Organigrama

Equip Directiu
Director Andreu Encinas
Cap d’Estudis Teresa Alsina
Coordinadora Pedagògica Gemma Masnou
Secretari Joaquim Bayé
Personal d’Administració i Serveis
Secretaria Lídia Bagot
Secretaria Patrícia García
Consergeria Mireia García
Consergeria Cristina Pozo
Coordinacions
Coordinació Primer i Segon ESO Teresa Riera
Coordinació Tercer ESO i Quart D’eso Jordi Vilajeliu
Coordinació Batxillerat Andreu Encinas
Coordinació Informàtica Maria Ivanova
Coordinació Cicles Formatius Marc Cargol
Coordinació Administració Curricular Josep Coll
Coordinació de Llengua, interculturalitat i cohesió social David Casellas
Coordinació TAC Raül Fernández
Coordinació de prevenció de riscos laborals Enric Olmos
Coordinació d’Escoles verdes Vanesa Seriñá
Laura Fructuoso
Coordinació d’activitats i serveis escolars Berta Llach
Consell Escolar
Andreu Encinas Equip Directiu / President Consell Escolar
Teresa Alsina Equip Directiu / Cap d’estudis
Joaquim Bayé Equip Directiu / amb veu i sense vot
Berta Llach Representant professorat
Vanesa Seriñá Representant professorat
Sergi Argelès Representant professorat
Enric Olmos Representant professorat
Paloma Lobera Representant professorat
A renovar Representant professorat
Marta Tejedor Representant mares i pares
Xavier Casals Representant mares i pares
A renovar Representant mares i pares
Quim Duarte Representant AMPA
Àlex Ruiz Representant alumnes
A renovar Representant alumnes
A renovar Representant alumnes
Francesc Baltrons Representant Ajuntament
Mireia García Representant PAS
Caps de Departament
Departament d’Educació física i orientació, Música i Visual i plàstica Xavier Moreno
Departament d’Experimentals Lídia Sureda
Departament de Llengües David Casellas
Departament de Llengües estrangeres Berta Llach
Departament de Matemàtiques Carles Bosch
Departament de Socials i humanitats Ferran Marjanedas
Departament de Tecnologia Mònica Mascort
Departament Cicles Formatius de Informàtica Marc Cargol
Tutories Tècniques
Encarregat Alumnat Nouvingut Andreu Encinas
Tutora Projecte singular Fractal 3+4 ESO Maria Pomares
Responsable Biblioteca – Projecte Puntedu Dori Morales
Responsable Pàgina web Irene Martínez
Reponsable Moodle Irene Martínez
Responsable iEduca Josep Coll i Teresa Alsina
Estada Empresa Batxillerat Gemma Peris
Formació en Centres de Treball (Cicles) Sergi Argelés / Marc Cargol
Comissió Medi ambient Vanesa Seriná
Cap de Laboratoris Jessica Rincón
Cap de Taller Mònica Mascort
Responsable UEC Xevi Luna
Logopeda CREDA Tània Esteve
EAP Carme Escudé

 

Tutories ESO
Primer ESO A Mercè Galindo
Primer ESO B Dori Morales
Primer ESO C Beatriz Arjona
Primer ESO D Ana Casillas
Segon ESO A Sònia Lara
Segon ESO B Teresa Riera
Segon ESO C Jessica Rincón
Segon ESO D Laura Fructuoso
Tercer ESO A Natxo Bech de Careda
Tercer ESO B Montse Gómez
Tercer ESO C Pasqual Vidal
Tercer ESO D Vanesa Seriñá
Quart ESO “A Quim Esteba
Quart ESO B Paloma Lobera
Quart ESO C Montse Viñolas
Quart ESO D Maribel Rodríguez
Projecte Singular Fractal Xavier Luna
Tutories Batxillerat
Primer Batxillerat A Cristina Espuga
Primer Batxillerat B Araceli Martínez
Primer Batxillerat C Gemma Peris
Segon Batxillerat A Maria Martínez
Segon Batxillerat B Raül Fernández
Tutories Cicle Formatiu SMX
SMX 1 Jose Ramon León
SMX 2 Sergi Argelés
Departament Educació Física , Psicopedagogia, Música i Visual i plàstica Especialitat
Xavier Moreno Música
Paloma Lobera Educació Física
Gemma Masnou Educació Física
Enric Olmos Educació Física
Montse Fors Psicopedagogia
Beatriz Arjona Psicopedagogia
Maria Pomares Psicopedagogia
Ester Horno Educació visual i plàstica
Maria José Ferrando Educació visual i plàstica
Departament d’Experimentals Especialitat
Lídia Sureda Fisica i química
Teresa Alsina Fisica i química
Vanesa Seriñá Biologia i geologia
Andreu Encinas Biologia i geologia
Irene Martínez Biologia i geologia
Xavier Viñas Biologia i geologia
Pasqual Vidal Biologia i geologia
Jessica Rincón Biologia i geologia
Departament de Llengües Especialitat
David Casellas Llengua catalana
Iolanda Martínez Llengua catalana
Joaquim Bayé Llengua catalana
Pilar Soteras Llengua catalana
Maribel Rodríguez Llengua catalana
Teresa Riera Lengua castellana
María Martínez Lengua castellana
Carme Romero Lengua castellana
Josep Coll Clàssiques
Dori Morales Lengua castellana
Departament de Llengües estrangeres Especialitat
Berta Llach Anglès
Araceli Martínez Anglès
Judit Palmada Anglès
Sònia Lara Anglès
Marta Vilà Francès
Laura Algueró Anglès
Montse Vázquez Anglès
Departament Tecnologia Especialitat
Mònica Mascort Tecnologia
Ana Casillas Tecnologia
Jordi Vilajeliu Tecnologia
Salva Romero Tecnologia
Laura Fructuoso Tecnologia
Departament de Matemàtiques Especialitat
Carles Bosch Matemàtiques
Montse Gómez Matemàtiques
Mercè Galindo Matemàtiques
Montse Viñolas Matemàtiques
Raül Fernández Matemàtiques
Departament de Socials i Humanitats Especialitat
Carme Agustí Geografia i història
Ferran Marjanedas Geografia i història
Xavier Sintes Geografia i història
Quim Esteba Geografia i història
Natxo Bech de Careda Geografia i història
Cristina Espuga Filosofia
Gemma Peris Economia
Daniel Puigmal Religió
Cicle formatiu Microinformàtica i xarxes Especialitat
Marc Cargol SMX
Jose Ramon Leon SMX
Sergi Argelés SMX
Maria Ivanova SMX
Francesc Gil SMX