Horaris 4t d’ESO

Horaris 4t ESO (II)

Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Daniel Puigmal
4t ESO A
ESO 4t F1 FILO I CULT CLAS
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas
PISTA
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Daniel Puigmal
4t ESO A
ESO 4t F1 FILO I CULT CLAS
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas
PISTA
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Ana Elisenda de Castro
4t ESO A
ESO 4t F2 VIS I PLAS AC
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba
PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Ana Elisenda de Castro
4t ESO A
ESO 4t F2 VIS I PLAS AC
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba
PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas
PISTA
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Ana Elisenda de Castro
4t ESO A
ESO 4t F2 VIS I PLAS AC
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba
PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas
PISTA
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
tutoria 4 A eso
Iolanda Martínez
4t ESO A
4t_ESO_A
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
optativa franja 1 4t eso
Xavier Sintes
4t ESO A
ESO 4t F1 FILO I CULT CLAS
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
13:40 - 14:40
cultura i valors ètics 4t eso
Iolanda Martínez
4t ESO A
ESO 4t A CVE
religió 4t eso
Daniel Puigmal
PLÀSTICA
ESO 4t RELIGIÓ A/B
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
optativa franja 1 4t eso
Xavier Sintes
4t ESO A
ESO 4t F1 FILO I CULT CLAS
llengua anglesa 4
Laura Algueró
4t ESO A
4t_ESO_A
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Xavier Luna
4t ESO B
ESO 4t F1 ECO I EMP - XL
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Xavier Luna
4t ESO B
ESO 4t F1 ECO I EMP - XL
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F2 INFORMÀTICA AC
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta
DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F2 INFORMÀTICA AC
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta
DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
optativa franja 3 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO B
ESO 4t F3 TECNO IV
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
optativa franja 2 4t eso
Mònica Mascort
INFORMÀTICA 2
ESO 4t F2 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F2 INFORMÀTICA AC
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta
DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
tutoria 4 B eso
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
optativa franja 1 4t eso
Xavier Luna
4t ESO B
ESO 4t F1 ECO I EMP - XL
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO B
ESO 4t F3 TECNO IV
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
13:40 - 14:40
cultura i valors ètics 4t eso
Xavier Luna
4t ESO B
ESO 4t B CVE
religió 4t eso
Daniel Puigmal
PLÀSTICA
ESO 4t RELIGIÓ A/B
ciències socials 4
Joaquin Esteba
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Montserrat Viñolas
DIBUIX
ESO 4t F1 ECO I EMP - MV
optativa franja 1 4t eso
Xavier Luna
4t ESO B
ESO 4t F1 ECO I EMP - XL
matemàtiques 4
Alberto Ortiz
4t ESO B
4t_ESO_B
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO B
ESO 4t F3 TECNO IV
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno
PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín
IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Laura Ganzer
TALLER TECNO 1
ESO 4t F3 TECNO LG
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda

LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
optativa franja 1 4t eso
Gemma M. del Castell Peris

4t ESO C
ESO 4t F1 ECO I EMP - GP
religió 4t eso
Daniel Puigmal

PLÀSTICA
ESO 4t RELIGIÓ C/D
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas

PISTA
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda

LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
optativa franja 1 4t eso
Gemma M. del Castell Peris

4t ESO C
ESO 4t F1 ECO I EMP - GP
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas

PISTA
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez

IDIOMES
ESO 4t F2 BIO I GEO
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña

LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta

DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba

PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez

LABORATORI 1
ESO 4t F2 BIO I GEO
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña

LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta

DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba

PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas

PISTA
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno

PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín

IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Xavier Sintes

4t ESO C
ESO 4t F3 FILOSOFIA
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort

INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez

LABORATORI 1
ESO 4t F2 BIO I GEO
optativa franja 2 4t eso
Vanesa Seriña

LABORATORI 2
ESO 4t F2 C CIENT
optativa franja 2 4t eso
Judit Birosta

DIBUIX
ESO 4t F2 VIS I PLAS JB
optativa franja 2 4t eso
Joaquin Esteba

PLÀSTICA
ESO 4t F2 LLATI
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
educació física 4
Lluis Cladellas

PISTA
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
matemàtiques 4
Raül Fernández

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda

LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
optativa franja 1 4t eso
Gemma M. del Castell Peris

4t ESO C
ESO 4t F1 ECO I EMP - GP
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno

PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín

IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Xavier Sintes

4t ESO C
ESO 4t F3 FILOSOFIA
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort

INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
13:40 - 14:40
matemàtiques 4
Raül Fernández

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
llengua anglesa 4
Judit Blanch

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda

LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
optativa franja 1 4t eso
Gemma M. del Castell Peris

4t ESO C
ESO 4t F1 ECO I EMP - GP
llengua castellana 4
Maribel Rodríguez

4t ESO C
4t_ESO_C
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Xavier Moreno

PLÀSTICA
ESO 4t F3 MÚSICA
optativa franja 3 4t eso
Olga Martín

IDIOMES
ESO 4t F3 FRANCÈS
optativa franja 3 4t eso
Xavier Sintes

4t ESO C
ESO 4t F3 FILOSOFIA
optativa franja 3 4t eso
Mònica Mascort

INFORMÀTICA 2
ESO 4t F3 INFORMÀTICA MM
Hora Dl Dt Dc Dj Dv
08:00 - 09:00
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
cultura i valors ètics 4t eso
Xavier Sintes
4t ESO D
ESO 4t D CVE
religió 4t eso
Daniel Puigmal
PLÀSTICA
ESO 4t RELIGIÓ C/D
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
09:00 - 10:00
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
tutoria 4 D eso
Judit Blanch
4t ESO D
4t_ESO_D
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
10:00 - 10:25
10:25 - 11:25
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez
IDIOMES
ESO 4t F2 BIO I GEO
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez
LABORATORI 1
ESO 4t F2 BIO I GEO
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
11:25 - 12:25
optativa franja 3 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F3 INFORMÀTICA AC
optativa franja 3 4t eso
Judit Birosta
4t ESO D
ESO 4t F3 VIS I PLAS JB
optativa franja 2 4t eso
Ivan Vitores
4t ESO D
ESO 4t F2 TECNO
optativa franja 2 4t eso
Irene Martínez
LABORATORI 1
ESO 4t F2 BIO I GEO
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
12:25 - 12:40
12:40 - 13:40
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F3 INFORMÀTICA AC
optativa franja 3 4t eso
Judit Birosta
4t ESO D
ESO 4t F3 VIS I PLAS JB
13:40 - 14:40
ciències socials 4
Xavier Sintes
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
matemàtiques 4
Raül Fernández
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 1 4t eso
Vanesa Seriña
LABORATORI 2
ESO 4t F1 FQ I C. APL - VS
optativa franja 1 4t eso
Lídia Sureda
LABORATORI 3
ESO 4t F1 FQ I C. APL - LS
llengua catalana 4
Iolanda Martínez
4t ESO D
4t_ESO_D
26/10/20 - 04/12/20
optativa franja 3 4t eso
Ana Casillas
INFORMÀTICA 1
ESO 4t F3 INFORMÀTICA AC
optativa franja 3 4t eso
Judit Birosta
4t ESO D
ESO 4t F3 VIS I PLAS JB