Organigrama

Organigrama

Equip Directiu
Director Andreu Encinas
Cap d’Estudis Teresa Alsina
Coordinadora Pedagògica Gemma Masnou
Secretari Joaquim Bayé

Coordinacions
Coordinació Primer i Segon ESO Teresa Riera
Coordinació Tercer ESO i Quart D’eso Jordi Vilajeliu
Coordinació Batxillerat Andreu Encinas
Coordinació Informàtica Maria Ivanova
Coordinació Cicles Formatius Marc Cargol
Coordinació Administració Curricular Josep Coll
Coordinació de Llengua, interculturalitat i cohesió social David Casellas
Coordinació TAC
Raül Fernández
Coordinació de prevenció de riscos laborals Enric Olmos
Coordinació d'Escoles verdes
Vanesa Seriñá
Laura Fructuoso
Coordinació d’activitats i serveis escolars Berta Llach

Consell Escolar

Andreu Encinas
Equip Directiu / President Consell Escolar
Teresa Alsina
Equip Directiu / Cap d'estudis
Joaquim Bayé
Equip Directiu / amb veu i sense vot
Berta Llach
Representant professorat
Vanesa Seriñá
Representant professorat
Sergi Argelès
Representant professorat
Enric Olmos
Representant professorat
Paloma Lobera
Representant professorat
A renovar
Representant professorat
Marta Tejedor
Representant mares i pares
Xavier Casals
Representant mares i pares
A renovar
Representant mares i pares
Quim Duarte
Representant AMPA
Àlex Ruiz
Representant alumnes
A renovar
Representant alumnes
A renovar
Representant alumnes
Francesc Baltrons
Representant Ajuntament
Mireia García
Representant PAS

Caps de Departament
Departament d’Educació física i orientació, Música i Visual i plàstica Xavier Moreno
Departament d’Experimentals Lídia Sureda
Departament de Llengües David Casellas
Departament de Llengües estrangeres Berta Llach
Departament de Matemàtiques Carles Bosch
Departament de Socials i humanitats Ferran Marjanedas
Departament de Tecnologia Mònica Mascort
Departament Cicle Formatiu SMX Marc Cargol

Tutories Tècniques
Encarregat Alumnat Nouvingut Andreu Encinas
Tutora Projecte singular Fractal 3+4 ESO Maria Pomares
Responsable Biblioteca – Projecte Puntedu Dori Morales
Responsable Pàgina web Irene Martínez
Reponsable Moodle Irene Martínez
Responsable iEduca Josep Coll i Teresa Alsina
Estada Empresa Batxillerat Gemma Peris
Fct SMX Sergi Argelés / Marc Cargol
Comissió Medi ambient
Vanesa Seriná
Cap de Laboratoris Jessica Rincón
Cap de Taller Mònica Mascort
Responsable UEC
Xevi Luna
Logopeda CREDA
Tània Esteve
EAP Carme Escudé


Tutories ESO
Primer ESO A Mercè Galindo
Primer ESO B Dori Morales
Primer ESO C Beatriz Arjona
Primer ESO D Ana Casillas
Segon ESO A Sònia Lara
Segon ESO B Teresa Riera
Segon ESO C Jessica Rincón
Segon ESO D Laura Fructuoso
Tercer ESO A Natxo Bech de Careda
Tercer ESO B Montse Gómez
Tercer ESO C Pasqual Vidal
Tercer ESO D Vanesa Seriñá
Quart ESO “A Quim Esteba
Quart ESO B Paloma Lobera
Quart ESO C Montse Viñolas
Quart ESO D Maribel Rodríguez
Projecte Singular Fractal Xavier Luna

Tutories Batxillerat
Primer Batxillerat A Cristina Espuga
Primer Batxillerat B Araceli Martínez
Primer Batxillerat C Gemma Peris
Segon Batxillerat A Maria Martínez
Segon Batxillerat B Raül Fernández

Tutories Cicle Formatiu SMX
SMX 1 Jose Ramon León
SMX 2 Sergi Argelés

Departament Educació Física , Psicopedagogia, Música i Visual i plàstica Especialitat
Xavier Moreno Música
Paloma Lobera Educació Física
Gemma Masnou Educació Física
Enric Olmos Educació Física
Montse Fors Psicopedagogia
Beatriz Arjona Psicopedagogia
Maria Pomares Psicopedagogia
Ester Horno
Educació visual i plàstica
Maria José Ferrando
Educació visual i plàstica

Departament d'Experimentals Especialitat
Lídia Sureda Fisica i química
Teresa Alsina Fisica i química
Vanesa Seriñá
Biologia i geologia
Andreu Encinas Biologia i geologia
Irene Martínez Biologia i geologia
Xavier Viñas Biologia i geologia
Pasqual Vidal Biologia i geologia
Jessica Rincón Biologia i geologia

Departament de Llengües Especialitat
David Casellas Llengua catalana
Iolanda Martínez
Llengua catalana
Joaquim Bayé Llengua catalana
Pilar Soteras Llengua catalana
Maribel Rodríguez Llengua catalana
Teresa Riera
Lengua castellana
María Martínez Lengua castellana
Carme Romero Lengua castellana
Josep Coll Clàssiques
Dori Morales Lengua castellana
Departament de Llengües estrangeres Especialitat
Berta Llach
Anglès
Araceli Martínez
Anglès
Judit Palmada
Anglès
Sònia Lara Anglès
Marta Vilà
Francès
Laura Algueró
Anglès
Montse Vázquez
Anglès

Departament Tecnologia Especialitat
Mònica Mascort Tecnologia
Ana Casillas Tecnologia
Jordi Vilajeliu Tecnologia
Salva Romero
Tecnologia
Laura Fructuoso Tecnologia

Departament de Matemàtiques Especialitat
Carles Bosch Matemàtiques
Montse Gómez Matemàtiques
Mercè Galindo
Matemàtiques
Montse Viñolas
Matemàtiques
Raül Fernández
Matemàtiques

Departament de Socials i Humanitats Especialitat
Carme Agustí Geografia i història
Ferran Marjanedas Geografia i història
Xavier Sintes Geografia i història
Quim Esteba Geografia i història
Natxo Bech de Careda
Geografia i història
Cristina Espuga Filosofia
Gemma Peris
Economia
Daniel Puigmal
Religió

Cicle formatiu Microinformàtica i xarxes Especialitat
Marc Cargol SMX
Jose Ramon Leon SMX
Sergi Argelés SMX
Maria Ivanova SMX
Francesc Gil SMX
Darrera modificació: dissabte, 29 setembre 2018, 18:12