristina Martín mmartin@insalba.cat
3r E d’ESO Núria Mateo nmateo@insalba.cat
3r F d’ESO Adrià Oliveras aoliveras@insalba.cat
3r G d’ESO Albert Ciller aciller@insalba.cat
4t A d’ESO Margarita Argandoña margandona@insalba.cat
4t B d’ESO Rosa Ma Rodríguez rrodriguez@insalba.cat
4t C d’ESO Joan Palomeras jpalomeras@insalba.cat
4t D d’ESO Mireia Subirana msubirana@insalba.cat
4t E d’ESO Isabel Jiménez ijimenez@insalba.cat
1r A BTX Núria González ngonzalez@insalba.cat
1r B BTX M.Rosa Martínez mmartinez@insalba.cat
1r C BTX Sílvia Leiva sleiva@insalba.cat
2n A BTX Isabel Cruces icruces@insalba.cat
2n B BTX Laura Cuellar lcuellar@insalba.cat